Přečtěte si oficiální popis

Čas máte ve škole bude součástí jeho historie: hodně přátel; zkušeností; nové cesty a profesního rozvoje, které mají být postaveny.

Newton je ctí podílet se na této fázi svého života a vždy bude mít prospěch pro jejich osobní a profesní úspěch.

Navštivte naše jednotky, podporovat výměnu mezi kampusu, vyměňovat si nápady, pracovna, bavit, užít co nejvíce. Naše schopnost, osazenstva a struktura jsou tady, aby zajistily, že tato doba je nejziskovější je to možné.

Vaše budoucnost: to je to, co Newton myslí ostatní. Takže když se rozhodnete postavit svůj příběh s námi, víme, že vaším cílem je spokojenost s prací. Chcete-li dosáhnout vrcholu svého potenciálu, spojit tradice a modernity v té nejlepší struktury. Nabízíme široký sortiment tradičních vysokoškolák, technologické a vzdálenost a absolventa. Akademické úrovni je vysoce kvalitní s 80% fakulty se skládá z učitelů a lékařů, moderní laboratoře, center a center praxe v různých oblastech poznání a vědecko-výzkumné a nástavbové studium. Kromě uznávané kvality výuky a zaměřením na praxi, Newton neustále investuje do vztahu s trhem, kterou se stanoví důležité partnerství s cílem poskytovat svým studentům s nejlepšími vyhlídkami a příležitosti kariéry.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Elektrodůstojníka aplikuje své odborné znalosti a metody v systémech zahrnujících elektřinu. ... [+]

Elektrodůstojníka aplikuje své odborné znalosti a metody v systémech zahrnujících elektřinu. Provozní oblast zahrnuje analýzu, realizace projektů a dohled nad prací na všech aspektech systémů a zařízení v oblasti elektrotechniky, elektroniky, telekomunikací a automatizace.

Průběh elektrotechnická Newton Paiva, jakým podnikatelé inženýry s vůdčí schopnosti a řešení problémů, připraven, aby vyhovovaly současným nárokům. Také rozvíjí v budoucích odborníků potřebné dovednosti, aby se přizpůsobily technologický pokrok a pracovat v multidisciplinární týmy, s etickou, s ohledem na sociální, ekonomické, politické a environmentální dopady, režie jejich příspěvky ke zlepšení kvality života lidí. S odvoláním na fakultě, složený z mistrů a lékařů s bohatými zkušenostmi na trhu práce má student možnost kombinovat teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi, dochází k reálné situace z každodenního používání.... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Komplexní obsah, dynamický a zaměření na nejmodernějších postupů řízení, Kurz rozvíjí kritické myšlení, etických a společensky odpovědná. ... [+]

Komplexní obsah, dynamický a zaměření na nejmodernějších postupů řízení, Kurz rozvíjí kritické myšlení, etických a společensky odpovědná. Kromě toho umožňuje studentům získat zkušenosti v reálných situacích v obchodním světě, pracující jejich podnikání a dovednosti potřebné pro inovační akce.

Správce absolvoval Newton je schopna řídit všechny procesy společnosti v různých odvětvích veřejného, ​​soukromého a třetího sektoru. Manažer společnosti spočívá v rozhodování a řízení zdrojů pro dosažení cílů na různých úrovních společnosti. Může být Obecně platí, že v případě strategického řízení, nebo specifické, v případě obchodní management, HR, finanční nebo uvedení na trh.... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině