Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Úvod

Read the Official Description

UNISAL je akademická komunita učitelů, studentů a administrativních pracovníků, což podporuje pečlivě, kritické a účelný rozvoj lidské osoby a kulturního dědictví společnosti prostřednictvím výzkumu, výuky, vyšší a celoživotní vzdělávání a různé služby nabízené místním komunitám.

Christian inspirace, katolický charakter a salesiánský totožnost UNISAL předpokládat pohled na svět a lidskou bytost zakořeněné a v souladu s evangeliem a odůvodněné pedagogiky na hodnotách preventivního systému žil Don Bosco.

Z toho vyplývá, zejména závazek k jednotě a společenství s církví; rozhodující volba pro mladé lidi; akademická obec s jasnou salesiánskou identitou; křesťan a salesiánský orientované kulturní projekt a výchovnou a pastorační přístup.

Integrace znalostí, dialog mezi vírou a rozumem, neustálé hledání pravdy, školení etiky, v duchu svobody v lásce, vzájemné úcty a podpory lidských práv charakterizovat a oživit UNISAL jako centrum poznání, že dává Chuťové pro studium a výzkum a podporuje získání pravé moudrosti života.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Podávání

Campus forma Kombinované 8 semestry March 2019 Brazílie São Paulo

Kurz UNISAL správa má jako centrální osu podnikání a podnikatelských dovedností. [+]

Kurz UNISAL správa má jako centrální osu podnikání a podnikatelských dovedností.

Tváří v tvář s velkým místním trhu služeb, samozřejmě Unisal správa se zaměřuje na tuto činnost jako terénních studií a výzkumů, analyzovat jeho dynamiku, trendy a obchodní vyhlídky.

Jedním ze základních cílů předmětu je rozvíjet dovednosti pro řízení odborné dovednosti, které jsou napojeny na potřeby moderního podniku, a zejména podnikatelských schopností, vedení a rozhodování.

Profesionální budoucnost může vykonávat své funkce v soukromých organizacích, akciových společnostech, veřejných společností, vládních agentur a nadací v oblasti všeobecné správy, veřejných, financí, lidských zdrojů, prodeje, marketingu, logistiky, výroby, organizace a metod, zahraniční obchod, pohostinství, informační technologie a veřejné zakázky. ... [-]


Strojní inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 10 semestry March 2019 Brazílie São Paulo + 1 více

Velkou potřeba odborných techniků země (např. Inženýři), kteří jsou vyškoleni a aktualizovány na nové technologie. [+]

Velkou potřeba odborných techniků (str země. např technici), kteří jsou vyškoleni a aktualizovány na nové technologie. Je nepopiratelné také, že tato situace bude pravděpodobně zhoršovat proti poptávka po kvalifikovaných odborníků v mechanické oblasti. Chcete-li tuto situaci zvrátit, se stává mnoho úsilí nezbytné k umožnění vzniku rostoucího počtu odborníků s kvalifikací potřebám trhu práce ve strojírenství a Brazilský byl Univerzitě klíčovou roli v produkci a šíření znalostí v uvedených oblastech. Tato regionální činnost charakter UNISAL umožňuje studentům nepohybují moc ve vztahu k jejich domovů, což snižuje náklady, které by za jiných okolností. Navíc, tento faktor umožňuje nabízet kurzy UNISAL, které pocházejí ze setkání s vlastnostmi regionu, v němž se nachází, zejména v polarizovaném regionu UNISAL - Lorraine, která pokrývá území obcí Paraíba Valley regionu umístěné na hřídeli Rio de Janeiro - Sao Paulo. Firmy v obecné potřeby pro vaše nastavení v tomto konkurenčním trhu práce neustálých technologických inovací a tudíž vysoce kvalifikovaných odborníků se zvukem technický a vědecký základ, který je schopen najít řešení na trh, a to vždy přidané hodnoty a znalosti společnosti. Velkou průmyslového parku v údolí Paraíba, tam je rostoucí poptávka po inženýrech působících v oboru strojního oblasti. S neustálým rozšiřováním tohoto průmyslového parku, bude kurz strojního inženýrství bude připravovat vysoce kvalitní inženýry, aby podporovala rozvoj brazilského průmyslu v nadcházejících letech.... [-]