Přečtěte si oficiální popis

The University Center of Rio Grande do Norte (UNI-RN) je sponzorovat Ligu Rio Grande do Norte vzdělávání. Nezisková, která se věnuje výhradně pro vzdělávací účely, školský liga byla vytvořena 23. července 1911, se založením básník Henry Castriciano de Souza, pedagog a spisovatel velké zásluhy. První statut Ligy definovala svůj hlavní cíl: "... napomáhat stydké síly vůbec, pokud se týká výchovy a vzdělávání. "

S cílem nabídnout vzdělání ženy, liga nastavit domácí škola Vánoce, dne 1. září 1914. Tvořil na modelu Ecoles ménagère Švýcarska, vánoční Domestic School představuje milník v šíření nové úloze žen v domácnosti a ve společnosti, a postupem času přizpůsobit změnám ve společnosti a stal se moderní provozovny mateřské školy, základní a střední vzdělávání. Za účelem zajištění těchto úrovní vzdělávání je také muž, Učení liga vytvořila vzdělávací komplex Henry Castriciano, smíšenou školu, instalovaný na 15. března 1987.

Liga Rio Grande do Norte Výuka se otočil, a pak, za poskytnutí vyššího vzdělání. Tak, 28. dubna 1997, ministerskou vyhláškou, který podepsal prezident Ozório Bezerra Dantas, byl vytvořen s cílem Natal škole pro rozvoj Rio Grande do Norte (Farn). Představující Education ligu, učitel Noilde Ramalho pozval Professor Daladier Person Cunha Lima strukturovat pedagogický projekt nově zřízené vysoké školy. Tak s ředitelem profesorem Daladier se Farn byl oficiálně instalován dne 25. února 1999. Původně nabídl čtyři vysokoškolské kurzy.

V současné době, UNI-RN nabízí 15 vysokoškolské kursy, deset mládenců: správa, architektury a urbanismu, účetnictví, právo, ošetřovatelství, fyzioterapie, výživa, psychologie, informační systémy a tělesná výchova; stupně v informatice a tělesné výchovy; stejně jako technologové v Business Management a počítačových sítí.

Také oni jsou v provozu, s velkým úspěchem a expanzní charakteru, 40 sensu pomaturitní kurzy v oblasti podnikového managementu, účetnictví, právo, inženýrství, informační technologie, životní prostředí, zdravotnictví a sociálních služeb.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

Stupeň v oboru Business Administration, prostřednictvím svého všeobecného vzdělání, budou mít možnost jednat v následujících oblastech: finance, logistika, marketing, říz ... [+]

Profil Egress Stupeň v oboru Business Administration, prostřednictvím svého všeobecného vzdělání, budou mít možnost jednat v následujících oblastech: finance, logistika, marketing, řízení lidských zdrojů, strategie, výroba a materiálů, které nejsou zapomínají, že jejich odborné znalosti v těchto oblastech bude věnována kontinuitě studie pomocí přísného vysokoškolské či širším slova smyslu.

Schopností a dovedností Rozpoznat a identifikovat problémy, provést změny ve výrobním procesu, působit preventivně; Rozvoj projevu a komunikace kompatibilní s odbornou praxí, včetně jednání a mezilidských nebo intergroup komunikací; Kriticky myslet a jednat v oblasti výroby, včetně jeho postavení a funkce v výrobní struktury pod svou kontrolou a řízením; Rozvíjet logické, kritické a analytické myšlení; Mají iniciativu, kreativitu, odhodlání, politické a administrativní vůli, ochotu učit se, otevřenost ke změně a povědomí o kvalitě a etické důsledky jejich profesionální činnosti; Rozvíjet schopnost převádět znalosti o životě a každodenní zkušenosti na plochu; Být schopen převzít vedoucí pozice, práce v multidisciplinárního týmu; Pochopit celkový organizační kontext, integrovaný, systémovou a strategickou cestu, ve vztazích s vnějším prostředím; Být schopen se týkají uspokojivě sociální, politické, ekonomické a kulturní který je vložen, zvažuje vždy přítomných sociálních hodnot, spravedlnosti a profesionální etiky; Být schopen plynule učit, a to jak na jejich výcviku, a ve své praxi. ... [-]
Brazílie Natal
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině