Escola Britânica de Artes Criativas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

STUDIUM V BRAZÍLII A PŘIJÍMÁ BRITSKÉ DIPLOMA

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) je inovační výukové centrum, které nabízí kurzy kreativních předmětů se standardem světové úrovně. EBAC má partnerství s Univerzitou v Hertfordshire (UK) a Moskevským školním konsorciem, který se skládá z Britské vysoké školy umění a designu, Moskevní architektonické školy MARCH, Moskevské filmové školy a Scream School of Computer Graphics. Školy tvoří komunitu studentů a učitelů, kteří spolupracují a vyměňují si informace a znalosti a vytvářejí jedinečnou atmosféru výuky.

Škola nabízí studentům možnost studovat v Brazílii v podobném kursu jako Velká Británie a také jako jediná instituce v Latinské Americe, která nabízí britský titul baccalaureate, vydaný University of Hertfordshire, platný ve Spojeném království, Evropské unii a Spojených státech.

EBAC je kreativní a podnikatelská instituce s vysokoškolskými, iniciačními a specializačními kurzy v oblasti umění a designu, audiovizuální a počítačové grafiky se zaměřením na plný rozvoj studenta. Nachází se v blízkosti Vila Madalena, srdce tvůrčího průmyslu São Paulo, má škola nejlepší infrastrukturu a nejnovější vybavení na trhu, aby se její studenti učili z toho, co je nejvíce inovativní.

KURZY NABÍDKY

Škola nabízí výuku v tvůrčích oborech jak v bakalářském, tak i specializačním kurzu, s profesory, kteří jsou ve svých oborech vynikajícími profesionály. Studenti, kteří se rozhodnou absolvovat - britská maturita, studují od 3 do 4 let v závislosti na jejich kvalifikaci a zkušenostech. Dalším způsobem, jak studovat v EBAC, také s mezinárodní kvalitou, je zvolit si jeden ze specializačních kurzů buď pro profesionály pracující na trhu, nebo pro ty, kteří si přejí změnit svou kariéru. Navíc jsou k dispozici intenzivní kurzy, zahajovací kurzy a speciální kurzy pro teenagery.

MEZINÁRODNÍ KVALITNÍ VZDĚLÁNÍ

Ebac nabízí nový model výuky kreativních oborů s mezinárodním diplomem, využíváním nejlepších dostupných technologií a zárukou, že student bude zařazen na trh práce.

STRATEGIE

Zajištění mezinárodní kvality ve výuce tvůrčích disciplín, s renomovanými profesory na trhu a nejmodernějšími technickými zdroji, které posílí studenty o nejlepší kariérní příležitosti.

MISE

Nabídnout vzdělání tvůrčích disciplín s mezinárodní kvalitou a stimulovat růst tvůrčí ekonomiky v Brazílii.

SPOLUPRÁCE S HERTFORDSHIREOVOU UNIVERZITOU

Od svého založení spolupracuje Britská škola výtvarných umění s Univerzitou v Hertfordshire (UK). Byla založena v roce 1952 a nyní je jednou z nejlepších terciárních institucí ve Velké Británii. Areál se nachází v funky oblasti, která je 40 minut od Londýna.

Služby a zdroje

S využitím nejnovějších dostupných zařízení mohou studenti EBAC vyjádřit své nápady a pracovat na křižovatce umění a špičkových technologií. Laboratoře se používají ve třídách, mistrovských třídách a seminářích a slouží jako samostatná práce.

Místa

Pinheiros

Escola Britânica de Artes Criativas

Telefonní číslo
+55 (11) 3030-3200

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium