Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola inženýrství a Management School je přesně devět let na trhu, ale již vykazuje vynikající výsledky a vyniká mezi národních škol z důvodu jejich rozdíly. To je zvažováno MEC jeden z nejlepších soukromých vysokých škol v výrobního inženýrství São Paulo, s přihlédnutím k CPC, kompozitní indikátor pro poznámku v ENADE, schopnost, výukových-learning zdrojů, infrastruktury a zařízení.

Na fakultě je v pořádku a vybrala post-lékaři, lékaři, učitelé a odborníci mají velkou zkušenost, spáchal ve formě kompletní výrobní inženýry, sloučení technologických poznatků o výrobním procesům, a strategická vize pro obchodníky.

Víc než to, že tam je skutečný problém v zajištění toho, aby studentům rozvíjet nejen své odborné znalosti, ale i jejich osobní rozvoj. Oni jsou vyzývány, aby objevovat a prozkoumávat jejich plného potenciálu, což odborníci připraveni vstoupit na trh práce a čelit výzvám, přinese budoucnost pro společnost.

Proč ESEG Škola inženýrství a managementu má inovativní metodiku výuky, přináší to nejlepší v každé oblasti pro transformaci studenta do kompletní profesionální.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Občanské inženýr je profesionální s rozsáhlým technickým vzděláním. ... [+]

Doba trvání: 10 semestry

Období: Day and Night

Co to děláš?

Občanské inženýr je profesionální s rozsáhlým technickým vzděláním. Je schopen pojmout, plan, výprava, vybudovat, udržovat a odstraňování staveb, mosty, přehrady, tunely, základy, zadržení a stabilitu svahu, dodávky vody, vodní zdroje, vodní; zavlažování a odvodňování, úprava vody a čištění odpadních, pevný nakládání s odpady a kontrola znečištění vody, dopravní infrastruktura, přístavy, letiště, vodní cesty, silnice a dopravní provoz.

Jaké jsou nové dovednosti potřebné pro stavební inženýry?

Ve druhé polovině minulého století, oblasti konstrukce a stavební techniky byl největší požadavek na příslušný praxi Civil Engineering profese. Dnes mnoho jiné rozměry jsou zahrnuty. Pochopit aspekty, jako je řízení projektů, kvality, životního prostředí, řízení lidských zdrojů, globalizace, inovace a podnikání vstoupila na seznam dovedností potřebných pro civilní inženýr z prvního řádku.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Strojírenská výroba je hřiště s mnoha možnostmi: zahrnuje návrh, řízení a zlepšování výrobních systémů zboží a služeb za použití vlastní techniky a metody pro zlepšení ef ... [+]

Doba trvání: 10 semestry

Období: Day and Night

Co to děláš?

Strojírenská výroba je hřiště s mnoha možnostmi: zahrnuje návrh, řízení a zlepšování výrobních systémů zboží a služeb za použití vlastní techniky a metody pro zlepšení efektivity podnikání.

Proto se výrobní technik může sledovat příležitosti v oblasti kontroly kvality, plánování výroby, strategie, informačních systémů, logistiky, mezi ostatními.

Co studovat?

Jednou z charakteristik hodnocených MEC, kteří kladou ESEG na No. 1 byli vysvěceni didaktických a pedagogických zdrojů dané instituce.

Zde jsme rozdělili kurz do dvou širokých oblastí poznání.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině