Přečtěte si oficiální popis

FMJ - Mackenzie řeka je instituce vyššího Multidisciplinární výchova, soukromé, jehož cílem je vyškolit lidské hodnoty upscale, schopni vnímat a interpretovat současná paradigmata, představit nové možnosti a navrhnout vytvoření náhradních tras, a tváří v tvář požadavkům na současnost.

Institucionální Projekt FMJ - Mackenzie River si klade za cíl rozšířit a inovovat nad rámec běžných návrhy k dnešním stávajících institucí vyššího vzdělávání. Expanze a požadované inovace, založený na standardní střední škole, mají jako vodítko, chápání reality, který předpokládá povědomí o Společenství, a proto znalostní aktiva, a to nejen znalosti, ale také kritiku a stavební společnost.

Tyto funkce umožňují institucionální návrh vloží zkušební základ, vytváření nových znalostí o sociálních podmínek, což znamená, že mají jako metoda integrovat vyučování / výzkumu a mezioborovost a, jako princip, interakce se společností.

Poslání, vize a hodnoty

Poslání

Vzdělávat lidskou bytost stvořen k Božímu obrazu, k plnému uplatnění občanství, přispívají k rozvoji sebe sama a společnosti prostřednictvím výuky, výzkumu a rozšíření, a kulturní, sportovní, sociální a duchovní činnosti, Životní prostředí Reformovaný křesťanskou víru.

Pohled

Chcete-li být uznána společnosti jako zpovědní Presbyterian instituce, filantropických a komunitní profil, který se věnuje duchovnímu a humanitních věd; vyznačující se tím, kontinuální snaze o dokonalost výuky, výzkumu a rozšíření; usiluje o integrální vytvoření lidské bytosti, v reformované křesťanské víře prostředí.

Hodnot a zásad,

V osobním chování: důstojnosti, charakteru, bezúhonnosti a mackenzista ducha; V mezilidských vztazích: loajalitě, vzájemném respektu, porozumění, poctivosti a pokory; Při výkonu odborné činnosti: etika, kompetence, tvořivost, disciplínu, odhodlání a ochotu dobrovolně; V procesu rozhodování: hledání konsensu, spravedlnosti, pravdy, rovnosti příležitostí pro všechny; Vztah mezi kolektivní řídící orgány, jednotkami a útvary: spolupráce, týmového ducha, profesionalitu a správné komunikace; Vztah s dalšími institucemi: odpovědnost, nezávislosti a průhlednosti; Ve společnosti: účast a služby do Společenství; A za všech okolností, jednat s láskou, která je poutem dokonalosti.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Administrace je aplikován společenská věda vyvíjí plánování strategie pro řízení lidských, materiálních a finančních zdrojů organizace. ... [+]

Administrace je aplikován společenská věda vyvíjí plánování strategie pro řízení lidských, materiálních a finančních zdrojů organizace. Správce by měl být schopen dosáhnout cílů a organizačních cílů prostřednictvím procesu plánovat, organizovat, řídit a kontrolovat činnosti, které budou vyvinuty v oblasti lidských zdrojů, marketingu, financí a výroby.

Některé cestovní rozdíly jsou: Cine rozprava (filmy nebo přednášky týkající se otázek důležitých pro pochopení etické, sociální, právní a ekonomické); multidisciplinární seminář; přednáškové cykly; případové studie aplikované na vzdělávání; a obchodní hry (umožňuje studentské skupiny, rozhodovat se ve virtuálních společností, jednání s jinými společnostmi v jiných skupinách ve třídě nebo i jiných třídách, období a kurzy).... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Účetní Kurz je zaměřen na přepážkách školení s kapacitou jednat profesionálně na celém území státu. ... [+]

Účetní Kurz je zaměřen na přepážkách školení s kapacitou jednat profesionálně na celém území státu. Učební osnovy jsou vyvážená vzhledem k počtu povinných předmětů stanovených v minimálním vzdělávacím programu pro MEC, stejně jako ty, pro řádné školení odborné nejvyšší úrovně účetnictví, pult.

Účetní kurz fakulty Mackenzie řeky existuje již 48 let od bývalé fakulty Moraes junior, jehož jméno a tradice kvality umožnily zahrnutí hlavních účetních odborníků na domácím trhu. Kurz má učitelského sboru horní zářez, kde rafinovaný vysokoškolské vzdělání (specialisté, magisterské a lékaři) v kombinaci s velkou profesní zkušenosti, diferencuje a atraktivní pro zájemce o coursingu účetnictví, rozhodnout Fakultní Mackenzie řeka.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině