Přečtěte si oficiální popis

Seznamte se s Flat Assembler

Faculdade Santa Marcelina - Flat Assembler, jako instituce vyššího vzdělání, má svůj základ v oblasti vysokoškolského vzdělávání Legislativa v Brazílii a jako katolík v oficiálních dokumentech církve na celosvětové úrovni, zejména v apoštolské konstituce o vysokých školách a katolické vysoké školy v apoštolské konstituce Papež John Paul II - Pokyny a normy pro katolické univerzity a v dokumentech Mezinárodního institutu Sester svatého Marcelliny, rozvíjet své křesťanské vzdělávací aktivity, sociální a kulturní. Od roku 1929, datum jejího vzniku, hrál své poslání, možnost pro mladé lidi, který je otevřený pro potřeby dnešního světa priorit. To byl uznán spolkové vyhlášky 2.708 / 34. Podle stávajících právních předpisů Faculdade Santa Marcelina je uznána Stanovisko č 1043/80 a vyhláškou ministrů č 519 31. srpna 1981.

Flat Assembler si uvědomuje své poslání tvořit kompetentními odborníky na rozvoj vědeckých, technických, uměleckých, kulturních, politických a společenských aktivit.

Pohled

Marcelinas, ve společenství s laiky, jsou zaměřeny na poskytování vzdělání, kulturu, zdravotnictví a sociální péče excelenci v duchu rodiny, založené na etických hodnotách, morální a křesťanské, v návaznosti na znamení času.

Poslání

Transformace společnosti ve světle evangelia, a vědu jako nástroj a životního prostředí, které nabízejí školení bytí člověka v plném rozsahu.

Zásady

Víra v Ježíše Krista podle Písem Lidská důstojnost Loajalita a poslušnost k učitelskému úřadu církve a kongregace Život svědek Rodinný duch Pevnost a jemnost Etika, pravda a průhlednost Dávejte pozor na příznaky časů Jednota v rozmanitosti

Hodnoty

Akce a rozjímání Věnování a závazek Recepce a péče Bratrská soužití Spolupráce a oddělení Jednoduchost a pokora Spravedlnost a poctivost Život konzistence Radost a nadšení v provozu Vědeckého a kulturního aktualizace Odborná způsobilost Udržitelnost: hospodářská, sociální a environmentální

Jednotky

Faculdade Santa Marcelina má dvě jednotky: koroptve a Itaquera.

Koroptve

V koroptve, nabízí kurzy móda, hudba, výtvarné umění, mezinárodních vztahů, Bachelor of Music a bakalář ve vizuálním umění. Absolvent nabízí módy a designu kurzů; Designové doplňky; Parfémy kultura; Populární píseň: tvorba, hudební produkce a představení; Výuka / učení; Pedagogická praxe; Socha a instalace; MBA ve strategii a globální rizika a MBA v oboru Business strategického řízení.

Itaquera

Od roku 1999, Flat Assembler aktivní také ve východní zóně São Paulo, v Itaquera. V této jednotce se konají lékařské obory; Správa; Účetnictví; Ošetřovatelství; Výživa; Ošetřovatelství; Fyzioterapie a lékařské radiologie technolog. V absolvent školy, jsou nabízeny Decisorial kontrolor kurzy; Řízení kvality; Řízení obchodní činnosti; Hospodárné finanční řízení společností; Ošetřovatelská intenzivní péče; Ošetřovatelství v neonatologii; Porodnické; Pediatric Nursing; Ošetřovatelská Management Services jednotky; Nouzové a naléhavost; Radiologie; Počítačová tomografie a magnetická rezonance; Záření a zdraví.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Cílem kurzu je připravit studenty k pochopení, analyzovat a myslím, že nové globální struktury, tak, aby byly na konci kurzu, trénoval se, aby analýza, poradenství a podn ... [+]

Představení

Vytvořeno v roce 1999, po růstu mezinárodních vztahů kurzů v Brazílii, průběh mezinárodních vztahů na Flat Assembler se stal jedním z průkopníků ve městě São Paulo, a dnes má více než deset let na úspěch a odborné přípravy odborníků pracujících v oblasti výzkumu, zahraniční obchod, logistika, finance, strategie, nevládních organizací a diplomacie.

Cílem kurzu je připravit studenty k pochopení, analyzovat a myslím, že nové globální struktury, tak, aby byly na konci kurzu, trénoval se, aby analýza, poradenství a podnikání na mezinárodní scéně.

Internacionalistická vystudoval Flat Assembler je schopen pochopit možnosti stále více globalizovaném světě a navrhují dotace na konkrétních otázkách, které se podílejí, a to buď v akademickém světě a výzkumu, ať už na trhu práce, vládám nebo strategií takzvaný třetí sektor.... [-]

Brazílie São Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině