Přečtěte si oficiální popis

Fakulta Arnold Janssen byla založena v roce 2001 Kongregace Božího Slova. A on se narodil se silou mezinárodního sboru která působí v 67 zemích na pěti kontinentech. Hodnoty, kvality a schopnosti pracovat ve školství byly zděděné od instituce sto let staré, které ne náhodou, je hoden úspěchu svých studentů na trhu práce.

Advokátní a správa kurzů nabízených Fakultní Arnold Janssen poskytují solidní humanistické vzdělání, spojující moudrost a tradici v oblasti vzdělávání požadavkům moderního trhu. Dokonce s několika letech provozu, Fakulta Arnold Janssen stal referenčním ve vysokoškolském vzdělávání. Důkazem toho jsou výsledky získané bakaláře v oboru Business Administration a zákona o důkazy z National Survey of výkonů studenta (ENADE). Studenti zákona samozřejmě zářil v minulých vyšetření Řádu advokátů Brazílie (OAB-MG), získává významné postavení mezi vysokoškolskými institucemi ve státě.

Fakultou školy Arnaldo se skládá z mistrů a doktorů uznávané vědecké odbornosti a rozsáhlé odborné zkušenosti na trhu.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Vyškolit odborníky strategické vize a kritických systémů řízení, které jim umožní rozvíjet a řídit integrovaných projektů implementace systémů managementu, zahrnující kva ... [+]

CÍLE

Vyškolit odborníky strategické vize a kritických systémů řízení, které jim umožní rozvíjet a řídit integrovaných projektů implementace systémů managementu, zahrnující kvality, životního prostředí, zdraví a bezpečnosti a společenské odpovědnosti.

TARGET

Profesionálové s vyšším vzděláním kompletní v souvisejících oblastech zcela nebo zčásti z navrhovaných obsahu, nebo pracovní zkušenosti v kvalitě, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, životního prostředí a sociální odpovědnosti, nebo v nějakém jiném segmentu řízení nebo soukromé obchodní administrativa nebo veřejné.

Mezi jinými odborníky, bude samozřejmě splňovat inženýři, biologové, manažeři, právníci, architekti, technici s vyšším vzdělávání v oblasti bezpečnosti práce, povolání lékařů, auditory, konzultantů a manažerů v oblasti životního prostředí, kvality, bezpečnosti a ochrany zdraví a sociální odpovědnost ,... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Stupeň ve vedení fakulty Arnaldo přináší základní hodnoty podnikání, inovací a vedení zaměřila na lidské bytosti. ... [+]

Stupeň ve vedení fakulty Arnaldo přináší základní hodnoty podnikání, inovací a vedení zaměřila na lidské bytosti. Nová administrativa Osnova respektovat zásady stanovené MEC se zaměřením na vývoji správy a její uplatnění v organizacích různých oblastí odborných znalostí.

Kurz předměty přivést metodiku, která poskytuje systematizaci a prohlubování specifických odvětví správy nebo související oblasti, které poskytují studentům intenzivní a přesný ponor o obsahu studovali.

Bude použita metodologie a různé učební pomůcky, střídání a míchání teorie a praxe, expozici a interakce, dedukce a indukce. Naším cílem je, aby se ze dne na den akademický něco dynamičtější a efektivnější prostřednictvím diverzifikace výuky a učení strategií, aniž by ztratili zaměření na kvalifikaci dokonalosti. Využijeme k tomu přednášky, workshopy, virtuální prostory interakce, obchodní hry, skupinová dynamika, prohlídky studie, prohlídky, semináře a rozhovory, vědecký výzkum, konkrétních případů řešení, a vše, co je v našich silách vyvíjet studenta Arnaldo.... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině