Ibmec

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezinárodní záležitosti

Na mezinárodní záležitosti Úřad IBMEC / Rio řídí čtvrtletní, pololetních a ročních programů pro studenty, kteří chtějí studovat na IBMEC / Rio a usnadňuje studium v ​​zahraničí pro naše studenty. IBMEC mezinárodní záležitosti Office pokrývá asi padesát dohod s partnerskými obchodní školy a univerzity ve více než deseti zemích.

o IBMEC

S více než 45 let zkušeností, IBMEC je jednou z hlavních brazilských obchodních škol. Naše vysokoškolské kurzy získaly nejvyšší známky podle brazilským ministerstvem školství. Naším posláním je rozvíjet studenty jako protagonistů bez hranic ve světě. IBMEC má více než 50 různých partnerství s non-brazilských úřadů, příjem a odesílání okolo 300 studentů ročně na našich výměnných programů.

Naše portfolio se skládá z bakalářských, magisterských, magisterských a doškolování. Excelence naší výuky dosahuje v celé zemi přes IBMEC Online a slouží partnerským organizacím v Brazílii i v zahraničí, a to prostřednictvím IBMEC ve společnosti. Jsme odlišuje od ostatních institucí, představujeme didaktiky s DNA silně podporované podnikání, fakulty složený z mistrů a lékařů, kteří mají zkušenosti na trhu, jakož i dohod s několika významných institucí, které poskytují mezinárodní zkušenosti studentům.

o Brazílii

Brazílie je domovem jednoho z světa je nejvíce rozmanité kultury vede k bohatosti chutí prostřednictvím hudby, jídla a literatury. Díky svému širokému územního rozšíření, Brazílie má klimatické podmínky pro všechny chutě. Průměrná roční teplota je 35 ° C na severu a 20 ° C v jižní části země. Při návštěvě nás být překvapeni tím, teplo brazilských lidí. Užijte si naše krásné pláže a krajiny, na rozdíl od rušného nočního života.

Jednotky

Působíme ve třech hlavních brazilských městech - Brasília, Belo Horizonte a Rio de Janeiro - každá s vlastními jednotkami. Nabízíme postgraduální kurzy v jednotkách DeVry Group Brazílie, který se nachází ve velkých městech v regionu Severovýchod: Fortaleza, João Pessoa, Recife, Salvador a São Luís. Kromě toho naše učení excellence šíří po celé zemi s on-line kurzů. Máme silné mezinárodní přítomnost, protože jsme navázali partnerství s nejlepšími institucí na světě - seznamu, který se každým rokem rozšiřuje.

Kontakt

Pokud je váš domov univerzita nemá smlouvu výměnný podepsal s IBMEC a chcete, aby sem přišel studovat, obraťte se na nás.

Místa

Rio de Janeiro

Ibmec, Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Av. Armando Lombardi, 940 – CEP: 22640-000 - Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ
22640-000 Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie
Telefonní číslo
+55 21 3284-4000

Rio de Janeiro

Adresa, 1. řádek
Avenida Pres. Wilson, 118, Centro
Rio De Janeiro - RJ , CEP: 20030-020

20030-020 Rio de Janeiro, Stát Rio de Janeiro, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium