Přečtěte si oficiální popis

Universidade de Caxias do Sul - UCS je brazilská vysokoškolská instituce charakterizovaná jako instituce, která patří komunitě. Jeho činnost zahrnuje přímo severovýchodní oblast státu Rio Grande do Sul, která se nachází v nejjižnější části země. Je součástí společnosti Universidade de Caxias do Sul, která je přidruženým členem Consorcio das Universidades Comunitárias Gaúchas - COMUNG (sdružení, které se připojuje k vysokoškolským institucím ve státě Rio Grande do Sul); člen organizace "Associação Brasileira das Universidades Comunitárias" - ABRUC (sdružení, které se připojuje k vysokoškolským institucím v Brazílii); "Conselho de Reitores das Universidades Brasileiras" - CRUB (Rada předsedů brazilských univerzit); a Fóru institucí vysokoškolského vzdělávání v Rio Grande do Sul. 1 Mezinárodně, UCS je členem Asociação das Universidades de Língua Portuguesa - AULP (Asociace portugalských univerzit); "Organização Universitária Interamericana" - OUI; a "Red Latinoamericana de Cooperación Universitaria" - RLCU (latinskoamerická síť pro univerzitní spolupráci), mimo jiné. Společnost Universidade de Caxias do Sul, založená v roce 1967, je nejstarší univerzitou v regionu. Byl postaven na kolektivním úsilí komunity a je stále veden podle angažovanosti a angažovanosti různých segmentů společnosti, kteří věří ve vysokoškolské vzdělávání jako zdroj sociálního rozvoje. Jsou zastoupeny ve správní radě podporující nadace orgány veřejné správy - městskou, státní a federální úrovní - a subjekty zastupující skupiny občanské společnosti. 2

Poslání a hlavní zásady

Poslání a hlavní zásady, které řídí činnost Universidade de Caxias do Sul v různých oblastech činnosti, vyplývají ze široce zapojeného procesu zahrnujícího celou akademickou komunitu, která v nadcházejících deseti letech pořádá akční plány instituce, čímž zajišťuje vlastní a jedinečná identita.

Soustředit se

Znalost

Vidění

Být zásadním předpokladem udržitelného rozvoje z hlediska znalostí.

Mise

Vyprodukovat, systematizovat a socializovat znalosti s kvalitou a významem pro udržitelný rozvoj.

Zásady

 • Respekt k lidem - Lidé budou vždy oceňováni a respektováni jako jednotlivci a občané.
 • Společenská odpovědnost - Společným aktivem bude kritérium, které bude řídit činnost univerzity.
 • Institucionální způsobilost - UCS bude hledat trvalou kvalifikaci svých zaměstnanců, struktury; organizační procesy i programy a akce.
 • Prevalence institucionálního zájmu - institucionální zájmy by měly překrývat jednotlivé zájmy a zajistit koexistenci rozmanitosti.
 • Inovace - Pátrání po vědecké inovaci, technologické a kulturní spolupráci by mělo vést činnost instituce.
 • Místní a globální začlenění - univerzita bude usilovat o současnou účast v místních, regionálních, národních a mezinárodních plánech.
 • Demokratické řízení - Univerzita bude podporovat demokratické zkušenosti tím, že bude usilovat o účast akademické obce v procesech plánování a řízení.
 • Závazek k životnímu prostředí - Univerzita by měla podporovat a účastnit se akcí, které přispívají k udržitelnému rozvoji s konečným cílem zachování života.
 • Autonomie - Univerzita zachová nezbytnou vzdělávací a vědeckou, správní, disciplinární a finanční a autonomii řízení majetku, aby zajistila plnění svého poslání.
 • Udržitelnost - univerzita bude usilovat o ekonomickou, sociální a environmentální udržitelnost prostřednictvím účinného a efektivního řízení.

3

Programy se vyučují na:
 • Portugalština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade de Caxias do Sul

Turisté a jejich pohyby; Vedení podniků cestovního ruchu; pohostinství vztahy v oblasti cestovního ruchu a volného času; veřejná správa, plánování a sociálně-ekonomické, ... [+]

Představení

The University of Caxias do Sul je odkaz v oblasti pohostinství a cestovním ruchu v Brazílii, co byl průkopníkem v oblasti nabízí mnoho Hospitality hřiště (1978). Za více než tři desítky let zkušeností v oboru, University of Caxias do Sul přidány nové kurzy a iniciativy v pohostinství a cestovním ruchu, podporují vývoj tohoto odvětví, které má nyní, v Minnesotě, jedno z center země excelence , UCS rovněž vyniká jako jeden z prvních institucí vyrábět a zpřístupní prostřednictvím svého vydavatelství (EDUCS), sbírka vědeckých prací věnovaných této oblasti poznání.

studie objekt

Turisté a jejich pohyby; Vedení podniků cestovního ruchu; pohostinství vztahy v oblasti cestovního ruchu a volného času; veřejná správa, plánování a sociálně-ekonomické, kulturní a environmentální dopady cestovního ruchu.... [-]

Brazílie Caxias do Sul
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade de Caxias do Sul

Výzkum, plánování, návrh a řízení otázky související s triády člověka / životního prostředí / rozvoje. Soukromý podnik, veřejný, místní, státní a federální agentury, a to ... [+]

Technika životního prostředí

Výzkum, plánování, návrh a řízení otázky související s triády člověka / životního prostředí / rozvoje.

Hřiště

Soukromý podnik, veřejný, místní, státní a federální agentury, a to jak v realizaci projektů, plánů a preventivních opatření a / nebo vyčerpání dopady na životní prostředí z lidských činností a činností dozoru. Konzultační a poradenské služby.

Co dělá profesionální

Studie, vyvíjí a využívá specifické technologie na snížení negativních dopadů lidské činnosti na životní prostředí. Provádí studií vlivu na životní prostředí a zachování kvality vody, vzduchu a půdy. Připravit a realizovat plány, programy a projektové řízení vodních zdrojů, kanalizace, nakládání s odpady a obnovu kontaminovaných a degradovaných oblastí. Zabývá se také praxe udržitelného rozvoje.... [-]

Brazílie Caxias do Sul
Březen 2020
Portugalština
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade de Caxias do Sul

Mezinárodní obchod byl vytvořen pro studenty, které sledují mezioborovou odbornou přípravu. Se zájmem o historii, geografii, kultury, jazyky, ekonomie, ekonomika, právo, ... [+]

Mezinárodní Obchod

Správní řízení procesů na mezinárodní úrovni, a zahrnutí organizací na světovém trhu.

Světové občané

Mezinárodní obchod byl vytvořen pro studenty, které sledují mezioborovou odbornou přípravu. Se zájmem o historii, geografii, kultury, jazyky, ekonomie, ekonomika, právo, logistiky a financí. Studenti proaktivní, zvědavé, mají zájem vědět, co leží za hranicemi jejich města a jejich země, kteří jsou ochotni riskovat a otevřených různých kultur a různými způsoby vidění světa. Studenti jsou schopni se učit a provádět.

Tam je obrovská oblast činnosti pro profesionály v oblasti, vhodné pro nejrůznější profily studentů. To zahrnuje technickou oblast, jako je celní odbavení a logistiku; vyjednávací prostor, pokud jde o nákup a prodej zboží v zahraničí; finanční čtvrť, banky; veřejný sektor, jako celní daň; podnikání jako mezinárodní obchodní manažer; jako poradce mezinárodních vztahů institucí, jako jsou univerzity a instituce na podporu průmyslu a obchodu; Mezi další možnosti. ... [-]

Brazílie Caxias do Sul
Březen 2020
Portugalština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Universidade de Caxias do Sul - 2014