UNINORTE - Centro Universitário do Norte

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

North University Center (UniNorte) byla založena v roce 1994 s názvem Manauara Institutu vysokého školství (IME) a ​​pouze tři kurzy: Administration, technologie a cestovní ruch zpracování dat. V roce 1998, rozšířila své operace vytvořit kulturní institut Amazonas vysokého školství - ICESAM a realizovat kurzy sociálních a mediálních službách se specializací v reklamě. Během tohoto období, UniNorte měl vymyšlené jméno kolegií branku.

Bylo to v roce 2004, s akreditací jako univerzitní centrum, název College Cíl ustoupily UniNorte, nyní více než 50 vysokoškolských kursů. O čtyři roky později, instituce se stal členem vůdce celosvětové sítě v oblasti vysokoškolského vzdělávání, laureátem Mezinárodní univerzity (Liu), přítomná v 29 zemích a více než 1 milion studentů v 80 institucích, které nabízejí ve třídě kurzy a on-line ,

Dnes, UniNorte rozdělena do 14 akademických jednotek umístěných v centru města a nabízí více než 50 kurzů tradiční a technologie maturitě; Kromě toho nabízí rozšíření kurzů a absolvovat širokém slova smyslu a stricto sensu ve spolupráci s předními brazilskými univerzitami.

Akademická struktura UniNorte dnes je rozdělena do čtyř různých škol: Umění a humanitní vědy; Medicínské vědy; Přesné a stupňů. To má velké výhody pro vzdělávání studenta, například Mezinárodního úřadu pro výměnu; společnosti UniNorte, pro stáže a pracovní místa před absolvování studentské a státních laboratoří.

I když to je mladá instituce, UniNorte vyhrál společenského uznání jako důležitý vzdělávací instituce odborníků, kteří hrají klíčovou roli v této oblasti. Vsáknout do svých profesních absolventy zaměstnanců různých kurzů, které orgán pořádá.

To má ve svém poslání poskytovat kvalitní vyšší vzdělání pro získání hodnot, dovedností a schopností, které mu umožňují občanství s lepšími pracovními podmínkami, s hlavní zásadou hledání modelu udržitelného rozvoje.

Místa

Manaus

Adresa, 1. řádek
Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro
Manaus, Stát Amazonas, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium