Přečtěte si oficiální popis

North University Center (UniNorte) byla založena v roce 1994 s názvem Manauara Institutu vysokého školství (IME) a ​​pouze tři kurzy: Administration, technologie a cestovní ruch zpracování dat. V roce 1998, rozšířila své operace vytvořit kulturní institut Amazonas vysokého školství - ICESAM a realizovat kurzy sociálních a mediálních službách se specializací v reklamě. Během tohoto období, UniNorte měl vymyšlené jméno kolegií branku.

Bylo to v roce 2004, s akreditací jako univerzitní centrum, název College Cíl ustoupily UniNorte, nyní více než 50 vysokoškolských kursů. O čtyři roky později, instituce se stal členem vůdce celosvětové sítě v oblasti vysokoškolského vzdělávání, laureátem Mezinárodní univerzity (Liu), přítomná v 29 zemích a více než 1 milion studentů v 80 institucích, které nabízejí ve třídě kurzy a on-line ,

Dnes, UniNorte rozdělena do 14 akademických jednotek umístěných v centru města a nabízí více než 50 kurzů tradiční a technologie maturitě; Kromě toho nabízí rozšíření kurzů a absolvovat širokém slova smyslu a stricto sensu ve spolupráci s předními brazilskými univerzitami.

Akademická struktura UniNorte dnes je rozdělena do čtyř různých škol: Umění a humanitní vědy; Medicínské vědy; Přesné a stupňů. To má velké výhody pro vzdělávání studenta, například Mezinárodního úřadu pro výměnu; společnosti UniNorte, pro stáže a pracovní místa před absolvování studentské a státních laboratoří.

I když to je mladá instituce, UniNorte vyhrál společenského uznání jako důležitý vzdělávací instituce odborníků, kteří hrají klíčovou roli v této oblasti. Vsáknout do svých profesních absolventy zaměstnanců různých kurzů, které orgán pořádá.

To má ve svém poslání poskytovat kvalitní vyšší vzdělání pro získání hodnot, dovedností a schopností, které mu umožňují občanství s lepšími pracovními podmínkami, s hlavní zásadou hledání modelu udržitelného rozvoje.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

UNINORTE - Centro Universitário do Norte

O curso de Administração da UniNorte foi planejado para formar profissionais preparados para atender as necessidades de um mercado cada vez mais competitivo e exigente. ... [+]

O curso de Administração da UniNorte foi planejado para formar profissionais preparados para atender as necessidades de um mercado cada vez mais competitivo e exigente.

O administrador pode desenvolver suas atividades nas seguintes áreas: Gerência de CPD; Gerência de Tecnologia da Informação; Administração de Produção; Organizações, Sistema & Métodos; Desenvolvimento de Sistema de Informações; Administração Pública e Docência entre outros.

[-]
Brazílie Manaus
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UNINORTE - Centro Universitário do Norte

O curso de Ciências Econômicas da UniNorte tem como objetivo formar profissionais comprometidos com o estudo da realidade brasileira e amazônica, com consciência social, ... [+]

O curso de Ciências Econômicas da UniNorte tem como objetivo formar profissionais comprometidos com o estudo da realidade brasileira e amazônica, com consciência social, preparado para enfrentar e analisar as transformações políticas, econômicas e sociais que estão ocorrendo no mundo atual, de modo a contribuir para melhorar a qualidade de vida da população brasileira e, em especial, da nossa região.

O profissional da área de Economia pode trabalhar no setor público, desempenhando as seguintes funções: Ministérios, Secretarias, Empresas Estatais, Congresso, Poder Legislativo, Defesa dos mercados, Sistema Nacional de Tributação. Ou no setor privado em empresas Nacionais e Multinacionais, importação e exportação, organismos internacionais, entidades de classe, pesquisa, meios de comunicação, consultoria, bolsas de valores e mercado financeiro. O Economista pode ainda atuar como empresário, empreendedor e professor.... [-]

Brazílie Manaus
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
UNINORTE - Centro Universitário do Norte

O engenheiro da computação projeta e constrói computadores, periféricos e sistemas que integram hardware e software. Produz novas máquinas e equipamentos computacionais p ... [+]

O engenheiro da computação projeta e constrói computadores, periféricos e sistemas que integram hardware e software. Produz novas máquinas e equipamentos computacionais para serem utilizados em diversos setores. Desenvolve produtos para serviços de telecomunicações, como os que fazem a interligação entre redes de telefonia.

Automação industrial e robótica: Projetar robôs, sistemas digitais e computadorizados para fábricas.

Desenvolvimento de softwares e aplicativos: Criar programas de computadores segundo as necessidades do cliente. Projetar e desenvolver novos sistemas operacionais e linguagens específicas, buscando inovações tecnológicas.

Fabricação de hardware: Projetar e construir computadores e periféricos.... [-]

Brazílie Manaus
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině