Universidade de Ribeirão Preto 

Úvod

Read the Official Description

Kvalita Unaerp

• První univerzitou v regionu Ribeirão Preto, založený na 1. června 1.924 • Uznané MEC jako univerzitě v prosinci 1985. • Campus se sídlem v Ribeirão Preto areálu a v Guaruja s tituly, bakalářské tituly a technologie, vysokoškolského vzdělávání ve třídě a distanční studium metody a výuky infrastruktury, výzkumu a laboratoře, vybavení, knihovna a technologických zdrojů. • 500.000 hovory do společnosti ve více než 30 programy dosahu, kliniky, laboratoře, nemocnice sám a v nemocnicích, UPA a UBDS města a regionu.

Poslání

Vytvářet a šířit znalosti na podporu a přispět k rozvoji jedince a společnosti, založené na etických a křesťanských principech, se svobodou výzkumu, výuky a rozšíření inovace při zachování konstantního interakci s národním a mezinárodním kontextu.

Historie

UNAERP - University of Ribeirão Preto byla první instituce vyššího vzdělání v regionu Ribeirão Preto. Společnost byla založena v 1.. Června 1924 jako společnost školní PHARMACIA a Ribeirão Preto Dental School, skupina idealistický zdravotnických pracovníků, intelektuálů a pedagogy, protože jeho realizace byl určen k podpoře sociální, vzdělávací a kulturní rozvoj tak bohatých kávy kapitálu dnes Hlavní cukrová třtina Polo País.Daquele vizionářský počáteční projekt, trajektorie UNAERP měl silný růst od konce roku 1950, kdy profesor Electro Bonini (1913-2011), převzal vedení.

Organizační struktura

Správa univerzity v Ribeirão Preto se skládá ze subjektů působících v oblasti integrované, koordinaci všech aktivit výuky, výzkumu a rozšíření. Jsou Vyšší Radu, kancléře, děkan, správce skupiny ředitelů, koordinátory a Kolegiátní.

Infrastruktura

Unaerp má dva školní areály: školního areálu ředitelství v Ribeirao Preto, instalovaný na Ribeirânia čtvrť a druhá školní areál v Guaruja, okolí Cove. Tyto areály jsou plánovány a vybavené kliniky, laboratoře, učebny, knihovna, servis a zasedacích síní, akademické a správních odvětví pro podporu výuky, výzkumu a rozšíření, jakož i oblasti poskytování služeb, bydlení a volný čas, které umožňují a kvalifikovat Vysokoškolský život.

Proto ti, kteří zde žijí, jsou více než akademický infrastruktury, výzkumu a rozšíření. Campus Ribeirão a Campus Guaruja jsou plánovány prostory a péče na podporu dobrých životních podmínek tisíců lidí, kteří pro jejich tranzit v průběhu celého roku, protože kromě schopnosti, zaměstnance a studenty, členové komunity také navštěvovat školní areály v hledání služby a vybavení.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)

Vidět Bakalář » Vidět Health Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Mezinárodní vztahy

Campus forma Kombinované 4 - 4 let March 2019 Brazílie São Paulo Ribeirao Preto + 1 více

Mezinárodní vztahy Průběh Unaerp je strukturována tak, aby přípravu odborníků schopných analyzovat, integrovaným způsobem, politické, ekonomické, obchodní, kulturní, humanitární a environmentální problémy, které se stávají stále více vzájemně provázané ve vztazích mezi zeměmi, společnosti, mezinárodních organizací, nevládních organizací a jednotlivců. Geopolitické události a intenzifikace globálních obchodních transakcí otevřela několik oblastí práce pro odborníky mezinárodních vztahů. Multidisciplinární praxe podporuje kritické myšlení a týmové práce, etické, kompetentní a efektivní pozici, aby mohli pracovat v trhu stále náročnější, globální a konkurenceschopné. [+]

Samozřejmě s nejlepšími známkami, Concept 5 v hodnocení MEC 1. Průběh Ribeirão Preto a regionu a 12. samozřejmě Sao Paulo, mezi soukromými institucemi, v souladu s RUF v roce 2015. Studenti mezinárodních vztahů Unaerp činit alespoň 100 hodin tréninku a 100 hodin doplňkových činností, které mají rozšířit své znalosti a úplné dokončení studia. Partnerství s více než 500 registrovaných institucí a podporuje studenty sledovat příležitosti v Brazílii i v zahraničí. technické návštěvy a akademické výlety monitorované učitelů v Evropě a Latinské Americe. mimoškolní aktivity, jako jsou technické návštěvy, přednášek, sympozií, vědecký výzkum, kulturní akce, mezi ostatními. Unaerp stará poskytnout studentům kvalitní akademického života, zachování jejích dvou areálů určených pro sociální a kulturní koexistence, s kompletní infrastrukturou, s několika službami, které poskytují komfort a dostupnost v oblastech, pro volný čas, sport, soužití a široký přístup ke sběru knihovna a on-line databáze. ... [-]