Přečtěte si oficiální popis

Narodil se v roce 1940 ve městě Mogi das Cruzes, Braz Cubas, která začala svou činnost s malým přípravného kurzu, v současné době má asi 20.000 studentů, mezi třídě a distančního vzdělávání modalit.

Více než 75 let na trhu, instituce prošla několika proměnami, bydlení, včetně posilovny kurzů, obchod střední úrovni, až do toho dosáhl Právnické fakulty v roce 1965.

Vysokoškolské vzdělávání, stimulován vzdělávací politiku, se rozrostla v celé zemi a Braz Cubas, splňující požadavky a potřeby trhu pokračoval v růstu, a to jak ve fyzickém prostoru a sociální, až v roce 1985, Spolková rada pro vzdělání rozpozná tehdejší federace Vysoké školy Braz Cubas jako univerzity.

Důležitou zprávou přišel vážit oblast Mogi das Cruzes a odmění dlouhou kariéru dobré služby brazilského vzdělávání, které tvoří příslušné odborníky a kvalifikované pracovní trh.

Poslání

Oceňování lidí, probuzení talent prostřednictvím jiného učení dnes rozvíjet lidskou bytost na zítřek.

Pohled

Uznány jako vyučovací institucí zaměřenou na učení.

Hodnoty

Občanství, humanizace, moudrost, pokora a transparentnost.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Braz Cubas (UBC)

Kurz Production Engineering je kurz, který poskytuje nejširší škálu aplikací možných odborníků, protože umožňuje profesionální výrobní inženýr působí v různých segmentech ... [+]

Kurz Production Engineering je kurz, který poskytuje nejširší škálu aplikací možných odborníků, protože umožňuje profesionální výrobní inženýr působí v různých segmentech trhu. Mezi předměty studovaných jsou strojírenství, procesů, řízení, kvality a mnoha dalších oblastech znalostí, které vám umožňují větší flexibilitu, zajistit, aby profesionální širokou oblast odborných znalostí.

Všichni výrobci spotřebního zboží a služeb, mají schopnost mít profesionální této oblasti jednající ve svých jednotkách. Výrobní inženýr může pracovat v žádném segmentu společnosti, který je zodpovědný za různých činností, což znamená velkou zaměstnatelnost.... [-]

Brazílie Mogi das Cruzes
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Braz Cubas (UBC)

Umožňuje studentům studovat, výprava, kontrola a dohled na výstavbu domů a budov, silnic, mostů, tunelů, instalaci a provoz hydraulických vodovodů a kanalizace. ... [+]

Umožňuje studentům studovat, výprava, kontrolu a dohled nad výstavbou domů a budov, silnic, mostů, tunelů, instalaci a provoz vodovodů a čistíren odpadních vod, zajištění bezpečnosti, spolehlivosti a životnosti projektu. Dá se říci, že existují dva stavební inženýr pracoviště: jeho kancelář a práce na staveništi.

Civilní inženýr je ten, který se věnuje staveb, zda budovy, mosty, domy, vodní sítě, tunely, viadukty, a může pracovat ve stavebnictví kanceláří, továren, stavební firmy, veřejné služby, konkrétní instituce, rozvojové banky a investice

[-]
Brazílie Mogi das Cruzes
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině