Přečtěte si oficiální popis

Již více než 40 let Ibirapuera Univerzita nabízí solidní základ zkušenosti získané v minulosti, na současnou realitu praxe a pozornost na budoucí příležitosti vyškolit své odborníky.

Cílem je vyškolit vůdci: ti, kteří jsou schopni vymyslet změny a navrhnout řešení.

V let historie ukazují, že tisíce studentů, zaměstnanců a učitelé se podílejí na inovativní vzdělávacího projektu a zaměřil se na vůdce školení, na základě požadavků trhu a společenských hodnot.

Příklady, které dokládají vzdělávací excelence, které nabízí univerzitní Ibirapuera požehnaně. Patří k nim investice a motivaci vyrobený na oblast akademického výzkumu, jeden z pilířů činnosti univerzity. Instituce udržuje skupiny tvořené výzkumníky certifikovaných učitelů z Národní rady pro výzkum a technologie (CNPq).

Můžeme také zvýrazňují magisterském studijním programu v oblasti práva a zubního lékařství, a to jak doporučuje Capes.

To je ještě možné hovořit o sociální odpovědnosti tím, že poskytuje bezplatnou péči pro osoby s nízkými příjmy na klinikách univerzity.

Zdůrazňování Ibirapuera University je starost o formování studenta, můžeme uvést, že instituce investuje do inovativních výuce a nabízí studentům, stejně jako vysokoškolské kursy, technologické kurzy a rozšíření interdisciplinární s vizí humanistické a všeobecného vzdělávání.

Ať už je to také vedoucí jeho budoucnosti. Univerzita Ibirapuera je připravena pomoci zajistit, akademické a profesní život úspěch.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Ibirapuera (UNIB)

To je odvětví inženýrství, které spravuje lidské zdroje, finanční a materiální zdroje, aby zvýšení produktivity podniku. ... [+]

Curriculum Matrix:

To je odvětví inženýrství, které spravuje lidské zdroje, finanční a materiální zdroje, aby zvýšení produktivity podniku.

Production Engineer je profesionální odpovědný za tvorbu a rozvoj průmyslových výrobních linek, které zvyšují efektivitu a snížit náklady.

Univerzita Ibirapuera, profesionální budou plně vyškoleni, jak Kurz rozvíjí schopnost řízení zdrojů a duch Student podnikatel.

Můžete pracovat v organizačním rozvoji obchodu a průmyslu, podnikové ekonomiky, řízení finanční život, využívání zdrojů, náklady, řízení pracovních sil, plánování a řízení výrobních procesů, výběr a výkonu výrobku, zemědělské produkce a zpracování.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Tyto stavební inženýr navrhuje, řídí a monitoruje všechny fáze stavby či rekonstrukce. ... [+]

Curriculum Matrix:

Tyto stavební inženýr navrhuje, řídí a monitoruje všechny fáze stavby či rekonstrukce. Je na něm, aby zajistila stabilitu a bezpečnost budovy, výpočtu pevnosti použitých materiálů.

Profesionální je zodpovědný, například výstavba budov, tunelů, dálnic, letišť a vodních zařízení, průmyslu, dopravy a dopravy.

Na trhu je vyhřívaný. V dobách růstu nemovitostí a investic do infrastruktury, jsou zde dobré možnosti.

Univerzita Ibirapuera, profesionální budou plně vyškoleni, jak kurz rozvíjí potřebné multidisciplinární pozadí, mimo duch Student podnikatel. Ve třídě, se studenti učí vykonávat činnosti v oblasti plánování, projektování, výstavby a technologického výzkumu.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině