Přečtěte si oficiální popis

UNIFENAS

Univerzita José do Rosário Vellano - UNIFENAS, koncipovaný a založil profesor Edson Antonio Velano, začal svou historii v 22. května 1972, kdy byly první kurzy povoleno. Mezinárodní College of Alfenas kraje v roce 1988, nyní volal University of Alfenas - UNIFENAS uznávané vyhlášky 605/88 ze dne 13/12/1988 Ministerstvo školství - MEC, zveřejněny ve federálním Úředním věstníku na 15/12 / 1988 (str 24.456).

V roce 1993 začala banka expandovat s prováděním ostatních areálech. Dnes je UNIFENAS je přítomen v Alfenas, Belo Horizonte, Belo Campo, Divinópolis a Varginha. Nabízí vysokoškoláka Lato postgraduální kurzy a sensu (master uznán CAPES / MEC), sídlo v různých specialit a nástavbové studium ve třídě metod a vzdálenost.

Existuje pět areálů s speciálně navržený a vybavený pokročilých technologických zařízení, se spojil s lidskými zdroji, dát UNIFENAS na viditelném místě v brazilské vzdělávací scénáře.

V Alfenas, Fakultní nemocnice Alzira Velano UNIFENAS, otevřený v roce 1992, je centrem života, práce v péči, výuku a výzkum. Certifikované Fakultní nemocnice ministerstvy zdravotnictví a školství, provádí v průměru 30 000 postupů měsíčně, podávat pacientům v Alfenas a dalších měst v regionu, odhadnutou populací téměř milion obyvatel.

Jedná se o regionální reference v těhotenství rizikem, trauma, neurochirurgie, novorozenecké jednotce intenzivní péče, hemodialýza, řeči. Máte Bank of očních tkáních a provádí zachycování a transplantace rohovky chirurgii Alzira Velano je nemocniční komplex, který se skládá z klinik, ústavů a ​​klinik.

Centrum pro výuku a zdravotní péče - CEASC - Lékařská fakulta UNIFENAS ve městě Belo Horizonte, se potýká s klinickou péči o pacienty na úrovni sekundární zdravotní péče - v specialit médicas- který expanduje a diverzifikuje prostředí výuka a studium akademického Mezi jeho agentur na podporu výuky, výzkumu a rozšíření, stand-still zubní kliniky; Rehabilitační kliniky; Klinická psychologie; Klinická logopedie; Pro-Úsměv Center (k léčbě pacientů s kraniofaciálních deformitami a rozštěpu rtu a zranění, stejně jako oční implantáty, nosu a uší); Eye Institute; Střediska právní pomoc a soudní; Junior společnosti; Veterinární a farmy experimentální nemocnice.

To vše s fakultou dobře kvalifikovanou přes přísném slova smyslu absolventa (magisterské a doktorandské) a diferencované učební metody účinně přispívat k budování znalostí odborníků absolvují UNIFENAS.

Věřit, že všechno poznání by mělo přinést užitek pro společnost, instituce stala důležitým generátor pracovních míst za státě Minas Gerais.

Tak UNIFENAS, po celou dobu své existence se zakládá na zájmu Společenství akcí a projektů, správná artikulace mezi výuky, výzkumu a rozšíření, sledovat její trajektorii, hlásí ke své společenské poslání, propagaci vědy, techniky, zdraví, humanismus, kompetence a nasazení.

UNIFENAS. Znalosti pro život!

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Kurz si klade za cíl připravit kompetentní a kreativní profesionály, kteří jsou schopni reagovat na potřeby trhu, což organizacím všech velikostí, aby byla úspěšná ve svý ... [+]

V průběhu

Průběh společnosti UNIFENAS, akademický Alfenas, je spojen s certifikačním kvality FGV programu. Titrace učitelů a odborných zkušeností, pedagogický projekt kurzu a infrastruktura kurzu jsou pečlivě analyzovány FGV týmu. Tento úspěch kurzu rady UNIFENAS, akademický Alfenas, signalizuje jeho excelenci a kvalitu! Akreditované instituce dosáhly vynikajících výsledků v testech uplatňovaných MEC (MŠMT) pro studenty vysokých škol za účelem měření kvality vzdělávacího procesu. V roce 2012, 88% z akreditované instituce získaly plný počet bodů, a 12% těch, kteří nebrali maximální skóre se nejvyšší skóre v jejich státech. K dosažení těchto výsledků je student připraven k pochopení vědeckých, technických, sociálních a ekonomických otázkách výroby a jeho řízení, s výhradou odstupňovaných úrovních rozhodovacího procesu a rozvíjet kvalitativní a řádné správy, odhalující asimilaci nových informačních a prezentaci duševní flexibilitu a adaptabilitu contextualized při řešení různých situací, přítomných nebo vznikajících v různých segmentech hracího pole správce. Je také připravena uznat problémy a navrhnout alternativní řešení, rozvíjet a realizovat kreativní a inovativní projekty, které by mohly vést k rozvoji organizace a společnosti samotné, jak to doporučuje v národních učebních osnov pro kurzy managementu.... [-]

Brazílie Alfenas
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 - 8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině