Přečtěte si oficiální popis

Poslání, vize a hodnoty

Metodistická řídit jejich vzdělávací aktivity vedené filozofií na křesťanských principech a závazek k výstavbě občanství.

Poslání

Účinně se podílet na tvorbě lidí, cvičení moc ovlivňovat a přispět ke zlepšení kvality života, založeného na znalostech a etických hodnot.

Pohled

Být vzdělávací reference v budování učící se komunita, národní i mezinárodně uznávané pro kvalitu služeb a sociální význam, s flexibilní, kreativní a inovativní postupy.

Základní hodnoty

Kritické povědomí vývoje reality; Rozvoj smysl pro spravedlnost a solidaritu, a jeho praxe, včetně pracovněprávních vztahů; Reflexní praxe zaměřená na oblast působnosti křesťanské spirituality; Rozvoj povědomí o sociální a individuální zájmy jsou stejně důležité pro rovnováhu sociálních vztahů; Inovace a kreativita podřízen etiky, výstavbu a socializace znalostí.

Historie

Závazek ke vzdělání označil práci metodistické církve od založení první metodistické vzdělávací instituce, Kingswood School v Anglii v roce 1748. Za posledních 255 let, tato vzdělávací povolání byl rovněž projevuje v Brazílii, kde se různé vzdělávací instituce Methodist začlenil více než století nepřetržité činnosti.

Historie Methodist University of São Paulo byl vypátrán za více než 70 let od založení Fakulty teologické metodistické církve v Sao Bernardo do Campo, v roce 1938. V té době, metodistická církev právě sloučit dva teologické vzdělávací centra, který se nachází v Minas Gerais a Rio Grande do Sul. Bylo to zajímavé, nově vytvořené vysoké škole - první postavený v obci São Bernardo do Campo - byl přítomen v regionu, který byl nakonfigurován jako jedno z hlavních center sociální, politické a hospodářské země.

S cílem posílit závazek ke vzdělání, podepsané v 40. letech, instituce šla pro více smělý projekt, v melodii s jejich vzdělávací poslání. Přítomnost profesionálních a kvalifikovaných učitelů a odpovídající infrastrukturou umožnil posílení jeho zapojení v národním akademickém světě. Tak, v roce 1970, to bylo vytvořen IMS - Methodist institut pro vysoké školství.

S konsolidací vzdělávacího programu a dokonalosti dosažené v průběhu let, IMS byla integrována mezi nejprestižnější vysokých škol v zemi. To umožnilo v roce 1997, si podmanil University stavu, zvýšení počtu škol a kurzů. V současné době, metodistická má tři školní areály v São Bernardo do Campo (Rudge Ramos, Vergueiro, Plateau). Existuje více než 117.000 metrů čtverečních celkové plochy, který zahrnuje velké zelené plochy. Metodistická má asi 70 mezery mezi laboratořemi, moderních experimentálních a klinických agentur, aby studenti mohli v praxi znalosti získané v třídě, stejně jako knihovny a haly se šíří přes tři kampusy univerzity.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Kurz metodistická Economics obdržel známku 4 (rozsah 1-5) v posledním hodnocení MEC a usiluje o přípravu odborníků zavázaly ke studiu brazilského reality a povědomí o důl ... [+]

V průběhu

Kurz metodistická Economics obdržel známku 4 (rozsah 1-5) v posledním hodnocení MEC a usiluje o přípravu odborníků zavázaly ke studiu brazilského reality a povědomí o důležitosti vztahů spojujících ekonomických jevů na sociální celek a zejména její role jako zástupce těchto vztahů. Tak, studenti obdrží solidní teoretickou, historickou a instrumentální školení.

Podle filozofie instituce, školení se snaží sjednotit technické etiku a připravit studenty pro práci v různých oblastech veřejného nebo soukromého sektoru. Kurz s třídami v noci, může být dokončena za čtyři roky.

Prostředek

Kurz je k dispozici učebny s multimediálními funkcemi, ergonomické židle a simulačního softwaru a výzkumu a poč s přístupem na internet a s podobnou databázi institucí. Studenti mají také široký a aktualizovaný soubor knihovny.... [-]

Brazílie Sao Paulo
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 - 8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Institucional Metodista