Přečtěte si oficiální popis

Poslání

Posláním USU, která se vzdělávat za svobodu, za autonomii inspirovaný křesťanskými hodnotami, a to prostřednictvím vytváření lidského a etického, vnímavé vůči realitě a složitostí dnešním světě, zakořeněných v charismatem sv Angela, jako Obsluhoval heslem (bude sloužit).

Zásady

• disociace výuky, výzkumu a rozšíření, jak je stanoveno ve spolkové ústavy, jakož i vzdělávání odborných pracovníků vyššího vzdělávání, výzkumu a rozšíření a doménou lidského poznání formě zákona pokynů a Základy národního vzdělávání.

• sloužil - "sloužit" je univerzitní umístěny ve službách člověka, rodině, společnosti a církve, které poskytují tuto službu pro své raison d'etre.

• FREEDOM konstrukce a autonomie při šíření znalostí.

• Pokud jde o všechny případy organizované společnosti.

Hodnoty

• Kvalita v poskytování služeb a závazek k výroby, uchovávání a sdělování znalostí a školení kompetentních a angažovaných sociálních pracovníků.

• ETHICS uplatňovány ve všech vztazích, pluralitní prostředí, kde je tato debata nástrojem demokratickém životě.

• Respekt k lidské různorodosti, kulturní a ochrany přírody a šíření brazilské kultury.

• závazek univerzitní obec s institucí.

• Inovace a kreativita podřízena etice.

• Dialog s participativní správy, dynamická a transparentní usiluje o lepší pracovní podmínky a kvalitu života.

• Udržitelnost, výkonnost, účinnost a efektivita v rozvoji institucionálních aktivit s finanční stabilitou a řídící schopnosti instituce.

• ISONOMY ošetření předána jednotek instituci.

• Plánování a průběžné vyhodnocování univerzitního života.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Santa Úrsula (USU)

Průběh biologických věd, průkopník v oblasti přírodních věd v Rio de Janeiru, takže kvalifikovaných odborníků s vysokou vědeckou produktivitou, vstupující na životní pros ... [+]

Průběh biologických věd, průkopník v oblasti přírodních věd v Rio de Janeiru, takže kvalifikovaných odborníků s vysokou vědeckou produktivitou, vstupující na životní prostředí jakožto klíčový kvalifikační proces v několika oblastech.

Zkušenosti z biologie na univerzitě Santa Ursula (USU), mezinárodně uznávaný, říká, že univerzity jako jeden z nejlépe připravených institucí v naší zemi pro odbornou kvalifikaci v oblasti zdraví a životního prostředí.

Profesionální absolvoval USU budou schopni: Provést povinnosti a odpovědnosti vztahující se k diagnostice lidské zdraví i ekosystémy, rostlinných a živočišných klinikách, nemocnice, laboratoře, centry a výzkumnými institucemi a výrobními společnostmi a zoologických zahradách; Plán, rozvíjet, řídit a hodnotit projekty v rámci biologie zdravotnictví v závislosti na nových technik a metodik, souladu s platnými pravidly a protokoly, jakož i zajištění kvality; Usilovat o rozvoj metod a metodologií contextualized a přizpůsobených pro různé socioekonomické realitě, zaměřené na efektivitu, kvalitu, snižování nákladů a využívání čistých technologií.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Santa Úrsula (USU)

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems. ... [+]

Představení

Vysokoškolák titul v oboru elektrotechniky z Universidade Santa Ursula se zaměřuje na trénink všeobecný inženýrů se znalostmi v Power Systems.

Akty (od návrhu až po údržbu) v průmyslových a systémech nebo měřicích zařízení a elektrické ovládání, stejně jako všechny kroky výroby, přenosu, distribuce, použití a zachování energie do tradičních zdrojů, stejně jako alternativní zdroje říkají týká oblasti energetických systémů.

USU nabízí komunitu kvalitní kursu, aktualizované jehož cílem je vytvoření elektrotechniků odpovídala běžné záležitosti a budoucí trh a jejich účast na rozvoji společnosti.

... [-]
Brazílie Rio de Janeiro
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině