Přečtěte si oficiální popis

UNISANTA: NEJVĚTŠÍ Coast University Paulista

Zahrnuto v vybrané skupiny Excellence vysokých škol ministerstva školství (MEC), Univerzita Santa Cecilia (Unisanta) potvrzuje kvalitu jejich pedagogického projektu pregraduální a postgraduální, její infrastruktury a brilantní výkon jejich aktivní učitelé, studenti, absolventi a zaměstnanci. Pouze 9% brazilských univerzit jsou součástí této skupiny.

Od roku 1961, skromný škola otočil postupně Komplexní vzdělávací Santa Cecilia, nejstarší Santos a jedním z nejdůležitějších v zemi, s přibližně 15.000 studenty od mateřské školy až postgraduálních a asi 100 tisíce metrů čtverečních zastavěné plochy.

V současné době, univerzita nabízí 37 vysokoškolských kurzů, včetně tradičních a krátké (v učebně a vzdálenost) a četnými nástavbové studium, širším smyslu, MBA a magisterských jednomyslně schválenou CAPES: ekologii a pobřežních systémů a odborníci v oblasti strojírenství.

Oba mistři odpovídat současným potřebám země. Mistr ekologie, v oblasti životního prostředí a udržitelného rozvoje, a inženýrství, si klade za cíl vyškolit inženýry pro stále složitější požadavky pre-soli a dalších slibných hospodářských odvětvích brazilské ekonomiky.

Ale zkušenost Unisanta pán pole je dříve, a to prostřednictvím partnerství s renomovanými institucemi, jako je dohoda o mezirezortní s Polytechnic School of USP a instituce EU.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Přizpůsobit se potřebám trhu, zaměřené na cílené vzdělávání, kurz má dohody a výměny s podnikovým dlužníkům technologiemi, elektrické pomůcky, výzkumnými institucemi a da ... [+]

Učitelé jsou POPULAR pro studie v oblasti energetické koncesionářů

Elektrotechnický Průběh Unisanta je naladěn na začlenění nových technologií zahrnujících oblasti výroby, přenosu a distribuce elektřiny, uvažují o integraci nových obnovitelných zdrojů energie, jako jsou vítr, slunce, biomasa, apod V tomto kontextu se zaměřuje na koncepčních a praktických aplikacích odborného vzdělávání vztahujících se k vybavení projektů, analýza elektrických sítí, elektrických strojů a energetických zařízení, ochraně a kontrolních systémů.

Přizpůsobit se potřebám trhu, zaměřené na cílené vzdělávání, kurz má dohody a výměny s podnikovým dlužníkům technologiemi, elektrické pomůcky, výzkumnými institucemi a dalšími vysokými školami v Brazílii iv zahraničí. ... [-]

Brazílie Santos Dumont
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Mechanický inženýr je profesionální práci při plánování a dohled výrobních materiálů, zejména kovů, dílů a sestav. ... [+]

Mechanický inženýr je profesionální práci při plánování a dohled výrobních materiálů, zejména kovů, dílů a sestav. To také používá variaci tlaku a teploty a hydraulické, pneumatické a tepelné energie.

Jedná se tedy o profesionál s obrovským potenciálem pro činnosti, které se ukazuje, možnosti stáží pro studenty a práci pro absolventy.

Od prvního semestru, studenti účastní praktických činností, jako je navrhování a konstrukci čtyřkolku pedál, končit sporného soutěže na konci semestru. Ale je to velmi vážná věc, jak to vyžaduje odhodlání a studie účastníků, kteří musí zvládnout fyzické koncepty.

V celém průběhu, tam jsou semináře a diskuse s cílem začlenit týmu, kritické myšlení a odpovědnost při rozhodování, ocenění etické principy. ... [-]

Brazílie Santos Dumont
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině