Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UNISANTA: NEJVĚTŠÍ Coast University Paulista

Zahrnuto v vybrané skupiny Excellence vysokých škol ministerstva školství (MEC), Univerzita Santa Cecilia (Unisanta) potvrzuje kvalitu jejich pedagogického projektu pregraduální a postgraduální, její infrastruktury a brilantní výkon jejich aktivní učitelé, studenti, absolventi a zaměstnanci. Pouze 9% brazilských univerzit jsou součástí této skupiny.

Od roku 1961, skromný škola otočil postupně Komplexní vzdělávací Santa Cecilia, nejstarší Santos a jedním z nejdůležitějších v zemi, s přibližně 15.000 studenty od mateřské školy až postgraduálních a asi 100 tisíce metrů čtverečních zastavěné plochy.

V současné době, univerzita nabízí 37 vysokoškolských kurzů, včetně tradičních a krátké (v učebně a vzdálenost) a četnými nástavbové studium, širším smyslu, MBA a magisterských jednomyslně schválenou CAPES: ekologii a pobřežních systémů a odborníci v oblasti strojírenství.

Oba mistři odpovídat současným potřebám země. Mistr ekologie, v oblasti životního prostředí a udržitelného rozvoje, a inženýrství, si klade za cíl vyškolit inženýry pro stále složitější požadavky pre-soli a dalších slibných hospodářských odvětvích brazilské ekonomiky.

Ale zkušenost Unisanta pán pole je dříve, a to prostřednictvím partnerství s renomovanými institucemi, jako je dohoda o mezirezortní s Polytechnic School of USP a instituce EU.

Místa

Santos Dumont

Adresa, 1. řádek
Rua Oswaldo Cruz, 277
Boqueirão - Santos/SP

Santos Dumont, Stát Minas Gerais, Brazílie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium