Přečtěte si oficiální popis

Závazek k regionálnímu rozvoji ze strany univerzity Vale do Rio Doce (Univale) se odráží v jeho činnosti. Denní, Univale snaží splnit potřeby místních společenství, znovu potvrzuje svou identitu Community College. To je, jak se kvalifikuje jako partner místního výrobního sektoru pro podporu sociální, hospodářské a environmentální udržitelnosti.

Od svého vzniku v roce 1967, kdy to bylo ještě Univale Minas embryo Institute of Technology (MIT), Percival Farquhar Foundation (FPF) je přítomna v historii budově vysoké škole (HEI). Univale odráží nedosažení požadovaného sen po dlouhou průkopníků, kteří s očima na budoucnu byli schopni poskytnout ucelený univerzitu v regionálním scénáři.

Učení, výzkum a rozšíření jsou základem Univale, který je vždy zaměřena na školení kvalifikovaných pracovníků na trhu práce. Nabízí akademické struktury v souladu s tímto cílem se Univale udržuje více než 27 programy vysokoškoláka, který nabízí rozšíření kurzů a absolvovat širším smyslu.

Univale má ještě dva programy magisterské. MSc v oboru biologických věd, která byla zahájena v roce 2005, má za svou rozlohou koncentrace imunopatologii infekční a parazitární nemoci. Ale Master of prostorové integrovaného řízení odráží avantgardní vizi Univale prostřednictvím průkopnického interdisciplinárního přístupu a jedinečné v zemi, který byl zahájen v roce 2008.

Vždy pozorný k regionálním potřebám, je povzbuzující Univale University of sportovní a kulturní vzdělávání, vždy zaměřena na regionální aspekty s cílem podpořit růst. S projekty a komunitní akčních programů a služeb, Univale podílí na stavbě silnice, která vede k transformaci reality.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Průběh elektrotechnická Univale nabízí moderní chemie laboratoře, fyziky, elektroniky, materiálů a elektrická měření, elektrické stroje, průmyslové přístrojové vybavení, ... [+]

elektrotechnika

Průběh elektrotechnická Univale nabízí moderní chemie laboratoře, fyziky, elektroniky, materiálů a elektrická měření, elektrické stroje, průmyslové přístrojové vybavení, automatizace, technické kreslení a výpočetní a informační techniky.

Od 1. třetina studentů předkládání projektů v akademickém obchodu, se koná každoročně, vedoucí vědeckých článků. Výzkum a ukončení práce kurzu jsou uznávány různými společnostmi, vytváření vzdělávacích výstroje, které zlepšují výrobní procesy. Vedeni učitelé, studenti také provádět terénní komunitní projekty v chudých subjektů v regionu.

profesní profil ... [-]
Brazílie Guvernér Valadares
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Nový kurz společnosti Univale inovace ve všech aspektech týkajících se tvorby této odborné zásadní význam pro hospodářské a finanční podporu naší země. ... [+]

Nový kurz společnosti Univale inovace ve všech aspektech týkajících se tvorby této odborné zásadní význam pro hospodářské a finanční podporu naší země. Vedle strategické školení a stávajících etiky, připravuje studenty k rozvoji komplexní vizi, stejně jako inovativní a udržitelné HR, marketingu, výroby, logistiky, spravedlnosti a kvality, nový kurz je dodáván s velkým odstupem dát důraz v oblasti financí, hlavní zúžení existující ve společnosti a projekty v Brazílii. To znamená, že nový profesionální správa bude schopen detekovat, než ostatní, hlavní překážky pro podnikání nebo projektu, stejně jako akt navrhuje model nového vedení, štíhlejší, efektivní, inovativní a ziskový.... [-]

Brazílie Guvernér Valadares
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině