Přečtěte si oficiální popis

historie

Společnost byla založena v roce 1965, UNINCOR začínal jako Filozofické fakultě, věd a dopisů a v roce 1975 prošel Vyšší Institute of Sciences, dopisů a umění tři srdce - INCOR.

První kurzy byly vytvořeny na konci roku 1967 Opinion 263/67 a začal pracovat na začátku roku 1968. Od té doby, s vytvořením nových kurzů a uznání kvality těch, kteří již byli vyučováni v instituci se INCOR se etablovala jako důležitá instituce jižního School of Mines.

Věrná zákonům svého sponzora, se etabloval jako skutečný dům školení, vždy dávat sám sebe ve službě celé regionální komunity. Jako přímý důsledek jejich komunitní povolání, 7. září 1990, bývalý nadace Tricordiana změnila svůj název na Nadaci Tricordiana Společenství školství, s cílem podpořit kontinuální vzdělávání prostřednictvím výuky, výzkumu a rozšíření.

S poptávkou po nových programů a rozšíření institutu v roce 1998, je založena univerzita Vale do Rio Verde - UNINCOR, umístěný v Tři srdce. Postupně realizovány kampusy Caxambu a São Gonçalo do Sapucaí a Betim jednotky, Belo Horizonte, Itaguara, Ibirité a Para de Minas, které se nachází ve státě Minas Gerais.

Od roku 2013, univerzita byla prochází restrukturalizaci fázi, která byla prodloužena a posílila koncepci vysokoškolské instituce. V současné době, kromě centrály v tři srdce, na jihu Minas Gerais, UNINCOR má školní areály v Para de Minas, Belo Horizonte a Betim rozšíření možností pro ty, kteří hledají přístup k vyššímu vzdělání.

Díky partnerství a zájmu Educational Group, která převzala instituci, univerzita získala velké investice a vylepšení pro studenty, fakulty a zaměstnance. Výsledky jsou v nápisech minulých výběrových procesů, které zaznamenaly nárůst o 50% poptávky po studenty, kteří chtějí vstoupit na třídních kurzy, distanční vzdělávání a absolventa.

Rozsah univerzitních kurzů je hlavní rozdíl. Existuje více než 20 možnosti v oblasti zdravotní péče, přesné, lidských, sociální a environmentální. Usnadnit přístup zúčastněných stran, univerzity, z prvního období, nabízí granty a možnosti financování, které nejlépe vyhovují potřebám studentů. Kromě finanční pomoci - FIES instituce má smlouvy s obcí a podniky, selektivní proces tašky - UNINCOR Action, naznačuje Friend Friend, Prouni, Educa Více Brazílie, chci Exchange a Credit Pravaler.

Univerzita přijali v minulém roce brazilské Asociace správců vysokého školství, instituce společensky odpovědného Seal, vyvinutý společenských akcí. Má také kurzy s vysoce relevantní ocenění v oblasti vzdělávání, jako pečeť 3 hvězd Editora Abril. V posledních hodnoceních Ministerstva školství, para Pedagogika kurzy miny, vzdělávání, ošetřovatelství a medicíny Tři veterinární srdcí a Betim rady získat výborné známky, překročení požadované MEC.

Poslání

Propagovat a šířit znalosti zodpovědně v oblastech jejich odborné kvalifikace, školení odborníků kvalitních, způsobilé k trhu práce a zavázala k životu, etika, společnost a životní prostředí.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)

Environmentální inženýrství Bakalářský kurz by měl vést k podmínkám pro Bachelor of Science v technice prostředí je schopen pochopit vědecké, technické, sociální a ekonom ... [+]

obecné informace

Školská rada: provoz Semestr Shift: Night

platba Curriculum

Mode: Bakalářský - Face Předpokládaná doba: Nejméně 10 semestry a maximálně 20 semestrů Celkem hodin: 3836 hodin

Profil absolventa

Environmentální inženýrství je přesvědčen, že tvorba vysokoškolský student začíná od vstupu do akademie a pokračuje trvale v průběhu a následně k ní. Tento profesionální musí být v souladu se zásadami navrhovanými pro vzdělávání v jedenadvacátém století: Learning vědět, naučit se dělat, učit se žít spolu a učit se být.

cíle

Environmentální inženýrství Bakalářský kurz by měl vést k podmínkám pro Bachelor of Science v technice prostředí je schopen pochopit vědecké, technické, sociální a ekonomické produkce a její otázky řízení jako celek trvale udržitelného rozvoje.... [-]

Brazílie Belo Horizonte
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
10 - 20 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině