Přečtěte si oficiální popis

Instituce přináší ve své historii téměř 50 let, obavy o stavbě poznání jejich akademické, a být připraveni na zefektivnění procesu učení. Adept na moderní pojetí výuky, který cení sociální zájem, respektuje individuální rozdíly a podporuje kolektivní akci a mezioborových projektů, ve vesmíru, se vyznačuje tím, že obohatí soužití kulturní rozmanitosti.

Univille uznává, že jeho perspektiva zvyšuje vždy, když respektuje a přijímá rozdíly. Množné číslo jako život, pochopit, že prostředí s rozmanitostí kultur, myšlenek, názorů a znalostí zajišťuje rovnováhu a příležitosti vesmír.

Univerzita se domnívá, že moudrost se získává v průběhu času, při překonávání problémů a předávání znalostí, takže to podněcuje lidi, aby žili své zkušenosti a objevit nepřeberné množství znalostí, které je v každém směru.

Univille, každý den, povzbuzuje lidi k setkat a dosažení svých cílů. Chápe, že vše má svůj důvod bytí a prostřednictvím rozmanitosti myšlenek a kultur, se domnívá, že lidé mohou objevovat a budovat svůj pravý účel.

Univerzita uvažuje vznik kolegia k doktorátu a je jediná univerzita na severu Santa Catarina. Za 50 let historie, upevnila svou roli jako reference v oblasti výuky a jako stanovisko tváření na hlavní výzvy místní komunity.

Buď Univille vás taky!

Poslání, vize a principy

Poslání

Podporovat humanistický a odborného školení reference pro společnost, pracující v výuky, výzkumu a rozšíření a přispívat k udržitelnému rozvoji.

Pohled To je celostátně uznávané jako Community College, udržitelné, inovativní, internacionalizace a referenční do výuky, výzkumu a rozšíření.

Institucionální hodnotách a zásadách

Občanství: autonomie, závazek, motivace, pohodu a zodpovědné demokratické účasti podporu osobního a sociálního rozvoje.

Integrace: družstevní a spolupráce akce s interními a externími komunity budovat společné dobro.

Inovace: moc vytvářet a transformovat vědecké poznatky do udržitelných řešení na vnitřním i vnějším prostředí přispívá k sociálnímu a hospodářskému rozvoji.

Odpovědnost za životní prostředí: řízení zdrojů a činností spáchaných na rovnováhu životního prostředí favorizovat zlepšení kvality života.

Cíle

Vyrobíme a šíření vědeckých, technologických, umělecké a kulturní zaměřené na sociální blaho. Innovate zodpovědně, rozšířit dostupnost a studenta pobyt v instituci. Provádět opatření pro správu usilující o zlepšení kvality pracovního života. Integrace nových konceptů a technologií pro vzdělávací procesy, výzkumu a rozšíření. Vypracovat a zlepšit kritickou, vyšetřovací a interaktivní ducha s interními a externími komunit.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Forma kritických občanů a etický postoj, ve kterém vyzývá podnikatelského ducha každý akademický. ... [+]

O PRŮBĚHU Forma kritických občanů a etický postoj, ve kterém vyzývá podnikatelského ducha každý akademický. Přispívá k jeho roli při vytváření, řízení a správu organizačních systémů. Umožňuje akademické cvičení profesionální funkce pro udržitelný rozvoj při sledování neustálé změny na trhu.

Titrace: Bakalářské

Trvání: 4 roky

Záchvat: Ráno nebo Noční

Profesní profil:

Umožňuje akademický porozumění vědecké, technické, sociální a ekonomické produkce a řízení. Stimuluje osobní / profesionální důvěru pro rozhodování, odpovídající vývoji a řízení kvality.

Podněcuje asimilaci nových informací, které tvoří flexibilní, s možností adaptability v různých správce profesních oborů profesionálů.... [-]

Brazílie Joinville
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Kurz Production Engineering Univille spojuje znalost obchodní, ekonomika a strojírenství. ... [+]

O PRŮBĚHU Kurz Production Engineering Univille spojuje znalost obchodní, ekonomika a strojírenství. Student je připraven pro plánování, nasazení a správu výrobních systémů, podporovat zlepšenou produktivitu podniku. Výrobní inženýr zabývající se designem, proveditelnosti a užitné zboží provozu, je zásadní kus v průmyslových odvětvích a společnostech.

Titrace: Výrobní inženýr

Trvání: 5 let

Záchvat: Ráno nebo Noční

Oblasti praxe

Předmět podnikání:

Výrobního procesu; Průmyslové řízení; Řízení kvality; Statistická kontrola procesů.

Někteří obsah, který budete studovat:

V... [-]
Brazílie Joinville
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině