Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Marilia (UNIMAR) má více než půl století věnovaná školení vysoce kvalifikovaných odborníků pro práci na trhu práce. V současné době vystupuje jako jeden z předních vzdělávacích institucí v zemi a bude ve třetím tisíciletí největší soukromá vzdělávací univerzity v Brazílii.

S prověřenými zkušenostmi, těchto nadcházejících letech jako generátor centrum znalostí, při jejich předávání několik generací a tvářecích lídrů v různých oblastech.

Historie

Instituce přišel Marilia, v roce 1938, kdy město - pouze 9 let - už vyhlídky pro komerční výstavbu, průmyslových a zemědělských, včetně překvapivému nárůstu indexů obyvatelstva.

Při této příležitosti, profesor Glicério Póvoas řídil vytváření Alta Paulista School of Commerce, pak volal akademie Marilia Commerce, který nainstalován průběh Economics. Později 30. prosince 1956, vedl k Asociace Marilia školství dnes udržuje UNIMAR. Od té doby byl růst přirozený, v návaznosti na vývoj jejich země.

UNIMAR jako centrální generátor znalostí prostřednictvím výuky, výzkumu a rozšiřování, bylo sledování vývoje a účast v procesech transformace společnosti.

Tak by výsledek nemůže být jinak: jako první škola v roce 1938, s více než 50 metrů čtverečních, dnes instituce má kompletní infrastrukturu, s jedním z nejmodernějších a vybavené univerzitního kampusu v zemi.

Poslání

Univerzita Marilia má za MISSION tvoří etický a kompetentní profesní, která je součástí národního společenství, který je schopen poskytnout znalosti, podporovat kulturu, výměny s cílem rozvíjet kolektivní vědomí v pokračujícím hledání obnovu a lidské solidarity.

Pohled

Být národní referenční instituce v oblasti vysokoškolského vzdělávání a je uznáván jako šiřitel vysokou kvalitu výuky, výzkumu a rozšíření.

Hodnoty

Respekt pro zákazníka, kvality a spolehlivosti, závazek, inovace, etiky, sociální odpovědnost, udržitelnost, bezpečnost.

Branka

Být inovativní, zákaznicky orientované, lidi a výsledky v nepřetržitém hledání kvalitou výuky.

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade de Marília (UNIMAR)

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické ... [+]

Průběh

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické podnikatele, sociálně odpovědné a zavazuje k kontinuální vzdělávání.

Career

Profesionální odborná příprava správy zaručuje globální vizi a specifické znalosti podnikatelského světa, které mu umožní jednat v následujících oblastech: management, poradenství či poradenství; obchodní, průmyslové, finanční, agropastoral, služby - banky, finanční atd.; nemocnice, kliniky, laboratoře a farmaceutických společností; družstva; výuku oblasti; společností a vládních agentur: federální, státní a obecní; pohostinství a cestovní ruch. V tomto smyslu můžeme vidět, že řízení kariéry je dynamická, což vám umožní přidat neustále nová pole. Přítomnost management profesionální, ať už v průmyslu, a to ve finančních institucích, je ještě v obchodě, může být přínosem, že organizace potřebuje vyhrát.... [-]

Brazílie Marília
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině