Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Sorocaba - Uniso je University Community, regionální, non denominační, kvalita, první semeno, Filozofické fakulty, věd a dopisů ze Sorocaba založená v roce 1951, který začal fungovat efektivně v roce 1954 se dvěma kurzy: Pedagogika a Neo-latinská písmena, a jen 27 studentů.

Dnes Uniso má více než 60 vysokoškoláka, nabízí pomaturitní kurzy a užším smyslu, a doškolování. Jeho studenti pocházejí z 70 měst, nacházející se v okruhu 100 km kolem Sorocaba, a jsou rozloženy do tří kampusech: University City předmětů Aldo Vannucchi, se otevřel v roce 1999; Trujillo školní areál, kde je Filozofická fakulta, vědy a dopisy byla založena v roce 1954; a akademický seminář od roku 1994.

V rámci organizace Národní vysokých školách, Uniso je koncipována jako University: Společenství, a to jak pro vlastnost k řízení, je ve vlastnictví společnosti, a ne stát či soukromá. Proto se to zvládnout, kromě Vrchní rady své pravomoci správce, kterému předsedá Sorocaba Arcidiecézní arcibiskupa a integrované osmi do kategorií členů sorocabana společnosti, Uniso má vnitřní desky, včetně University Radě - Consultant , složená z vedoucích, učitelů, studentů a zaměstnanců orgánů, zástupci jeho udržovatele osoby, Radnice, Radnice advokátní komory Brazílie - brazilské advokátní komory a centru Sao Paulo státních Industries - Ciesp. Komunita bytí Uniso existuje proto, aby ji účinně sloužit, prostřednictvím přísného řízení a vždy aktuální.

Non-denominační, tj, i když jeho tělo Správce byl zřízen biskupství Sorocaba, Uniso není ve vlastnictví katolické církve, nebo akademický návrh je vázán, ale je inspirována křesťanskými hodnotami.

Regionální, ale bez ztráty jeho univerzální charakter je Uniso je pozorný k charakteristice a potřebám regionu Sorocaba. V tomto regionu je Uniso je stále vložena, výrobu a šíření znalostí, sociální účinnost jako výkonný agent operacionalizace základních očekávání regionální komunity.

Kvalita, tj zmenšen hledáním konstantní a významný úspěch univerzálnosti znalostí a soudržnost s pedagogickým projektem vedeného kritéria posouzení příslušných orgánů, a nikoli na základě pouhé kvantitativní růst.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Kurz Komunikace, major v reklamě, si klade za cíl přípravu odborníků a výzkumných pracovníků, kteří jednají v transformačním způsobem v několika současných komunikačních ... [+]

Kurz Komunikace, major v reklamě, si klade za cíl přípravu odborníků a výzkumných pracovníků, kteří jednají v transformačním způsobem v několika současných komunikačních scénářů, připravené k vývoji, výrobě a realizovat reklamní kampaně a komunikační projekty pro rozvoj a podporu image produkty a služby.

Praxe pole Professional v reklamě je vyškolen a stimuloval jak akademickou kariéru jako výzkumník a učitel, a za práci v různých oblastech reklamního trhu práce, jako jsou: služby, plánování, výzkum, média, kreativní a výroby. Reklamu může také působit v odvětví marketingové komunikace průmyslových organizací, obchodní, poskytování služeb a v médiích, stejně jako jednání v různých digitálních komunikačních systémech, jako je digitální televize, internetu, mobilní systém a mobilních systémů vysílání komunikace. ... [-]
Brazílie Sorocaba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 - 12 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Snaží se vyhovět potřebám konkurenčním profesionálních trhu, který nabízí solidní teoretický základ s aplikací na každodenní realitu podniků pro globální správce rozvoje. ... [+]

Snaží se vyhovět potřebám konkurenčním profesionálních trhu, který nabízí solidní teoretický základ s aplikací na každodenní realitu podniků pro globální správce rozvoje.

Praxe pole To se skládá z mnoha různých typů podniků, od tradičních průmyslových odvětví a finančního sektoru, obchodních podniků, poskytování služeb pro veřejný sektor.

Diferenciál Průběh ředitelů má tradici 47 let, tvoří studenty Sorocaba a region od roku 1966. V současné době je kurz s nejvyšším počtem studentů z Uniso a také v regionu, má více než 1800 studentů a fakulty vysoce kvalifikované s 72% Masters a lékařů na zaměstnance, výrazně nad minimálními požadavky MEC. Kromě povinného stáže, bude mít příležitost rozvíjet a žít sociální konstrukce znak, a to prostřednictvím opatření v nevládních organizací nebo subjektů. ... [-]
Brazílie Sorocaba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině