Přečtěte si oficiální popis

Prudentina Asociace pro vzdělávání a kulturu (APEC), sponzorem Západočeské univerzity v Paulista (Unoeste), se narodil z snu Agripino učitelů Oliveira Lima Filho a Ana Cardoso Maia de Oliveira Lima splnit nedostatek vysokoškolského vzdělávání v Presidente Prudente (SP ) a region. V květnu 1972, tyto pedagogové přišel se žádostí o povolení pro provoz Filozofické fakulty věd, dopisů a Presidente Prudente vzdělávání (Faclepp) z Národní radou pro vzdělávání.

To byla schválena Radou v srpnu téhož roku, a dne 3. října 1972 prezident, Emilio Medici Garrastazu, podepsal dekret 71190, vytvářet první vysoká škola APEC, se Faclepp. Poté byl proveden první kost APEC, se 536 kandidátů soupeří o 350 nabízených míst. Dne 21. října 1972, diecézní biskup Dom José Gonçalves da Costa byl doručení inaugurační přednášku Faclepp prozatímně v Kristu prostor krále College.

Vzhledem k ideálům Agripino a Ana Lima a velké poptávce po jiných oblastech znalostí, v následujících letech se narodili na ochranu zdraví vysoké školy: ošetřovatelství, farmacie, fyzioterapie, lékařství, zubního lékařství, klinické odkazoval se na, a místa, stejně jako laboratoře a posilovně Sports. Potom se fakulty stavební, informačních technologií a mnoho dalších špičkových hřišť. Vysoká of Bongiovani Garden (nyní University City) se rychle vynořila komplex budov, které zahrnuje kampusu I Unoeste.

Vedeni kvalitního vzdělávání a život, APEC se objevila nahoře. V roce 1987 se zrodila školní areál II, v km 572 na dálnici Raposo Tavares v části Limoeiro Presidente Prudente, s kurzy v oblasti zemědělských věd, lidských a sociálních použita. Ten stejný rok, ministerská vyhláška 83 / MEC poznal Unoeste jako univerzita - protože to je jediná soukromá vysoká škola v západním Sao Paulu s tímto titulem.

Univerzita stejně jako materiály struktury, technologické a lidské, násobí vždy s vysokou kvalitou. Vyčnívající pavilony, kliniky, veterinární nemocnice, experimentální farmě, laboratorní budovy, agronomické center, dobytek a jiné prostory, za vysokoškolské vzdělávání, vědeckém výzkumu a stálé praxe občanství. Další důležité údaje: směr APEC má vždy vysoce kvalifikované odborníky, mnohé jsou součástí výuky / administrativních pracovníků od začátku až do současnosti.

Programy se vyučují na:
Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Prohlídka vyniká některé profesní dovednosti jsou lepší, cílené a řídil kurz Unoeste jako vůdčí schopnosti, dobrých lidských vztahů, jasnost v organizaci a provoz nápadů ... [+]

Prohlídka vyniká některé profesní dovednosti jsou lepší, cílené a řídil kurz Unoeste jako vůdčí schopnosti, dobrých lidských vztahů, jasnost v organizaci a provoz nápadů a logického myšlení. Během studia, bude akademický být v kontaktu s disciplínami, jako je antropologie, historie, zeměpisu, sociologie, Potraviny a nápoje, cestovní ruch plánování, ubytovacích zařízení, doprava, cestovní kancelář, mezi ostatními. Specialista cestovní ruch podporuje, organizuje a plánuje výlety, akce a volný čas a obchodní aktivity. A může působit na plavby, rekreační střediska, hotely, byty, cestovní kanceláře, organizování akcí, letecké společnosti, zábavních parků, eko-turismu, dobrodružnou turistiku, poradenství, zábavních a rekreačních aktivit, konferenční plánování a úmluv, orgánů veřejnost, mezi mnoho jiných možností. Absolvování Unoeste nabízí praktické lekce, technických cest, měrné laboratoře hosting, potraviny a nápoje a počítač, stejně jako Junior Company, která umožňuje studentům různé školení.... [-]

Brazílie Presidente Prudente
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině