Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Paraíba Valley - Univap uznány MEC v roce 1992, je komunita nezisková, výuku, výzkum a rozšíření. Historie Univap začala od roku 1954 s vytvořením Fakulty Paraíba Valley práva.

Pak další fakulty vznikly kvůli potřebám regionu, zejména v São José dos Campos, který byl rychle rostoucí s příchodem mnoha průmyslových odvětví. Dnes, univerzita má více než 40 magisterské programy v různých oblastech vědění, spravovaných zákona škol, vědy zdraví, inženýrství, architektury a urbanismu, vzdělávání a umění a společenských věd a komunikace. Jako univerzita nabízí rovněž další vzdělávání a Graduate stricto sensu, šest programů magisterských a tři doktorské tituly.

Univap má Campus Urbanovou, největší infrastruktury univerzity: Institutu pro výzkum a vývoj (IR & D), který poskytuje 44 laboratoře, vybavené s vysokou přesností a dechberoucí zařízení; příroda Study Center, který agreguje Serpentária se Butterfly Garden a Nursery léčivých rostlin, a observatoř astronomie a Space Physics. V současné době má tři školní areály, 2 v São José dos Campos (Urbanová a Castejón) a 1 Campos do Jordao (Platanus).

Programy se vyučují na:
  • Portuguese (Brazil)

Tato škola dále nabízí:

BSc

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Bachelor of Chemical Engineer absolvoval UNIVAP je profesionální všeobecný, který se stará o přidávání znalosti, které vám umožní pracovat ve všech průmyslových odvětvích ... [+]

Bachelor of Chemical Engineer absolvoval UNIVAP je profesionální všeobecný, který se stará o přidávání znalosti, které vám umožní pracovat ve všech průmyslových odvětvích, jakož i řídit a zkoumat různé transformační procesy se podílejí na současném trhu práce.

kvalifikace: chemický inženýr

doba: 3840 hodin (minimálně 5 let)

Profil absolventa

Kurz se snaží poskytnout odchozím profesní profil, který jim umožňuje absorbovat, vyvíjet nové technologie a chovat kriticky a tvořivě při identifikaci a řešení problémů, s ohledem na jeho politické aspekty ekonomické, sociální, environmentální a kulturní, s etickými požadavky vidění společnosti. Jejím cílem je rovněž vytvořit pozici průběžného profesního rozvoje.... [-]

Brazílie São José dos Campos
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině