RIT Croatia

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Přihlaste se na špičkovou univerzitu v USA a studovat v Chorvatsku!

RIT Croatia bylo založeno v roce 1997 jako globální areál prominentní soukromé americké univerzity,

Od 1. dne!

Pomocí individuálního přístupu zajistíme stimulační a interaktivní prostředí, které vám pomůže rozvíjet svůj potenciál. Během výuky vám poskytneme jedinečnou příležitost strávit jeden nebo dva semestry studovat v zahraničí v areálech RIT v Rochesteru, New Yorku nebo Dubaj, Spojené arabské emiráty. Prostřednictvím programů zaměřených na praktické využití znalostí budete připraveni na výzvy podnikatelského světa.

Mezinárodní akreditace

RIT Croatia je soukromá vysokoškolská instituce a její programy jsou dodávány v souladu s národními akreditacemi. Kvalita našich programů byla uznána mezinárodními akreditacemi RIT, jako jsou:

  • Komise pro střední školy o vysokoškolském vzdělávání, institucionální akreditační agentura uznávaná ministrem školství USA a Radou pro akreditaci vysokoškolského vzdělávání.
  • Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání. Obchodní programy společnosti RIT jsou akreditovány společností AACSB International, nejdéle působící globální sdružení zabývající se posílením manažerského vzdělávání na celém světě.

Stipendia a finanční pomoc

K podpoře kvalifikovaných studentů při financování studií získala společnost RIT Croatia více než 350 000 EUR na finanční podporu na zápis do akademického roku 2019/2020. Stipendia a finanční pomoc jsou peněžní prostředky, které se uplatňují na náklady na studium na účasti na univerzitě po dobu čtyř let studia.

Proč studovat na RIT Croatia ?

  • Studium v angličtině. Získejte mezinárodně uznávaný americký titul: Všechny třídy se konají v angličtině, plně sladěné se současnými americkými programy a učebnicemi. Po dokončení studia na RIT Croatia získáte dva stupně: americký titul z Rochester Institute of Technology a chorvatský titul z RIT Croatia .
  • Studie v souladu s vysokými americkými vzdělávacími standardy: Programy a učební osnovy jsou plně v souladu s normami jedné z nejznámějších soukromých univerzit v USA Kvalita vysokých škol byla potvrzena mnoha mezinárodními akreditacemi, jako je Komise pro střední státy o vyšších Vzdělání - AACSB International, sdružení pro pokročilé kolegiální školy podnikání.
  • Využijte semestr ve Spojených státech amerických nebo ve Spojených arabských emirátech: prožijte různé kultury, uvidíte věci z globálního hlediska a zdokonalte své dovednosti v anglickém jazyce. A co je nejdůležitější, ukazuje se jako velká výhoda při podání žádosti o zaměstnání.
  • Vynikající míra umístění při maturitě: Více než 80% našich studentů najde práci do tří měsíců od ukončení studia (třída 2017). Modelované po programu rozvoje kariéry a kooperativního vzdělávání RIT, studenti jsou připraveni od svého prvního ročníku být integrováni na trhu práce.
  • Zkušenosti, které vám poskytují výhodu: Naše kooperativní vzdělávací a kariérová kancelář pomáhá studentům při přípravě na vstup na trh práce. Naši poradci pomáhají studentům při výběru a budování své kariéry, při kontaktu s potenciálními zaměstnavateli, při hledání co-op umístění, při výuce, jak napsat životopis a při přípravě na pracovní pohovory.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BSc programy » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSc ve webových a mobilních počítačích / informačních technologiích

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Chorvatsko Zagreb Dubrovnik + 1 více

Čtyřletý vysokoškolácký program pro web a mobilní výpočetní techniku a informační technologie nabízený na RIT Croatia v Dubrovníku a Záhřebu připravuje studenty na vzrušující a vyhledávané povolání v oblasti programování, webových aplikací a modelování mobilních aplikací a modelování databází. Naplánujte si svou kariéru u nás! [+]

Čtyřletý vysokoškolácký program pro web a mobilní výpočetní techniku a informační technologie nabízený na RIT Croatia v Dubrovníku a Záhřebu připravuje studenty na vzrušující a vyhledávané povolání v oblasti programování, webových aplikací a modelování mobilních aplikací a modelování databází. Naplánujte si svou kariéru u nás!

Proč studovat na RIT Croatia ? Další informace .Stipendia a finanční pomoc

K podpoře kvalifikovaných studentů při financování studií získala společnost RIT Croatia více než 350 000 EUR na finanční podporu na zápis do akademického roku 2019/2020. Stipendia a finanční pomoc jsou peněžní prostředky, které se uplatňují na náklady na studium na účasti na univerzitě po dobu čtyř let studia.... [-]


BSc v mezinárodním podnikání

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Chorvatsko Zagreb

Vzhledem k tomu, že se mnoho společností globálně rozšiřuje, jsou poptávka po obchodních profesionálech s mezinárodním obchodním vzděláním, uvědomování si kulturních a politických rozdílů a porozumění konkurenčním podmínkám globální ekonomiky. Čtyřletý vysokoškolský program Mezinárodní podnikání poskytuje studentům znalosti a znalosti o hlavních ekonomických funkcích mezinárodního obchodu a mezinárodního strategického řízení. Studenti se naučí, jak globálně podnikat místní podniky a rozvíjet obchodní strategie, které budou fungovat na trzích různých kulturních, politických a ekonomických prostředí. Naplánujte si svou kariéru u nás! [+]

Vzhledem k tomu, že se mnoho společností globálně rozšiřuje, jsou poptávka po obchodních profesionálech s mezinárodním obchodním vzděláním, uvědomování si kulturních a politických rozdílů a porozumění konkurenčním podmínkám globální ekonomiky. Čtyřletý vysokoškolský program Mezinárodní podnikání poskytuje studentům znalosti a znalosti o hlavních ekonomických funkcích mezinárodního obchodu a mezinárodního strategického řízení. Studenti se naučí, jak globálně podnikat místní podniky a rozvíjet obchodní strategie, které budou fungovat na trzích různých kulturních, politických a ekonomických prostředí. Naplánujte si svou kariéru u nás!... [-]


BSC v oboru pohostinství a cestovního ruchu

Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Chorvatsko Dubrovnik

Vysoce vzdělaní a profesionální manažeři, kteří mohou čelit výzvám moderního cestovního ruchu, jsou základním prvkem hospodářského rozvoje každé země. Věděli jste, že cestovní ruch je jedním z největších a nejrychleji rostoucích ekonomických odvětví na světě? Program pro pohostinství a cestovní ruch na RIT Croatia připravuje studenty na profesní a manažerské pozice v oblasti ekonomiky a cestovního ruchu. Naplánujte si svou kariéru u nás! [+]

Vysoce vzdělaní a profesionální manažeři, kteří mohou čelit výzvám moderního cestovního ruchu, jsou základním prvkem hospodářského rozvoje každé země. Věděli jste, že cestovní ruch je jedním z největších a nejrychleji rostoucích ekonomických odvětví na světě? Program pro pohostinství a cestovní ruch na RIT Croatia připravuje studenty na profesní a manažerské pozice v oblasti ekonomiky a cestovního ruchu. Naplánujte si svou kariéru u nás!

Proč studovat na RIT Croatia ? Další informace .Stipendia a finanční pomoc

K podpoře kvalifikovaných studentů při financování studií získala společnost RIT Croatia více než 350 000 EUR na finanční podporu na zápis do akademického roku 2019/2020. Stipendia a finanční pomoc jsou peněžní prostředky, které se uplatňují na náklady na studium na účasti na univerzitě po dobu čtyř let studia.... [-]


Videos

RIT Croatia Orientation Day 2016

RIT Croatia Early Admission Time Apply Now

RIT Croatia Dubrovnik campus

RIT campus life 2014

Contact
Adresa destinace
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva County, 20 000 HR
Adresa destinace
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

Zagreb, 10 000 HR