Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Zagreb School of Economics and Management vychovává budoucí ekonomické a obchodní experty Chorvatska a stala se střediskem pro myšlení a diskusi o současných ekonomických a obchodních otázkách v Chorvatsku. S více než 1200 vysokoškolskými studenty, více než 150 absolventy a více než 2800 absolventy se komunita ZSEM neustále rozrůstá. V roce 2013 se ZSEM stala první chorvatskou akademickou obchodní akademií AACSB, čímž se spojila s elitní skupinou 5% světových obchodních škol, která tuto prestižní akreditaci drží. Zagreb School of Economics and Management byla nedávno vyhlášena mezi TOP 3 nejlepší obchodní škola ve východní Evropě na konferenci Světového eduniversalu z roku 2017.

Fakulta ZSEM zahrnuje renomované profesory, výzkumníky a odborníky z celého světa. Často jsou naši profesoři zastoupeni v národních médiích Chorvatska a řada přednášejících je zastoupena ve špičkových chorvatských korporacích a veřejných institucích (Chorvatská národní banka, Chorvatský Telecom, Ericsson Nikola Tesla atd.).

S více než 130 partnerskými univerzitami po celém světě ZSEM mnoho studentů ZSEM , včetně našich absolventů, semestr v zahraničí, aniž by museli platit další školné. Také ZSEM vítá každoročně více a více studentů mezinárodní výměny a hostí každoroční mezinárodní letní školu.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Zagreb School of Economics and Management

Tento čtyřletý program obsahuje předměty z oblasti ekonomie, managementu, účetnictví, financí, marketingu, cestovního ruchu a obrovského počtu volitelných předmětů, které ... [+]

Tento čtyřletý program obsahuje předměty z oblasti ekonomie, managementu, účetnictví, financí, marketingu, cestovního ruchu a obrovského počtu volitelných předmětů, které mohou studenti absolvovat v závislosti na svých osobních preferencích.

Základem úspěšné kariéry je vysokoškolské studium ekonomie a managementu pod vedením nejlepších chorvatských a mezinárodních odborníků.

V průběhu čtyřletého programu studenti navštěvují kurzy ekonomie, managementu, marketingu, účetnictví, financí, cestovního ruchu a volitelných předmětů dle individuálních preferencí studenta.... [-]

Chorvatsko Zagreb
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Zagreb School of Economics and Management

Vysokoškolský program Business Mathematics and Economics kladou důraz na podnikovou ekonomiku a kvantitativní matematiku s cílem připravit finanční odborníky pro práci v ... [+]

Bakalářský studijní program Podniková matematika a ekonomie klade důraz na podnikovou ekonomiku a kvantitativní matematiku s cílem připravit finanční experty na práci v bankovním a finančním sektoru, ale i ve výrobě, distribuci, logistice, telekomunikacích, softwaru a dalších společnostech v Chorvatsku. a po celém světě.

Struktura studie byla koncipována tak, že v prvních dvou letech budete poslouchat základní matematické a ekonomické předměty s pohledem na předměty matematických aplikací v ekonomii a podnikové správě. Tímto způsobem, s intenzivním využíváním informačních technologií a stávajícího softwaru, si studenti osvojují teoretické znalosti. Ve třetím ročníku se studenti naučí samostatně navrhovat matematické algoritmy pro řešení problémů v obchodní praxi a prohloubit své znalosti ve směru finanční matematiky a optimalizace. Ve čtvrtém ročníku byl vytvořen kurz Capstone, ve kterém se studenti budou podílet na tvorbě projektů a řešení obchodních případů s využitím všech získaných poznatků do té doby. Studentům čtvrtého ročníku jsou také nabízeny volitelné předměty, které jim umožňují profilovat se směrem k finanční matematice a / nebo optimalizaci.... [-]

Chorvatsko Zagreb
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině