Business Academy Aarhus

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Business Academy Aarhus vyvíjí a nabízí praktické orientované programy vysokoškolského vzdělávání. S více než 4500 studentů prezenčního studia, 3400 částečný úvazek studentů a zhruba 400 zaměstnanců, jsme jedním z největších obchodních akademiích v Dánsku.

Business Academy Aarhus je University of Applied Sciences.

V některých evropských zemích, to je v angličtině výraz pro instituce vyššího vzdělávání. Studijní programy nabízíme zaměření na aplikovanou stupňů, a to zejména v oblasti technologií, IT a podnikání.

Jakými jsou univerzity, zajišťujeme jak vysokoškoláka programy a mohou udělovat akademické tituly, ale ne pro zadání diplomové nebo doktorské tituly.

Kromě toho nabízíme také dalšího vzdělávání a na částečný úvazek programy na úrovni a krátkodobých kurzů bakalářského pro lidi, kteří potřebují, aby posílily své kvalifikaci na práci (pouze v dánštině).

Naše programy kombinují teorii s praxí.

Naše priority výuku v malých týmech, skupinové práce, práce na projektech, spolupráce s obchodem a průmyslem, realistické případech a povinných stáží. Máme asi 900 zahraničních studentů, a každý rok více než 300 našich studentů do zahraničí za součást svých programů.

Vývoj a doplňky pro programy musí vytvářet hodnotu pro studenty i firmy. S tímto vědomím jsme se vytvořit specializované úsilí uplatňovat své kvalifikace ve vztahu ke konkrétním projektům, inovací a vývoje ve společném úsilí s partnerskými společnostmi.

Několik let zkušeností s vyšším vzděláním

Business Academy Aarhus byla založena 1. ledna 2009. To bylo vytvořeno jako spojení mezi programy vysokých škol z Aarhuské Business College v Aarhusu Tech a léčiva (zemědělská škola). Některé z našich programů jsou dnes nabízeny ve spolupráci s Aarhus School of Marine a technického inženýringu.

Flexibilní cesta k vyššímu vzdělání

Volba programu je zásadní životní rozhodnutí, a zjistit, který program je pro vás to pravé, není vždy snadné.

V Business Academy Aarhus University of Applied Sciences, nabízíme oba Academy Povolání studijní programy (AP stupně) a bakalářských studijních programech. AP studijní program odpovídá v prvních dvou letech programu bakalářský. Program poskytuje kvalifikace sama o sobě, ale může být také dynamický způsob, jak získat delší vzdělání. Proto máte možnost vstoupit do pracovního života bezprostředně po svých závěrečných zkoušek, nebo můžete pokračovat ve studiu s bakalářským titulem na jedné z našich nejlepších-up programů nebo na jiné instituce v Dánsku nebo v zahraničí.

Studium na Akademii

Když se pustit do vyššího vzdělávacího programu, také akceptovat, že jste zodpovědní za své učení. Naše zkušenost je taková, že se naučíte nejvíce, když jste aktivně zapojeni do výuky. Nabízíme vám možnost aktivně se zapojit prostřednictvím malých třídách zhruba 30 studentů a prostřednictvím projektové práce a případových studií, které jsou významné prvky všech programů.

Všechny naše programy jsou úzce spojeny s průmyslem. Proto jsme se spojit teorii s praxí a hlavně učit částí teorie, která lze později využít ve svém pracovním životě k řešení praktických problémů. návštěvy podniků a hostující přednášky jsou proto důležitou součástí všech našich programů a projektů, a závěrečná zkouška projekty jsou obvykle založeny na praktické problémy v konkrétních společnostech. Tam je asi 18 až 25 hodiny z výuky v týdnu. Celkový počet vyučovacích hodin se mění týden od týdne a program od programu.

Vaše kariéra začíná své vzdělání

Bez ohledu na to, zda hledáte stáž nebo své první zaměstnání po ukončení studia, Business Academy Aarhus kariéra Centre vám poskytne inspiraci, nástroje a pomoc, které potřebujete. Jako student akademie, můžete se zúčastnit různých kurzů a workshopů, jako pomoc pro podávání žádostí, životopisů a pohovorů. Zajišťujeme i individuální pomoc a poradenství.

Mezinárodním prostředí

Většina programů Business Academy Aarhus jsou nabízeny jak v dánštině a angličtině. Jako student na Akademii, bude proto součástí mezinárodního prostředí. Máme asi 1000 zahraničních studentů z mnoha místech po celém světě. Pokud si vyberete jeden z programů vyučovaných v angličtině, budete studovat se studenty z různých zemí a výuky a zkoušky jsou v angličtině. Internacionalizace probíhá v učebnách nejen, ale také v mnoha společenských aktivit, které nabízíme.

Svět příležitostí

Získání dobrého zaměstnání po ukončení studia je cílem většiny studentů Akademie je. Někteří studenti se však rozhodnout k dalšímu studiu a skloubit práci s částečný úvazek kurzu a někteří rozhodnou pokračovat ve studiu na plný úvazek v Dánsku nebo v zahraničí na jedné z mnoha vzdělávacích institucí, které máme dohody o kurzu uznávání s. Můžete si přečíst více o práci a možnostech dalšího vzdělávání v popisech jednotlivých programů.

Připravte si budoucnost prostřednictvím svého Internship

Jako student Obchodní akademie Aarhus budete podílet na povinném stáže, kde budete moci využít své znalosti v praxi. Tato 2-10měsíce stáž (obvykle 3-5 měsíců) vám dá možnost zažít:

Relevantní reálném životě učení ve firmě

  • Sítě a zkušenosti, které mohou vést k budoucí povolání
  • Práce v mezinárodní společnosti

Každý rok Business Academy Aarhus spolupracuje s více než 800 firem v Dánsku iv zahraničí, například: Carlsberg, Ikea, Nordea Bank, Novo Nordisk a Porsche USA.

Stáž v zahraničí

Můžete si zvolit, aby vaše stáž kdekoli na světě a v rámci Evropy můžete získat grant Erasmus na pokrytí nákladů spojených s vezmete stáž v cizí zemi. V Business Academy Aarhus spolupracujeme s organizacemi a společnostmi, aby pomohl s praxí například v Malajsii, Šanghaji, Kanadě a Tanzanie.

Místa

Aarhus

Business Academy Aarhus

Adresa, 1. řádek
Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences
Sønderhøj 30

8260 Viby J Aarhus, Dánsko
Telefonní číslo
+45 72 28 60 00