Přečtěte si oficiální popis

Studium na univerzitě v Kodani College of Engineering se vyznačují projekty, které jsou založeny na informacích od firem, projektové skupiny složené ze studentů z řad déle něž 25 zemích a závazek k hands-on učení. Instituce počítá 2300 studentů, 400 z nich tvoří studenti ze zahraničí, a asi 250 členů fakulty. &nbsp První dojem při vstupu na dlouhé ploché budově je velký sál a jídelna oblasti. Zajímavá architektura se vyznačuje mnoha náměstích, kde se studenti mohou oba navazovat a studovat. &nbsp Kolem Kodani University College of Engineering jsou umělecká díla, a na instituce je kulturní společnost pro studenty i zaměstnance. &nbsp Je snadné se dostat kolem University College, i pro osoby se zdravotním postižením, protože z mnoha výtahů a širokých dveří.&nbsp Kodaňská univerzita College of Engineering nabídek: Bakalářské programy v oblasti strojírenství, výroba inženýrství, výpočetní techniky, elektrotechniky, IT techniky a nakonec Exportovat inženýrství. Některé z těchto programů jsou vyučovány zcela v angličtině. Programy je stanovena na 3 a půl let, včetně šesti měsíční stáž v dánském nebo zahraniční společnosti. Kromě programu v exportu inženýrství, které trvá 4 a půl roku, a to i včetně šesti měsíční stáž v dánském nebo zahraniční společnosti. University College nabízí bakalářské úrovni postgraduální kurzy prostřednictvím odboru dalšího vzdělávání. &nbsp Konečně, vysoká škola má přijímací kurz pro ty, kteří chtějí studovat technické studie. Předmět je úvodem do techniky zaměřené na ty, s praktickými zkušenostmi.  

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Copenhagen University College of Engineering

Máte-li zájem o interakci mezi lidmi, výroby, životního prostředí a hospodářství, pak Strojírenství ... [+]

Bakalářský program ve strojírenství - design a průmyslové inovace

Máte-li zájem o interakci mezi lidmi, výroby, životního prostředí a hospodářství, pak Strojírenství - design a průmyslové inovace bakalářský studijní program je pro vás. Program začíná v září.

&nbsp

V oboru strojírenství - design a průmyslové inovace, se můžete zúčastnit na řešení technických a obecné problémy budoucnosti v oblasti strojírenství To je disciplína, která také musí posoudit a respektovat životní prostředí, společnost a ekonomiku. .

&nbsp

Kombinace technických kompetencí ve stavebnictví, design, termodynamiky, mechaniky a široké znalosti elektrických teorie, ekonomie a managementu poskytuje dobré podmínky jak pro specialisty a manažerských pozicích.... [-]

Dánsko Copenhagen
Září 2019
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Copenhagen University College of Engineering

Zajímáte se o digitální elektroniky, telekomunikací, mobilních telefonů, přenos, satelitů digitalizace, konstrukce komunikačních systémů, programování ... [+]

Bakalář inženýrství elektroniky a počítačové techniky

Zajímáte se o digitální elektroniky, telekomunikací, mobilních telefonů, přenos, satelitů digitalizace, konstrukce komunikačních systémů, programování, biologické elektroniky, operativních systémů, zpracování signálů a všeho ostatního, která má co do činění s elektronikou a počítači?

Pak může být zájem o bakaláře elektroniky a počítačové techniky. Program začíná září a únoru.

&nbsp

Cílem z elektroniky a počítačové techniky programu je rozvíjet a kvalifikovat se vám v základních technických schopností.

Během programu se naučíte spolupracovat s ostatními, formulovat problémy a plánovat svůj čas.Získáte zkušenosti v porovnání teorie a praxe, simulace, a nakonec budete vyškoleni prezentovat a dokumentovat výsledky v písemné zprávy a ústní prezentace. Obecně lze říci, že elektronika a výpočetní technika kurz zahrnuje elektroniku a datové technologie, a kurz nabízí s aplikací a rozvoje dovedností v datových technologií, elektroniky konstrukce, stavební a telekomunikační zařízení, stejně jako organizace a hodnocení zdravotnických technologií. ... [-]

Dánsko Copenhagen
Copenhagen University College of Engineering

Program obsahuje šestiměsíční stáž povinnou s firmou, v Dánsku nebo v zahraničí. Program začíná září a únoru. ... [+]

Bachelor inženýrství v oblasti informačních a komunikačních technologií

Program obsahuje šestiměsíční stáž povinnou s firmou, v Dánsku nebo v zahraničí. Program začíná září a únoru.

&nbsp

V 5. semestru si vyberete oblast specializace podle vašich zájmů a budoucích pracovních plánech. Vaše specializace je definován dle výběru z volitelných předmětů v 5. semestru, hostitelská společnost pro stáž v 6. semestru a předmět vašeho závěrečného projektu v 7. semestru.

&nbsp

Konečný projekt se může připravit na společnosti, často ve spolupráci s firmou, kde jste strávil svou stáž.Během závěrečného projektu se očekává, že prokázat svou schopnost definovat inženýrský problém, hodnotit a používat therory, vědecké nástroje, pracovní metody a dovednosti jste se naučili během prvních tří let svého studia PROGRAM - a vyřešit problém! ... [-]

Dánsko Copenhagen
Září 2019
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině