DNS The Necessary Teacher Training College

Úvod

Read the Official Description

Proč DNS?

Naším cílem je vyškolení progresivních učitelů, kteří mohou reagovat na výzvy naší doby. Kombinujeme teoretické znalosti se zkušenostmi a zdůrazňujeme učení tím, že děláme přístup. Studenti, kteří přicházejí sem, mají silné přání se rozvíjet jako jednotlivci, učitelé a vědomí občané světa .

Životní styl

Na našem kampusu žijeme, pracujeme, jedíme a studujeme kolektivně . Studenti a učitelé společně vedou kolegium - přijímáme rozhodnutí konsenzuální demokracií . Máme bohatý kulturní život v areálu s více než 20 různými národnostmi, které sdílejí a vytvářejí tradice. Naše komunita je také výjimečná kvůli sdílené ekonomice a prostředí bez drog a alkoholu . Všechno výše uvedené vytváří rovnou, produktivní a tvůrčí atmosféru, kde každý může přispět a být slyšet.

Náš program:


1. ročník: Svět je naše třída/>


Afrika cestuje

Spolu se svým týmem připravujete a vyrazíte na čtyřměsíční autobusovou cestu do západní Afriky . Během cesty se setkáte a žijete s místními obyvateli, zatímco prozkoumáte společenské, kulturní a politické aspekty zemí. Autobus se stává vaším domovem a učebnou. Objevíte svět se všemi svými smysly, abyste lépe pochopili celosvětovou realitu .

Rozšiřte svou zprávu

Po návratu do Evropy sdílíte poznatky, které jste získali. Navštěvujete školy a organizace, abyste jim poskytli lekce a semináře o tom, co jste se naučili. Zvyšujete povědomí o důležitých otázkách na naší planetě.

2. rok: Globální myšlení, působit na místní úrovni

Období evropské reality

Vy spolu se svým týmem se po dobu 6 měsíců přestěhujete do města v Evropě, abyste prozkoumali realitu obyčejných lidí. Žijete společně a získáte práci. Uspořádáte akce, abyste sdíleli zkušenosti a obohatili životy svých spolupracovníků a sousedů. Dozvíte se, jak funguje západní společnost a co to znamená, abyste ji změnili .

Dělejte to, co si myslíte, že je nejvhodnější doba

Určíte, co je pro vás nejdůležitější, abyste se vyvíjeli jako jednotlivci , učitelé a globální občané . Udělíte svůj plán a vydejte se. Můžete se rozhodnout vyučovat ve venkovské vesnici v Nepálu, pomoci uprchlíkům v Turecku nebo se učit dovednosti, o kterých jste vždycky snili. Volba je na tobě.

3. ročník - Učte se vyučováním

Zaměřujete se na prožívání a pochopení reality dětí , mládeže a učitelů ve školách. Cvičíte a rozvíjejte své vzdělávací dovednosti prostřednictvím praxe. Zjistíte, jaký typ učitele chcete být a jak připravíte své studenty pro 21. století .

Abychom se mohli učit, musíme prozkoumat
Dozvídáme se více, když společně prozkoumáme svět
Nejvíce se vyvíjíme, když učíme ostatní
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalářský titul ve vzdělávání

Campus forma Denní studium 3 let Přihlašování započato Dánsko Holstebro

DNS je tříletý mezinárodní bakalářský program, který nabízí vzdělávání učitelů. Kombinujeme teoretické znalosti se zkušenostmi a zdůrazňujeme přístup k učení. Naším cílem je vyškolení progresivních učitelů, kteří mohou reagovat na výzvy naší doby přes sociální rozdělení, ať je to kdekoli - a to je všude. [+]

Proč DNS?

Naším cílem je vyškolení progresivních učitelů, kteří mohou reagovat na výzvy naší doby. Kombinujeme teoretické znalosti se zkušenostmi a zdůrazňujeme učení tím, že děláme přístup. Studenti, kteří přicházejí sem, mají silné přání se rozvíjet jako jednotlivci, učitelé a vědomí občané světa .Životní styl/>/>/>Na našem kampusu žijeme, pracujeme, jedíme a studujeme kolektivně . Studenti a učitelé společně vedou kolegium - přijímáme rozhodnutí konsenzuální demokracií . Máme bohatý kulturní život v areálu s více než 20 různými národnostmi, které sdílejí a vytvářejí tradice. Naše komunita je také výjimečná kvůli sdílené ekonomice a prostředí bez drog a alkoholu . Všechno výše uvedené vytváří rovnou, produktivní a tvůrčí atmosféru, kde každý může přispět a být slyšet./strong>... [-]


Contact

DNS Necessary Teacher Training College

Adresa, 1. řádek DNS International Teacher Training College Skorkærvej 8
6990 Holstebro, Dánsko
Website http://www.dns-tvind.dk/
Telefonní číslo +45 20 35 23 82