Přečtěte si oficiální popis

Těžit společnost v celosvětovém měřítku

Pro téměř dvě století DTU, Technical University of Denmark, byla věnována naplňování vize HC Ørsted-otce elektromagnetismu-který založil univerzitu v roce 1829 rozvíjet a vytvářet hodnoty s využitím přírodních věd a technických věd ve prospěch společnosti.

Dnes, DTU je hodnocena jako jedna z předních technických univerzit v Evropě, pokračuje stanovit nové rekordy v počtu publikací, a vytrvale zvyšují a rozvíjet naše partnerství s průmyslem, a úkoly splnit na DTU vědecké poradenství.

Počet zahraničních studentů je vyšší než kdy jindy a pro jedenáctý po sobě jdoucí rok jsme obdrželi rekordní počet žádostí z studenty, kteří chtějí pokračovat v titul z technického elitní univerzity s globální perspektivu.

Mezinárodní rozměr má zásadní význam pro DTU. V roce 2015 uvítali jsme za 600international studenty do našich magisterských programů, polovina našich doktorandů se rekrutují ze zahraničí, a více než třetina z našich vědeckých pracovníků jsou vysoce kvalifikovaní výzkumní pracovníci mezinárodních zázemím. Kromě toho je rozsah a intenzita naší spolupráce s ostatními předními technickými univerzitami po celém světě i nadále růst.

DTU má mezinárodní vzdělávací výměnné programy s více než 200 univerzitách po celém světě, a je situován v blízkosti výzkumné spolupráci s našimi partnery v Kromě budování výzkumných a vzdělávacích programů s Nordic Five Tech Alliance, Euro Tech univerzity Alliance, KAIST v Jižní Koreji, čínsko -Danish Center v Pekingu, Rensselaer v USA, a Nanyang v Singapuru.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Technical University of Denmark - DTU

Bakalářském studijním programu (BSC) General Engineering je nový mezinárodní program na DTU BSC. Tento program vám dává široké technické kvalifikace, solidní technicko-vě ... [+]

Bakalářském studijním programu (BSC) General Engineering je nový mezinárodní program na DTU BSC. Tento program vám dává široké technické kvalifikace, solidní technicko-vědecký základ, a silnou mezinárodní profil, který vás připraví na náročné kariéru v globálním trhu práce. Program je nabízen poprvé v roce 2016.

International Profile

Tento program vám dává široké technické kvalifikace, solidní technicko-vědecký základ, a silnou mezinárodní profil, který vás připraví na náročné kariéru v globálním trhu práce.

BSC je vyučován výhradně v angličtině, a bude součástí mezinárodního studijního prostředí se studenty z celého světa. ... [-]

Dánsko Lyngby
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Study at DTU – Raj from India

Study at DTU – Hugo from Spain

Study at DTU – Amy from Ireland

Study in Denmark - Wei Han from China (Environmental Engineering)