Přečtěte si oficiální popis

Vítejte v Truemax akademii

3D CGI a animace je mix mezi uměním a technologií, která vyžaduje jemnou rovnováhu. Používá se jak ve filmu a herního průmyslu, jakož i v reklamě a mnoha dalších průmyslových odvětvích. Od roku 1998 Truemax Academy se specializuje na výuku 3D CGI a animace na obou krátkých kurzů, jakož i 3-letou vzdělávání, který se zaměřuje na potřeby průmyslu pro vzdělaných zaměstnanců - nyní i do budoucna. Truemax akademie 3D CGI & animace byla založena v roce 1998 a od té doby vyvinula vysoké úrovně kvality programů vzdělávání a kurzů.

Přijímáme studenty z celého světa. Aby se ujistil, že odborná úroveň výuky je tak vysoko, jak je to možné, spolupracujeme s Národním filmovým škole Dánska, DADIU, EUCROMA stejně jako několik dalších škol a profesionálové. Truemax akademie nabízí také několik kurzy 3D grafiku, stejně jako ve výkresu a kurzy šité na míru individuálním potřebám.

Nabízíme ty nejlepší instruktory a učitele, specialisty a kreativní guru, kteří jsou - a musí být - v popředí vývoje. Hodnocení lektoři a instruktoři patří některé z nejlepších světových 3D umělců a odborníků z mezinárodních výrobních společností, jako je-Pixar, DreamWorks, ILM, EA a Walt Disney Company

Dlouhodobé programy a krátké kurzy

Umístěný v Dánsku, Truemax akademie vyvíjí a nabízí dlouhodobé programy vzdělávání, jakož i krátké kurzy v 3D počítačové grafiky a animace, aby byly splněny požadavky průmyslu a obchodní svět za řádně proškolených zaměstnanců, a to jak nyní, tak v budoucnu ,

Ve spolupráci s průmyslem 3D

Unikátní kurzy a programy jsou v neustálém vývoji v úzké spolupráci s formálním vzdělávání výborem složeným ze zástupců ze světa televize, filmu, vývoj a podnikání hry.

Naše programy a kurzy jsou uznávány jako jedny z nejlepších v Evropě. V důsledku toho jsme stále přitahuje stále více a více zahraničních studentů. Kromě toho jsme udržet naše vzdělání, up-to-date s pomocí našeho vzdělávacího, VÝBORU a naší široké odborné sítě v rámci 3D-průmyslu. To vše se odráží, že naším cílem je poskytnout nejlepší vzdělání pro naše studenty.

Truemax academys Mise & Vize

Chcete-li zkombinovat a rovnováhu mezi uměním a technologií, a zajistit pracovní příležitosti pro tvůrčí a umělecké studentů. Chcete-li zachovat a neustále rozvíjet úzkou spolupráci s vzdělávacího výboru. Chcete-li pokračovat přitahovat a využívat nejlepší mezinárodní kreativní a profesionální 3D umělců jako instruktoři. Pro naplnění ambice vytvářet 3D počítačovou grafiku a animaci v nejvyšší kvalitě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: