University College of Northern Denmark

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola severního Dánska (UCN) je dánská vysoká škola působící v oblasti vzdělávání, rozvoje, aplikovaného výzkumu a inovací. UCN je aktivní ve zdravotnictví a wellness, společenských studiích a vzdělávání, technologiích a obchodu, školení a celoživotním učení. Máme přes 10 000 studentů v úplných studijních programech a více než 8 000 studentů na částečný úvazek, kteří absolvují vyšší a další vzdělávání a školení. Jako regionální instituce sloužíme severní části Dánska.

UCN má dlouholeté vztahy s obchodními, průmyslovými, veřejnými a profesními organizacemi a náš závazek být dánskou vedoucí univerzitou odborného vysokoškolského vzdělávání znamená, že máte prospěch z našeho úsilí zajistit, že vy, naši absolventi jsou první volbou zaměstnavatelů.School

Ať už chcete něco dělat - nebo pokud si ještě nejste zcela jisti - uděláme vše, abyste podpořili vaše příležitosti a pomohli vám na cestě k šťastné a úspěšné budoucí kariéře.

Od podnikání po pohostinství, IT technologie a řízení staveb, každý z našich programů je určen k rozvoji dovedností, které zaměstnavatelé hledají. Zaměřujeme se na aplikované dovednosti v oblasti řízení, což znamená, že nejenže vás teorie učíme, ale také se ujistíme, že znáte, jak je v praxi využívat na skutečné výzvy, které se vyskytují v reálných společnostech. UCN úzce spolupracuje s zkušenými obchodními partnery na organizaci našich vzdělávacích programů.
School - indoor

Praktické zkušenosti v oblasti podnikání nebo průmyslu vám dávají skutečnou výhodu při hledání pracovních míst. Nabízíme Vám pracovní vztahy a povinné stáže ve všech našich programech, které vám dávají možnost rozvíjet dovednosti, které potřebujete pro svou kariéru, a tím zvýšit zaměstnatelnost a podnikání.

UCN nabízí profesionální akademické programy pro studenty, kteří potřebují rychlý přístup k obchodní kariéře. Naše cíle dosahujeme moderním vyučovacím přístupem , kvalitními vzdělávacími zařízeními a oddanými zaměstnanci a studenty.

Dveře UCN jsou přístupné jak dánským, tak mezinárodním studentům z celého světa. Nabízíme 19 programů, které jsou plně vyučovány v angličtině.
Students

UCN je pro vás a vaši kariéru!

Místa

Aalborg

Adresa, 1. řádek
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 Aalborg, Dánsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium