VIA University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VIA University College je největší a nejrozsáhlejší dánskou univerzitní vysokou školou - známou také jako univerzita aplikovaných věd - s celkem 19 000 studenty, z nichž 3 500 jsou zahraniční studenti z celého světa.

Naše zaměření na inovace a podnikání nám udělilo cenu jako dánská přední podnikatelská instituce vysokoškolského vzdělávání v letech 2014, 2018 a 2019.

Regionální oblast Dánska pokrýváme celkem osmi moderními kampusy, které jsou charakterizovány dynamickým a interdisciplinárním prostředím, ve kterém se studenti setkávají napříč programy a fakultami.

VIA nabízí řadu anglických studijních programů v oblasti obchodu, stavebnictví, designu a strojírenství.

Akreditace

VIA je certifikovaným držitelem charty ERASMUS. Jsme členem Evropské asociace pro zajištění kvality ve vysokoškolském vzdělávání (ENQA) a máme kvalifikační certifikát z Čínské lidové republiky. VIA je také jediným akreditovaným orgánem Dánska Chartered Institute of Architectural Technologists (CIAT).

Různý styl výuky

Skandinávský přístup k vysokoškolskému vzdělání je hluboce zakořeněný v profesích, pro které školíme naše absolventy.

Studenti se seznámí s nejnovějšími teoriemi a metodami, podílejí se na výzkumných a inovačních aktivitách a získávají praktické zkušenosti prostřednictvím praktického výcviku.

Povzbuzujeme studenty, aby se angažovali a vyměňovali si nápady se snadným přístupem k přednášejícím a zaměstnancům. Nabízíme malé třídy, simulační školení a e-learning.

Připojte se k našemu virtuálnímu otevřenému domu

Dvakrát ročně vám VIA University College přináší zážitek z otevřených dveří, protože vás zveme, abyste se mohli prakticky setkat s našimi studenty, zaměstnanci a institucemi.
Zde se můžete dozvědět více o VIA , našich programech a položit jakékoli otázky týkající se možností studia, financí nebo života v Dánsku.
Navštivte en. VIA .dk / virtual-open-houseMísta

Herning

Adresa, 1. řádek
VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark
7400 Herning, Dánsko

Horsens

VIA University College - Campus Aarhus C

Adresa, 1. řádek
VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark
8700 Horsens, Dánsko
Telefonní číslo
+45 87 55 00 10

Aarhus

Adresa, 1. řádek
VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C
8000 Aarhus, Dánsko