Přečtěte si oficiální popis

O společnosti BUE

BUE je hlavní univerzita Egypta, která poskytuje britské vyšší vzdělání se studenty absolvujícími diplomy egyptské a britské. Jedná se o největší osobní kontakt s britským nadnárodním vysokoškolským vzděláváním na Blízkém východě, který vede v oblasti kvality vzdělávání, zkušeností studentů a výzkumu a podnikání.

Britské a egyptské vládní iniciativy byly založeny The British University in Egypt (BUE) dne 22. března 2006 jejich královskými vysokými představiteli princi z Walesu a vévodkyní z Cornwallu.

Posláním zakladatele BUE bylo vytvořit kvalitní vzdělávací instituci, která by umožnila absolventům s dovednostmi a znalostmi účinně přispět k rozvoji Egypta, regionu MENA a dalších oblastí. Britský systém vysokoškolského vzdělávání byl proto přijat za důslednost svých postupů zajišťování kvality a filozofie vzdělávání zaměřené na rozvoj absolventů s nezávislými dovednostmi v oblasti učení a přenositelnosti.

BUE přivítalo svou první kohortu studentů v roce 2005. Začali studovat na zcela novém nejmodernějším areálu s rozlohou zhruba 40 akrů (Feddans). Otázky životního prostředí byly začleněny do návrhu areálu. Architektonický koncept, který je základem plánování a výstavby areálu, představuje tradiční britský model budov používaných občanskými univerzitami Spojeného království před více než stoletím. Sloupce hlavního vchodu, kopule přes hlediště a ošetření oken v celém textu přenášejí témata, které lze nalézt na univerzitách, jako je Manchester Metropolitan University a University of Leeds, společně s univerzitami, které jsou součástí univerzity v Londýně.

Vidění

BUE bude vysoce hodnocena a mezinárodně respektována, což významně přispěje k rozvoji Egypta a regionu MENA.

Mise

Pracuje na pulsujícím univerzitním kampusu 21. století a nabízí moderní inovativní britské vzdělání, které produkuje výrazné, vysoce zaměstnatelné a vysoce kvalitní absolventy, které přispívají k rozvoji Egypta a regionu MENA.

JAK SE MYSLÍTE, ABY MYSLÍTE

Cíle

  • Poskytnout akademické prostředí, které podporuje a spojuje výzkum, učení a výuku a zapojení se sociálními, profesními a podnikovými komunitami, které podporují vysoce kvalitní akademické zabezpečení.
  • Nabídnout řadu akademických programů a vzdělávacího prostředí, které je atraktivní jak pro egyptské, tak zahraniční studenty, a které v případě potřeby uznávají požadavky zaměstnavatelů.
  • Zajištění odpovídajících akademických a studentských služeb, které studentům poskytují nejlepší zkušenosti s vysokoškolským vzděláváním a příležitosti k úspěchu.
  • Zajistit atraktivní a přístupné univerzitní kampusové prostředí a celou řadu zařízení, ať už vzdělávacích i rekreačních, v kontextu dlouhodobé strategie nemovitostí.
  • Poskytnout široké zkušenosti studentům, produkovat absolventy, kteří budou vybaveni nástroji, které se budou dále vzdělávat a rozvíjet prostřednictvím své kariéry a společenských a kulturních zkušeností.
  • Být příkladným poskytovatelem podnikání a průmyslu v široké škále témat, nabízející vysoce kvalitní odborné znalosti, které stimulují a podporují poptávku po inovativních řešeních, přenosu znalostí a spolupráci na podporu hospodářského rozvoje.
  • Vytvořit kulturu na univerzitě, která podporuje a podporuje účast studentů v dobrovolných, komunitních a zaměstnaneckých příležitostech, včetně práce a umístění a nových podnikatelských aktivit.
  • Podporovat a budovat vzájemně výhodné strategické aliance s ostatními národními a mezinárodními partnery, aby nabízely řadu dobře podporovaných vzdělávacích příležitostí vedených poptávkou.
  • Uznat zaměstnance jako primární zdroj univerzity a podporovat prostředí vzájemného respektu, kde jsou zaměstnanci oceňováni, motivováni a poskytují příležitosti k profesnímu rozvoji.
  • Chcete-li dosáhnout finanční stability, rozšiřte škálu zdrojů příjmů, které podporují činnost univerzity, a pracujte efektivně.

Tato škola dále nabízí:

BA

The British University in Egypt

Posláním programu je podporovat kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj přípravou generace plně vybavených absolventů komunikačních a mediálních technologi ... [+]

Mise

Posláním programu je podporovat kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj přípravou generace plně vybavených absolventů komunikačních a mediálních technologií.

Výrazné rysy programu

Fakulta komunikace a masmédií je první fakultou v Egyptě, která poskytuje filmové a mediální studium v ​​jednom programu. Fakulta navíc najímala řadu odborníků z oboru, kteří jsou zodpovědní za proces výuky nebo odborné přípravy. Navíc je program charakteristický, protože:

Nabízí komplexní studijní programy, které obsahují filmy, vysílání, žurnalistiku, styky s veřejností a nové mediální moduly z různých dílčích disciplín, jako jsou média a společnost, média a politika, filmová a mediální analýza, multimédia a komunikace pro rozvoj.Poskytuje příležitosti pro školení při studiu prostřednictvím tištěných publikací, elektronických portálů, integrovaných redakčních prostor, virtuálních a reálných studií a studia multimediální výroby.Vybavuje absolventy, aby mohli pracovat v národních, regionálních a mezinárodních médiích.Kvalifikuje studenty s novými schopnostmi v oblasti komunikačních technologií, anglickými a arabskými znalostmi, teoretickými a praktickými znalostmi a perspektivami místních a mezinárodních mediálních studií.Poskytuje britskou a egyptskou validaci.Cíle programu... [-]
Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

BSc

The British University in Egypt

Posláním Business Studies Area, které se týká vysokoškolských studijních programů, je být vedoucím poskytovatelem vysokoškolského managementu vzdělávání v Egyptě. ... [+]

Mise

Posláním Business Studies Area, které se týká vysokoškolských studijních programů, je být vedoucím poskytovatelem vysokoškolského managementu vzdělávání v Egyptě.

Výrazné rysy programu

BUE dodává své programy založené na britské filozofii vzdělání, protože program je ověřen předními britskými univerzitami, které udělují absolventům udělení titulu UK akreditovaného britskou univerzitou. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na programy, které materiál dodávají. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním programu je umožnit studentům vykonávat úkoly strojního inženýrství v souladu s mezinárodními standardy při vysoké úrovni znalostí, porozumění, dovednostech v dl ... [+]

Mise

Posláním programu je:

Umožněte studentům provádět úkoly strojního inženýrství v souladu s mezinárodními standardy na vysoké úrovni znalostí, porozumění, dlouhodobých dovedností a profesionálního postoje.Zachování nejmodernějších výzkumných zařízení pro vytvoření prostředí spolupráce, které stimuluje zaměstnance a studenty s příležitostmi vytvářet, analyzovat, uplatňovat a šířit znalosti.Aktivně přispívají k poskytování služeb ve společnosti a zvyšují dopad BUE na řešení technických problémů ve velkých průmyslových institucích, jako je arabská organizace pro průmysl, Národní organizace pro vojenskou výrobu.Výrazné rysy programu... [-]
Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Oddělení chemického inženýrství vytvořilo pro svůj program vizi, úkoly a vzdělávací cíle prostřednictvím zavedených postupů. Vize katedry je považována za jednu z nejlepš ... [+]

Mise

Oddělení chemického inženýrství vytvořilo pro svůj program vizi, úkoly a vzdělávací cíle prostřednictvím zavedených postupů. Vize katedry je považována za jednu z nejlepších oddělení na Blízkém východě, která vyrábí absolventy, kteří splňují mezinárodní standardy a jsou schopni přilákat vedoucí fakultu. Naším posláním je poskytnout studentům kvalitní chemické inženýrství, poskytovat služby a provádět základní a aplikovaný výzkum.

Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním oddělení pro ropné a zemní plynové inženýrství je vzdělávat studenty pro praxi své profese v oblasti vrtání, výroby a zásobníků inženýrských témat pro podzemní t ... [+]

Mise

Posláním oddělení pro ropné a zemní plynové inženýrství je vzdělávat studenty pro praxi své profese v oblasti vrtání, výroby a zásobníků inženýrských témat pro podzemní tekuté zdroje v ropě a plynu a pro rozvoj znalostí a technologií, které tvoří základ ropy inženýrství, jakož i řešení řešení národních, mezinárodních, společenských a environmentálních otázek souvisejících s ropným průmyslem. Práce s partnery Spojeného království a globálního partnera nabízet mezinárodní a národní příležitosti pro absolventy rozvíjet své znalosti a podnikatelské dovednosti a přispívat k rozvoji komunity.

Výrazné rysy programu... [-]
Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Architektonický inženýrský program poskytuje nejmodernější znalosti a dovednosti, které odrážejí pružné tempo, které odpovídá rychlému růstu rozvíjejících se technologií ... [+]

Mise

Architektonický inženýrský program poskytuje nejmodernější znalosti a dovednosti, které odrážejí pružné tempo, které odpovídá rychlému růstu rozvíjejících se technologií používaných v oblasti architektury, inženýrství a stavebnictví, aby splňovaly národní, mezinárodní a mezinárodní požadavky trhu. Dosažení klíčových cílů BUE a Fakulty inženýringu v oblasti podpory kulturního, ekonomického, sociálního a technologického rozvoje prostřednictvím schopných absolventů architektonické inženýrství, kteří se vzdělávají podle nejlepších britských akademických standardů.

Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Program ekonomiky má dvě hlavní činnosti, nejprve vychovávat studenty na vysokoškolské úrovni v metodách a myšlenkách moderní ekonomiky. Druhým je provést základní a apli ... [+]

O

Program ekonomiky má dvě hlavní činnosti, nejprve vychovávat studenty na vysokoškolské úrovni v metodách a myšlenkách moderní ekonomiky. Druhým je provést základní a aplikovaný výzkum v ekonomii, který posune hranice znalostí v této oblasti.

Výrazné rysy programu

Program Ekonomika v BUE je v mnoha oblastech charakteristický: Jedná se o jeden z mála programů v oboru ekonomie dostupných v Egyptě, který je plně v souladu s požadavky bakalářského vědy (na rozdíl od umění). Důraz je kladen především na analytické přístupy k ekonomickým problémům zahrnující použití matematiky, statistiky, ekonometrie a ekonometrického modelování.

... [-]
Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním elektrotechnického programu je poskytovat vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy se základními elektrotechnickými dovednostmi. ... [+]

Mise

Program Poslání elektrotechniky je:

poskytovat vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy se základními elektrotechnickými dovednostmi tak, aby:jeho absolventi jsou konkurenceschopní v místních, regionálních, národních příležitostech zaměstnanosti a jsou také připraveni na vyšší stupeň.jejich základní učební osnovy jsou široce založeny tak, aby vyhovovaly řadě kariérních cílů.poskytovat výzkumy, které vedou k vývoji nových technologií a / nebo nových produktů.vytvářet a udržovat možnosti celoživotního učení.Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním elektrotechnického programu je poskytovat vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy se základním elektrotechnickým inženýrstvím. ... [+]

Mise

Program Poslání elektrotechniky je:

poskytovat vysokoškolské a postgraduální vzdělávací programy se základními elektrotechnickými dovednostmi tak, aby:jeho absolventi jsou konkurenceschopní v místních, regionálních, národních příležitostech zaměstnanosti a jsou také připraveni na vyšší stupeň.jejich základní učební osnovy jsou široce založeny tak, aby vyhovovaly řadě kariérních cílů.poskytovat výzkum, který vede k vývoji nových technologií a / nebo nových produktů.vytvářet a udržovat příležitosti k celoživotnímu učení.Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Poskytněte nejmodernější program, který odráží flexibilitu při změnách, aby odpovídal rychlému tempo rozvíjejících se technologií používaných ve strojírenském průmyslu a ... [+]

Mise

Poskytněte nejmodernější program, který odráží flexibilitu při změnách, aby odpovídal rychlému tempo rozvíjejících se technologií používaných ve strojírenském průmyslu a dosáhl klíčových cílů BUE a fakulty, které podporují kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj prostřednictvím schopných absolventů stavebního inženýrství, vychovávaných podle nejlepších britských akademických standardů, kteří jsou nezávislými žáky.

Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Posláním bakalářského programu Informatika a výpočetní technika je rozvíjet šíři znalostí studentů v rámci předmětu Informatika a informatika, včetně jejich schopnosti ap ... [+]

Mise

Posláním bakalářského programu Informatika a výpočetní technika je rozvíjet šíři znalostí studentů v rámci předmětu Informatika a informatika, včetně jejich schopnosti aplikovat definice procesů teorií informatiky, abstrakce, designu a implementace při řešení problémů v disciplíně. Struktura programu připravuje studenty na odbornou praxi a další profesní rozvoj ve vývoji IT a výpočetní techniky. Dlouhodobým cílem programu je uznat jeho kvalitu a inovaci na národní, regionální a mezinárodní úrovni.

Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které se zaměřují spíše na učení studentů než na programy, které dodávají předmět. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

The British University in Egypt

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost ocenit národní a mezinárodní perspektivy mnoha aspektů profesního života; což může zase usnadnit profesní dráhu absolve ... [+]

O

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost ocenit národní a mezinárodní perspektivy mnoha aspektů profesního života; což může zase usnadnit profesní dráhu absolventa v různých oblastech, jako je diplomatická služba, žurnalistika, akademická obec, právo a nevládní rozvojové organizace. To zahrnuje povědomí o regionální politice, kulturní citlivosti, vystavení se mezinárodní politice a znalosti právních a ekonomických rámců.

Výrazné rysy programu

Program BUE poskytuje programy založené na britské filozofii vzdělávání. Výsledkem jsou programy, které jsou spíše zaměřeny na studenty než na ty, kteří doručují materiál. Absolventi britských programů obvykle projevují:... [-]

Egypt Cairo
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The British University in Egypt

Poskytněte nejmodernější program, který odráží flexibilitu při změnách, aby odpovídal rychlému temmu rozvíjejících se technologií používaných ve stavebnictví a aby dosáhl ... [+]

Mise

Poskytněte nejmodernější program, který odráží flexibilitu při změnách, aby odpovídal rychlému temmu rozvíjejících se technologií používaných ve stavebnictví a aby dosáhl klíčových cílů BUE a fakulty, které podporují kulturní, hospodářský, sociální a technologický rozvoj prostřednictvím kvalifikovaných konstrukčních inženýrů a absolventů managementu, kteří se vzdělávají podle nejlepších britských akademických standardů a jsou nezávislými žáky.

Výrazné rysy programu

Mise BUE má být předním poskytovatelem kvalitního vzdělání ve Velké Británii v regionu MENA. Univerzita je odhodlána zajistit britskou validaci svých programů a zajistit studentskou zkušenost, která je v souladu s normami Spojeného království. Postaven na vrcholu institucionálního zajištění kvality je validace na úrovni předmětu a fakulta se zavazuje zajistit, že jeho britští potvrzující partneři potvrdí, že její studijní program je v souladu s britskými standardy. Ukazatelem toho bude dvojí udělení egyptské BSc a BEng z britské univerzity ve stavebnictví.... [-]

Egypt Cairo
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The British University in Egypt

Adresa, 1. řádek
El Sherouk City , Suez Desert Road , Cairo 11837 - P.O. Box 43
Cairo, Cairo Governorate, Egypt