The British University in Egypt

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti BUE

BUE je hlavní univerzita Egypta, která poskytuje britské vyšší vzdělání se studenty absolvujícími diplomy egyptské a britské. Jedná se o největší osobní kontakt s britským nadnárodním vysokoškolským vzděláváním na Blízkém východě, který vede v oblasti kvality vzdělávání, zkušeností studentů a výzkumu a podnikání.

Britské a egyptské vládní iniciativy byly založeny The British University in Egypt (BUE) dne 22. března 2006 jejich královskými vysokými představiteli princi z Walesu a vévodkyní z Cornwallu.

Posláním zakladatele BUE bylo vytvořit kvalitní vzdělávací instituci, která by umožnila absolventům s dovednostmi a znalostmi účinně přispět k rozvoji Egypta, regionu MENA a dalších oblastí. Britský systém vysokoškolského vzdělávání byl proto přijat za důslednost svých postupů zajišťování kvality a filozofie vzdělávání zaměřené na rozvoj absolventů s nezávislými dovednostmi v oblasti učení a přenositelnosti.

BUE přivítalo svou první kohortu studentů v roce 2005. Začali studovat na zcela novém nejmodernějším areálu s rozlohou zhruba 40 akrů (Feddans). Otázky životního prostředí byly začleněny do návrhu areálu. Architektonický koncept, který je základem plánování a výstavby areálu, představuje tradiční britský model budov používaných občanskými univerzitami Spojeného království před více než stoletím. Sloupce hlavního vchodu, kopule přes hlediště a ošetření oken v celém textu přenášejí témata, které lze nalézt na univerzitách, jako je Manchester Metropolitan University a University of Leeds, společně s univerzitami, které jsou součástí univerzity v Londýně.

Vidění

BUE bude vysoce hodnocena a mezinárodně respektována, což významně přispěje k rozvoji Egypta a regionu MENA.

Mise

Pracuje na pulsujícím univerzitním kampusu 21. století a nabízí moderní inovativní britské vzdělání, které produkuje výrazné, vysoce zaměstnatelné a vysoce kvalitní absolventy, které přispívají k rozvoji Egypta a regionu MENA.

JAK SE MYSLÍTE, ABY MYSLÍTE

Cíle

  • Poskytnout akademické prostředí, které podporuje a spojuje výzkum, učení a výuku a zapojení se sociálními, profesními a podnikovými komunitami, které podporují vysoce kvalitní akademické zabezpečení.
  • Nabídnout řadu akademických programů a vzdělávacího prostředí, které je atraktivní jak pro egyptské, tak zahraniční studenty, a které v případě potřeby uznávají požadavky zaměstnavatelů.
  • Zajištění odpovídajících akademických a studentských služeb, které studentům poskytují nejlepší zkušenosti s vysokoškolským vzděláváním a příležitosti k úspěchu.
  • Zajistit atraktivní a přístupné univerzitní kampusové prostředí a celou řadu zařízení, ať už vzdělávacích i rekreačních, v kontextu dlouhodobé strategie nemovitostí.
  • Poskytnout široké zkušenosti studentům, produkovat absolventy, kteří budou vybaveni nástroji, které se budou dále vzdělávat a rozvíjet prostřednictvím své kariéry a společenských a kulturních zkušeností.
  • Být příkladným poskytovatelem podnikání a průmyslu v široké škále témat, nabízející vysoce kvalitní odborné znalosti, které stimulují a podporují poptávku po inovativních řešeních, přenosu znalostí a spolupráci na podporu hospodářského rozvoje.
  • Vytvořit kulturu na univerzitě, která podporuje a podporuje účast studentů v dobrovolných, komunitních a zaměstnaneckých příležitostech, včetně práce a umístění a nových podnikatelských aktivit.
  • Podporovat a budovat vzájemně výhodné strategické aliance s ostatními národními a mezinárodními partnery, aby nabízely řadu dobře podporovaných vzdělávacích příležitostí vedených poptávkou.
  • Uznat zaměstnance jako primární zdroj univerzity a podporovat prostředí vzájemného respektu, kde jsou zaměstnanci oceňováni, motivováni a poskytují příležitosti k profesnímu rozvoji.
  • Chcete-li dosáhnout finanční stability, rozšiřte škálu zdrojů příjmů, které podporují činnost univerzity, a pracujte efektivně.

Místa

Káhira

Adresa, 1. řádek
El Sherouk City , Suez Desert Road , Cairo 11837 - P.O. Box 43
Káhira, Káhira guvernér, Egypt