Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O EUAS

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) , založená v roce 1992, je největší soukromou univerzitou v Estonsku. Našimi 1600 studenty se z nás stává lídrem na trhu, přesto nám umožňuje soustředit se a být blízko našim studentům - jak se nám líbí. Jsme hrdí na naše praktické učební osnovy, kde se učení děje děláním; naše síť partnerů z obchodního světa, jak agilní startupy, tak etablovaní přední výrobci v oboru; a naše štíhlá organizace se zaměřila na co nejhladší studijní zážitek. EUAS má síť absolventů s více než 5000 absolventy.

 • Nabízíme nahlédnutí do zítřejších trendů v podnikání prostřednictvím solidní sítě navštěvujících lektorů a mentorů z obchodního světa.
 • EUAS jsou zaměřeny na podnikatelskou kreativitu a použitelné obchodní dovednosti.
 • EUAS se nachází v estonském Tallinnu, v srdci města Ülemiste, inovačního kampusu nazvaného „Silicon Valley of the North“.

Výhody pro studenty při výběru EUAS

 • Kvalitní evropské vzdělávání za dostupnou cenu
 • Jedna z mála evropských univerzit nabízejících studijní programy v ruštině
 • Nachází se v Tallinnu, často patří mezi nejvyšší kvalitu životních měst na světě
 • Vynikající společenský život v Tallinnu pro anglicky i rusky mluvící
 • Skvělé příležitosti pro spuštění a podnikání v Ülemiste City i mimo něj
 • Globální rodina studentů z Evropy, Asie, Afriky a Ameriky

Z mnoha důvodů pro výběr Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) vystupují pět.

 • EUAS je mezinárodní univerzita se studenty z celého světa. Naši studenti mají na výběr z češtiny v estonštině, angličtině nebo ruštině. Naše učební osnovy jsou vyvíjeny v souladu s přeshraničními korporátními partnery a naši pedagogičtí pracovníci pocházejí z
 • Jsme malé, ale zaměřené , udržujeme minimum zápisu a každodenní byrokracii a naši pozornost tam, kam patří - nabízíme našim studentům nejlepší možné školení o podnikání. Našimi 1600 studenty se z nás stává lídrem soukromého vysokého školství v Estonsku.
 • Jsme univerzita podnikatelů , podnikatelů a (budoucích) podnikatelů. V EUAS se snažíme přimět lidi, aby se učili cenné ponaučení z úspěchů druhých i z chyb. Našim studentům nabízíme během studia intenzivní kontakt s obchodním světem formou návštěv přednášek, pravidelných neformálních setkání a stáží. Naši absolventi v průměru vydělávají více než absolventi univerzity v Tallinnu nebo univerzity v Tartu, velkých estonských veřejných univerzitách.
 • Nacházíme se v Tallinnu, jednom z nejžádanějších evropských startovacích míst s neustále se rozšiřujícími příležitostmi najít ten pravý tým, utvořit správný produkt, získat finanční prostředky a vzlétnout s vaším nápadem. Pokud jde o aspirace v intraprenuriální kariéře, nehledejte nic jiného než naše dobré sousedy a partnery pro stáže z různých vysoce hodnotných odvětví v Ülemiste City, v inovačním kampusu nazvaném „Silicon Valley of the North“.
 • Snadno dostupné a levné umístění. Estonsko je dobře spojeno s jakoukoli částí světa a životní náklady (ubytování, jídlo, doprava) jsou mnohem rozumnější než například ve Skandinávii a Velké Británii. Jsou to všechny světové příležitosti bez potíží a ještě zábavnější .

  EUAS je univerzita pro řízené lidi, kteří jsou po další velké věci.

Místa

Tallinn

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Kraj Harju, Estonsko
Telefonní číslo
+372 610 1900