Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Úvod

Read the Official Description

univerzitní

Estonský Univerzita aplikovaných věd v podnikání Minor (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor - EEK) je vzdělávací instituce pro podnikavý a ambiciózní lidé. Dáváme studentům znalosti a dovednosti zajistit, aby byli schopni změnit své životy, a možná i na světě.

Estonian University of Applied Sciences v podnikání Minor byl založen v roce 1992. Naší specialitou je charakterizován slovy jako například podnikavost a tvůrčí hospodářství, Naším posláním - rozvíjet občanskou dobrodružnou životní styl. V naší univerzity, můžete studovat Program odborného vyššího vzdělání a magisterských programech. Jsme jediná instituce vyššího vzdělání, které nabízí rusky mluvící obyvatelstvo možnost získat evropské, trvale akreditované vysokoškolské vzdělání ve svém rodném jazyce.

Naše univerzita je Největší soukromá instituce vyššího vzdělání Estonsku. V tuto chvíli jsme proškolili více než 1600 studentů a počtu absolventů - více než 5000.

Jsme aktivním členem sítě vysokých škol jako EURASHE, prostor a NOBANET. S cílem nabídnout našim studentům moderní a praktické vysokoškolské vzdělání spolupracujeme s řadou estonskými a zahraničními vzdělávacími institucemi, organizacemi a podniky.

Přijímací

Proč si vybrat estonskou University of Applied Sciences v podnikání Minor?

V naší univerzity, můžete studovat v ruštině. Jsme jediná univerzita v Estonsku, která nabízí možnost získat evropské akreditované vysokoškolské vzdělání a titul magistra úplně v ruštině. Poznatky a zkušenosti získané v jejich rodném jazyce, vám umožní, aby se stala úspěšnější na trhu práce a realizovat jejich potenciál jak v Estonsku, tak v Evropě. Praktické vzdělání a dovednosti potřebné zítra. Jsme přesvědčeni, že nejlepší způsob, jak se naučit prostřednictvím akce. Většina z tréninku je založen na hledání skutečných řešení problémů. V rámci každé specializaci, ve spolupráci se zaměstnavateli, cvičíme přesně schopnosti očekávaných budoucích odborníků a podnikatelů na trhu práce. Osobní trénink a přístup. Jsme přesvědčeni, že univerzita by měla aktivně podporovat rozvoj studentů. Naši vedoucí v oboru jsou si vědomi každého ze svých studentů osobně. Tento proces učení je založen na dialogu mezi rovnocennými partnery. Zaručujeme, že cílem bylo vytvořit účinnou síť pro budoucí spolupráci mezi studenty, učiteli a podnikateli, výcvik byl prováděn ve skupinách až 30 osob. Flexibilní organizace výchovně vzdělávacího procesu. Dlouholeté zkušenosti a pozitivní recenze naznačují, že nabízíme nejlepší organizaci vzdělávacího procesu na práci a rodinu. V distančního vzdělávání jsou tréninky konají jednou za měsíc od čtvrtka do neděle, je optimálním řešením pro profesionály, manažery a podnikatele. Univerzita nabízí pohodlný způsob započtení předchozího učení a pracovních zkušeností, čímž se sníží pracovní zátěž a ušetřit peníze.

Estonský Univerzita aplikovaných věd v podnikání Minor - škola pro aktivní lidi, kteří jsou připraveni na nové výzvy a úspěchy! Vítejte!

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Ruština
  • Estonština

Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Herní design a vývoj (odborné vysokoškolské vzdělání)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Estonsko Tallinn

Game Design and Development je navržen tak, aby osnovy poskytnout dovednosti jak pro zakládání mobilní nebo PC indie hry Firma stejně jako pracuje jako gamifikace specialisty v různých oblastech. Ačkoli osnovy umožňuje specializaci v herním vývoji grafiky nebo herní software, hlavní důraz je kladen na hraní, herní mechaniky a zpeněžení modelů designu. [+]

Game Design a vývoj Zaměřte se na uživatelskou zkušenost designu, psychologii hráčů a hrami jako podnikání Tříletý program, profesionální titul vysokoškolské vzdělání Hra budování a portfolio od Year One

Game Design and Development je navržen tak, aby osnovy poskytnout dovednosti jak pro zakládání mobilní nebo PC indie hry Firma stejně jako pracuje jako gamifikace specialisty v různých oblastech. Ačkoli osnovy umožňuje specializaci v herním vývoji grafiky nebo herní software, hlavní důraz je kladen na hraní, herní mechaniky a zpeněžení modelů designu.

Naši partneři v obou tvorbě osnov a výuky studentů jsou hry firem z celého světa, a to jak dobře zavedené veteráni, jako je Creative Mobile nebo Pyrodactyl hry, stejně jako agilní rychle Pěstitelé jako Interactive osud nebo Reval Entertainment.... [-]


Kreativity a inovací v podnikání (odborné vysokoškolské vzdělání)

Campus forma Denní studium 3 let February 2019 Estonsko Tallinn

Tvořivost a podnikání Inovace je osnovy pro začínající podnikatele, produktů a služeb, manažerů a šéfů firem. Postavený na základech osvědčených obchodních praktik, bude osnovy trénovat vás objevovat a rozvíjet nové obchodní modely, inspirovat spoluzakladatelé a zaměstnance a spravovat rostoucí organizace. [+]

Tvořivost a podnikatelských inovací Vývoj výrobků, obchodní model design, vedení a self-růstu Tříletý program v Estonsku, Litvě a Portugalsku Společné stupeň

Tvořivost a podnikání Inovace je osnovy pro začínající podnikatele, produktů a služeb, manažerů a šéfů firem. Postavený na základech osvědčených obchodních praktik, bude osnovy trénovat vás objevovat a rozvíjet nové obchodní modely, inspirovat spoluzakladatelé a zaměstnance a spravovat rostoucí organizace. Téměř čtvrtina osnov se skládá z reálného života řešení problémů v rámci stáží v různých evropských trzích.

Undergradute tříletého programu budou prováděny společně... [-]


Obchodní management

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Estonsko Tallinn

Vzdělání Vedení tebya nyní učí řídit lidi, podnikových procesů, vývoji produktů a prozkoumat nové trhy. Tváří v tvář mezinárodní konkurenci je základem profesionálního managementu úspěchu společnosti. [+]

specialita "Enterprise Management" Tebya se učí řídit lidi, podnikových procesů, vývoji produktů a prozkoumat nové trhy. Tváří v tvář mezinárodní konkurenci je základem profesionálního managementu úspěchu společnosti.

výuka "Enterprise Management" Estonský Univerzita aplikovaných věd v podnikání Minor koná ve spolupráci s koncernem AS Mainor, jehož součástí je podnik zpracovatelský průmysl, nemovitostí, energetiky a obchodu.

absolvent specialita "Enterprise Management" Dostává diplom odborného vysokého školství o provádění vzdělávacího programu "Podnikové hospodářství" specialitou "Řízení podniku".

Seznam položek

I letos na podzim (33 EAP)... [-]


Spuštění podnikání (odborné vysokoškolské vzdělání)

Campus forma Denní studium 3 let September 2019 Estonsko Tallinn

Naše pohlcující 3-leté program po spuštění podnikání nabízí nezbytné uvedení do provozu dovednosti, vystavení odborníky z průmyslu, síť podobně smýšlejících podnikatelů a mentorství od zkušených zakladatelů a investory. [+]

Po spuštění podnikání Obchod stupeň a obchodní zrychlení 2-in-1 Tříletý program První spuštění produktu v prvním roce

Začněte svou kariéru v podnikání

Naše pohlcující 3-leté program po spuštění podnikání nabízí nezbytné uvedení do provozu dovednosti, vystavení odborníky z průmyslu, síť podobně smýšlejících podnikatelů a mentorství od zkušených zakladatelů a investory.

Učte se od odborníků: Získat vedení, zpětná vazba, a hodnocení z podnikatelských instruktory, kteří udělali to všechno Praxe podle objektu: okamžitě aplikovat získané know-how tím, že vypustí svůj vlastní startup Vytvořit připojení: rozvíjet obchodní kontakty a napojit kolektivní podporu regionálních tech komunit Mysli globálně: Vyřešit problém skutečný zákazníků a spustit svůj produkt kdekoli na světě Mluvit jazykem: mistr své jazykové dovednosti a učit se spouštěcí žargon, protože všechny třídy jsou vedeny v anglickém jazyce Práce v rámci školních: Zkontrolujte, inteligentní rozhodnutí tím, že kombinuje práce a studií díky pružným osnov Co se naučíte ... [-]

Contact

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Harju County, Estonsko
Website https://www.euas.eu/
Telefonní číslo +372 610 1900