Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na HAMK

Häme University of Applied Sciences (HAMK) je multidisciplinární vysoká škola se nachází centrálně v nejvíce osídlené REA jižního Finska. HAMK nabízí inspirující vyššího vzdělávání a zákaznicky orientované na aplikovaný výzkum.

Häme University of Applied Sciences je schválena vládou Finska, a je situován centrálně v nejlidnatější části země, jižním Finsku, kde asi polovinu obyvatelstva Finska živé.

HAMK má 7 kampusů složené z:

 • 7200 studentů
 • 625 učitelé a další zaměstnanci
 • 31 studijní programy, z nichž šest jsou dodávány výhradně v angličtině

HAMK je jedním ze tří členských institucí federace univerzit aplikovaných věd (FUAS).

HAMK pracuje v úzké spolupráci s Häme odborného institutu (Hami), která dále nabízí i dalšího odborného vzdělávání a přípravy.

všestranná výchova

Mezinárodní perspektiva je přirozenou součástí našich každodenních činností. Vedle našich finských studentů máme zahraničních studentů z přibližně 70 různých zemí. HAMK vzdělání:

 • Bakalářské a magisterské tituly
 • Profesní vzdělávání učitelů
 • Rozvoj a další vzdělávání
 • Otevřená univerzita studie
 • výměnné studie

Máme vysoce kvalifikované učitele a většina z nich držet magisterský titul a asi sto získání doktorského titulu. Více o vzdělávání učitelů ve Finsku.

Používáme různé online nástroje při studiu. Náš absolvent míra zaměstnanosti je jedna z nejvyšších ve Finsku je také míra absolvent, který založit vlastní podnik.

Jako Finsku v nepopiratelně dobře známý pro své silné stránky v oblasti vzdělávání, zde na HAMK nabízíme vzdělávací produkty pro globální trh.

My sloužit potřebám obchodu, průmyslu a veřejného sektoru

HAMK má silné vazby na obchodu a průmyslu. Proto můžeme nabídnout našim finských a zahraničních studentů autentické učebních prostředí a úkoly ku prospěchu obou studentů a podniků.

Provádíme aplikovaný výzkum a vývoj projektů orientované na zákazníka. Naše čtyři výzkumné jednotky podporu podnikání a průmysl v regionu.

Systém jakosti HAMK

Tyto systémy jakosti finských vysokých škol jsou kontrolovány systematicky finský školství Evaluation Centre. HAMK byla první instituce vůbec vysokoškolské vzdělání ve Finsku získat nejvyšší status "pokročilé" pro svého systému jakosti.

HAMK v kostce

 • 70 00 studentů
 • 600 zaměstnanců
 • 50 milionů Euro rozpočet
 • 7 kampusy
 • 5 obory vzdělání
 • 23 studijní programy bakalářské úrovni (4 v angličtině)
 • 7 studijních programů master-level (2 v angličtině)
 • 4 výzkumné jednotky 100 dalších partnerských univerzitách po celém světě

Ujistěte se, že se k nám na snapchat!

Programy se vyučují na:
Angličtina
Finský

Tato škola dále nabízí:

BBA

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

... [+]

Tato metoda vyžaduje studium samostatnost, stejně jako schopnost pracovat v týmech.

Možnosti dvojího stupně

Mezinárodní studijní program pro studium v ​​současné době má v partnerských zemích dva partnerské dvojité studium a neustále pracujeme na tom, abychom tento fakt zvýšili.

[-]
Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
Kombinované
42 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

HAMK nabízí rozsáhlé bakalářské studium v ​​oboru Business Administration v oblasti ICT - pracuje na praktické technologii s nádechem současného podnikání. ... [+]

Obsah aplikací pro počítačové aplikace

HAMK nabízí rozsáhlé bakalářské studium v ​​oboru Business Administration v oblasti ICT - pracuje na praktické technologii s nádechem současného podnikání.

Rozsah bakalářského titulu Business Administration, Computer Applications, je 210 kreditů a je dokončen za 3,5 roku.

3,5letý studijní program

Základní studijní kompetence v oblasti počítačových aplikací zahrnují širokou škálu témat v oblasti programování. Naučíte se programovací jazyky a nejčastěji používané techniky. Studie zahrnují také návrh uživatelského rozhraní, operační systémy, vývoj webových aplikací, databáze, cloudové operace, robotika software, podnikání a inovace, pravděpodobnost a statistiky. Poté si vyberete studie podle svých vlastních zájmů a zaměříte se například na rozšířenou realitu, umělou inteligenci nebo velké údaje. Bude také možné vybrat profily studia z jiných studijních programů.... [-]

Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
42 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Häme University of Applied Sciences (HAMK)

V anglické míry o elektrické a automatizační technika je, je kladen důraz na využití automatizační techniku ​​do nových oblastí použití. V účinný a nenákladný nová data t ... [+]

HAMK: Vysokoškolské vzdělání s odborným profilem

O programu

Inženýr specializující se na Elektrická a automatizační technika ví, jak plánovat elektrifikaci a automatizaci a to jak pro běžné domácí spotřebiče, stejně jako komplikované výrobní zařízení průmyslové. Existují dva alternativní vzdělávací cesty k dispozici pro automatizaci studentů strojírenských oborů: výroba strojů a automatizace výrobního procesu automatizace.

Inženýr ví, jak využívat informace a elektrickou technologií v rozvojových automatizační techniky v nových aplikacích. Vozidla, obchody, domy, průmysl, řízení provozu a pouliční osvětlení jsou příklady nejčastějších aplikací elektrických a automatizační techniky.... [-]

Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Stupeň dokončen v angličtině poskytuje stavební inženýři s dobrými jazykovými znalostmi a mezinárodní know-how, aby bylo možné pracovat kdekoli na světě. ... [+]

HAMK: Vysokoškolské vzdělání s odborným profilem

O programu

Konstrukce Engineering studijní program umožňuje studentům zaměřit se na inženýrském stavitelství nebo ekologických technologií. V HAMK, pozemní stavitelství se zaměřuje na ocelové konstrukce. Ocelové konstrukce studie zahrnují mechaniku, matematiku, technické výkresy a CAD. Pochopení struktury a 3-D vizualizace dovedností se bude vyvíjet v průběhu studia.

Během studií (ocelové konstrukce), je možné dosáhnout požadované úvěry A-class strukturálních kvalifikací inženýr:

Stavební mechanika - 16 kreditů Betonová konstrukce a technologie - 8 kreditů Betonové konstrukce strojírenství - 8 kreditů Ocelová konstrukce strojírenství - 8 kreditů Struktura dřeva strojírenství - 12 kreditů Stavební fyzika - 5 kreditů ... [-]
Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Strojírenské a výrobní technologie absolventi mají potřebné návrh, výroba a automatizační dovednosti potřebné ve strojírenství. Kromě toho, že jsou dobře zběhlý v materiá ... [+]

HAMK: Vysokoškolské vzdělání s odborným profilem

O programu

Strojírenství a Výrobní technologie Absolventi mají potřebné návrh, výroba a automatizační dovednosti potřebné ve strojírenství. Strojírenství a výrobní technologie studijní program umožňuje studentům zaměřit buď na produkčních systémech nebo konstrukci mechanických systémů.

Kromě toho, že jsou dobře zběhlý v materiálových technologiích, které je nutné při výběru surovin. Mají také hluboké a up-to-date znalosti o každém návrhu mechanických systémů nebo výrobních systémů. V každé z těchto oblastí, strojní inženýři jsou schopny využít příslušné počítačové bázi nástrojů. Absolventi také zvládnout všechny obecné pracovní životních potřeb, jako ekonomického myšlení, schopnost pracovat v týmech a komunikační dovednosti. Vyučovacím jazykem je AngličtinaA skutečně mezinárodní akademické prostředí zaručuje jazyk na vysoké úrovni andmulticultural dovednosti pro absolventy. Mají také základní praktické a odborné finský jazykové znalosti, takže jsou schopny začlenit se do finského pracovního života. ... [-]

Finsko Hämeenlinna
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Häme University of Applied Sciences (HAMK)

Bioekonomický inženýrský program vás vybaví jako inženýr se znalostmi a dovednostmi, které vaše cíle v oblasti udržitelného rozvoje aktivují. To dosáhnete tím, že získáte ... [+]

Co se naučíte?

Bioekonomický inženýrský program vás vybaví jako inženýr se znalostmi a dovednostmi, které vaše cíle v oblasti udržitelného rozvoje aktivují. To dosáhnete tím, že získáte kompetence pro integraci digitalizace a datových technologií s řízením toků biomasy půdy, lesa a vod. Získáte dovednosti spojené s týmovou činností, abyste změnili komunikaci mezi bioprodukcí, zpracováním, obchodem, trhem a spotřebiteli. Principy kruhové ekonomiky a šetrné využívání přírodních zdrojů jsou nedílnou součástí studijního programu.

Co se stanete?

Po dokončení studia budete inženýrem specializovaným na výrobu inteligentních informačních a datových řešení pro řízení bioekonomie, výrobního a zpracovatelského průmyslu a dodavatelských řetězců. Jste schopni pracovat s podniky a podniky, inženýrskými agenturami, vládou, veřejným sektorem a nevládními organizacemi. Vaše konkrétní pozice mohou být v projektech, designu, vývoji, školení, prodeji, poradenství, managementu, podnikání a jako specialisté.... [-]

Finsko Hämeenlinna
Leden 2020
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Higher Education with a Professional Profile

Exchange Student Experiences