Kajaani University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) je proaktivní, skutečně mezinárodní univerzita ve středním Finsku s velmi silnou reputací regionálně i národně. Jsme živá mezinárodní vzdělávací a vývojová komunita, která se skládá z přibližně 2300 studentů a 230 odborníků a působí v naší vlastní kompaktní kampusové oblasti zasazené do ohromujícího přírodního prostředí Kajaani. Nabízíme výběr titulů, které pracovní komunita obecně respektuje, včetně bakalářských a magisterských titulů v angličtině. Pokud máte zájem využít výhody slavného finského vzdělávání, můžete se rozhodnout studovat mezinárodní obchod, esports podnikání, sport a volný čas nebo dobrodružný cestovní ruch na KAMK .

Ministerstvo školství a kultury pečlivě dohlíží na kvalitu vysokoškolského vzdělávání ve Finsku. KAMK dosáhla ve Finsku velkého úspěchu ve KAMK barometrech ministerstva. Zejména kvalita výuky a poradenství byla po několik let považována za nejlepší ve Finsku. V roce 2018 jsme získali nejlepší univerzitu aplikovaných věd ve FInlandu a na základě zpětné vazby studentů je naše spokojenost studentů nejvyšší ve Finsku (2019).

Naši přednášející přistupují k jednotlivým studentům jako jednotlivci a pomáhají jim identifikovat a rozvíjet své osobní oblasti odbornosti. Studie se zaměřují na praktickou integraci vzdělávání do skutečného pracovního života a na školení nových odborníků v reakci na současné potřeby trhu práce.

Naše školní areál zahrnuje moderní technologie jako datacenter, herní design, 3D tisk a robotické laboratoře. Máme také špičkovou inteligentní posilovnu, která využívá herní technologie v digitálním prostředí, aby poskytla zábavný a efektivní fyzický výcvik. Všechna naše zařízení se nacházejí v jedné areálu areálu v blízkosti centra města, v docházkové vzdálenosti od sebe. Studentské ubytování je k dispozici v elegantních, moderních apartmánech v areálu školy a studenti si mohou vychutnat vynikající přírodní prostředí pro širokou škálu volnočasových a sportovních aktivit.

Místa

Kajaani

Kajaani University of Applied Sciences

Adresa, 1. řádek
Ketunpolku 1
FI-87100 Kajaani, Finsko
Telefonní číslo
+358 8 618 991