Přečtěte si oficiální popis

Studie na OAMK

Více než 9000 studentů, včetně více než 300 zahraničních studentů, zajišťuje, že Oulu University of Applied Sciences (OAMK) je životně důležité a inovační místo ke studiu.

Studie v OAMK jsou orientovány na práci a spojují teoretické studie s odbornými dovednostmi. Vychováváme vysoce ceněné profesionály, kteří uspokojí potřeby pracovního života ve Finsku iv zahraničí.

Máme celkem 28 bakalářských studijních programů, z toho tři jsou vyučovány v angličtině. Studijní programy vám poskytují dovednosti a znalosti, které potřebujete pro profesní expertízu, sledovat a podporovat nejnovější vývojové trendy ve vaší oblasti odborných znalostí a připravit se na celoživotní učení.

Město Oulu je plné možností

Univerzita aplikovaných věd ( OAMK ) je jednou z nejatraktivnějších univerzit v oboru aplikovaných věd. Nachází se na sever od Helsinek, je oblast Oulu jednou z nejrychleji rostoucích oblastí v zemi. Pouhý hodinový let z Helsinek a vlakové spojení, které vás vede přímo do centra města, zajistí, že město Oulu má snadný přístup z jižního Finska. S jeho 200 000 obyvateli je tento region hlavním centrem inovativních odvětví high tech, akademie, vědy, služeb a kultury.

Oulu má vynikající studijní a vzdělávací zařízení s širokou škálou volnočasových aktivit a krásnou přírodou. Oblast Oulu je živá a zajímavá destinace pro studenty, lektory a odborníky z Finska i ze zahraničí. Pouhých pár hodin od exotické Laponie a možností turistiky je Oulu ideálním místem pro milovníky přírody. Každodenní autobusová spojení s jedním z největších lyžařských středisek ve Finsku, Ruka, během zimní sezóny umožňuje všem těšit zasněžené sjezdovky a lyžařské trasy.

Zábavné fakta o Oulu

  • Finský vzdělávací systém byl zařazen mezi nejlepší vzdělávací systémy na světě.
  • Několik finských prezidentů zahájilo svou výchovnou cestu v Oulu, včetně prezidenta Nobelovy ceny za mír Marttiho Ahtisaariho. OAMK je hrdý na to, že pokračuje v tomto odkazu vysoce kvalitního vzdělávání.
  • Oulu má širokou škálu odborných znalostí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Město bylo pojmenováno mezi sedmi nejinteligentnějšími komunitami, které se v Inteligentním komunitním fóru stalo několik let za sebou.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Studijní program v oboru Mezinárodní podnikání nebo DIB, jak jej říkáme, byl navržen tak, aby splňoval požadavky mezinárodně orientovaných malých a středních podniků a je ... [+]

Aplikace 9-23 ledna 2019

Výuka 8000 € / akademický rok

Dostupné stipendium

Studijní program v mezinárodním podnikání, nebo DIB, jak jej říkáme, je určen jak pro finské, tak i zahraniční studenty, kteří chtějí hledat zajímavé kariéry v inovativním mezinárodním obchodě, prodeji a marketingu, řízení nebo podnikání.

Program zdůrazňuje interakci v rámci multikulturního učebního prostředí a podporuje iniciativu, interakci a inovace. Program rozvíjí schopnosti studentů hodnotit rozdíly mezi národními, organizačními a profesními kulturami. Naučíte se zúčastněnými přednáškami a diskusemi, děláte skupinové práce, vedete prezentace, účastníte se různých projektů a případových studií a návštěvních firem. Mnoho z těchto kurzů je dodáváno ve spolupráci s hostujícími lektory zahraničních partnerských univerzit. Úzká spolupráce s pracovním životem umožňuje studentům dát teorii do praxe. Studie zahrnují praktické školení, které umožňuje studentům pracovat s pracovním životem ve Finsku iv zahraničí.... [-]

Finsko Oulu
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bakalář

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Informační technologie jsou nezbytné v každé oblasti lidského života. Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr ... [+]

Studijní program v oblasti informačních technologií, BEng

Aplikace 9-23 ledna 2019

Výuka 8000 € / akademický rok

Dostupné stipendium

Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr v oblasti ICT jste schopni navrhnout a realizovat různé softwarové řešení a aplikace. Ste také schopni pracovat jako aktivní člen Vaší pracovní společnosti a rozvíjet svou vlastní profesi.

Studijní program v oblasti informačních technologií zdůrazňuje vývoj webu. Studie se skládají z vývoje softwaru, webových a mobilních aplikačních technologií a technologií IoT.... [-]

Finsko Oulu
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Adresa, 1. řádek
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Finsko
Website
Telefonní číslo
+358 20 611 0200