Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Studie na OAMK

Více než 9000 studentů, včetně více než 300 zahraničních studentů, zajišťuje, že Oulu University of Applied Sciences (OAMK) je životně důležité a inovační místo ke studiu.

Studie v OAMK jsou orientovány na práci a spojují teoretické studie s odbornými dovednostmi. Vychováváme vysoce ceněné profesionály, kteří uspokojí potřeby pracovního života ve Finsku iv zahraničí.

Máme celkem 28 bakalářských studijních programů, z toho tři jsou vyučovány v angličtině. Studijní programy vám poskytují dovednosti a znalosti, které potřebujete pro profesní expertízu, sledovat a podporovat nejnovější vývojové trendy ve vaší oblasti odborných znalostí a připravit se na celoživotní učení.

Město Oulu je plné možností

Univerzita aplikovaných věd ( OAMK ) je jednou z nejatraktivnějších univerzit v oboru aplikovaných věd. Nachází se na sever od Helsinek, je oblast Oulu jednou z nejrychleji rostoucích oblastí v zemi. Pouhý hodinový let z Helsinek a vlakové spojení, které vás vede přímo do centra města, zajistí, že město Oulu má snadný přístup z jižního Finska. S jeho 200 000 obyvateli je tento region hlavním centrem inovativních odvětví high tech, akademie, vědy, služeb a kultury.

Oulu má vynikající studijní a vzdělávací zařízení s širokou škálou volnočasových aktivit a krásnou přírodou. Oblast Oulu je živá a zajímavá destinace pro studenty, lektory a odborníky z Finska i ze zahraničí. Pouhých pár hodin od exotické Laponie a možností turistiky je Oulu ideálním místem pro milovníky přírody. Každodenní autobusová spojení s jedním z největších lyžařských středisek ve Finsku, Ruka, během zimní sezóny umožňuje všem těšit zasněžené sjezdovky a lyžařské trasy.

Zábavné fakta o Oulu

  • Finský vzdělávací systém byl zařazen mezi nejlepší vzdělávací systémy na světě.
  • Několik finských prezidentů zahájilo svou výchovnou cestu v Oulu, včetně prezidenta Nobelovy ceny za mír Marttiho Ahtisaariho. OAMK je hrdý na to, že pokračuje v tomto odkazu vysoce kvalitního vzdělávání.
  • Oulu má širokou škálu odborných znalostí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Město bylo pojmenováno mezi sedmi nejinteligentnějšími komunitami, které se v Inteligentním komunitním fóru stalo několik let za sebou.

Místa

Oulu

OAMK

Adresa, 1. řádek
Yliopistokatu 9,
90570 OULU

90570 Oulu, Finsko
Telefonní číslo
+358 20 611 0200

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium