Přečtěte si oficiální popis

Seinäjoki University of Applied Sciences je multidisciplinární instituce vyššího Výchova účinný herec oblasti vzdělávání a výzkumu, vývoje a inovací (RDI) v regionu Jižní Ostrobothnia v západním Finsku.

Počet studentů prezenčního studia je 5000 a akademické a další pracovníci 380. Seinäjoki UAS má 19 bakalářských a 7 Magisterský studijní programy. Tři studijní programy jsou zcela vyučované v angličtině (International Business, pečovatelské a magisterský titul v International Business Management). Také double degree programy jsou k dispozici v oblasti technologie a obchodu.

Seinäjoki UAS poskytuje vzdělání zaměřený na vysoké úrovni odborné způsobilosti v následujících oblastech:

KULTURA
Sociální vědy, obchod a správa
Technologie, komunikace a doprava
Přírodní zdroje a životní prostředí
Sociální služby, zdraví a sport
Cestovní ruch, stravování a domácí služby

V oblasti vzdělávání a výzkumných a vývojových činností Seinäjoki UAS se soustředí na následující zaostřovacích polí:

Udržitelné řešení Potravinové
Inteligentní a energeticky úsporné systémy
Welfare a tvůrčích jednotlivců a komunit
Podnikání, Nové obchodní koncepty a servisní Innovations

Tyto odborné oblasti jsou vyvíjeny na základě regionálních a mezinárodních požadavků a našich speciálních silných stránek.

Internacionalizace je strategickým cílem Seinäjoki UAS

Máme asi 200 partnerských univerzit v 50 různých zemích po celém světě. Aktivní studentů a akademické mobility, projekty RDI a mezinárodní konference jsou důležitou součástí našich mezinárodních aktivit.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Získáte celkový obraz of Business Administration se zaměřením na mezinárodních operacích firem a organizací. Získáte kompetence v oblasti plánování, řízení a rozvoj podni ... [+]

Máte zájem o studium mezinárodní obchodní management a marketing ve Finsku? Finský vzdělávací systém je dobře známý pro svou vysokou kvalitou.

Pak se bakalářský titul na SeAMK, Seinäjoki Univeristy of Applied Sciences, aby byly připraveny zajímavé úkoly v oblasti mezinárodního obchodu. Všechny studie jsou vedeny v anglickém jazyce a příležitosti pro studentské výměny jsou k dispozici po celém světě. Můžete také těžit z dvojitých ujednání studijních s našimi partnerskými institucemi v Německu, České republice, Maďarsku, Litvě, Rusku, Holandsku, Číně nebo ve Španělsku.

School of Business a kulturu má centrální polohu v Seinäjoki v areálu prostoru FRAMI. Také velký počet společností, které spolupracují s SeAMK lze nalézt v oblasti FRAMI. Tím se prostor inspirující studie místo s vysokými technologickými řešeními a synergie z dalších vědních oborech se nachází v této oblasti.... [-]

Finsko Seinäjoki
September 2019
Denní studium
42 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Welcome to SeAMK!

Study at SeAMK!

Adresa destinace
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Sociální média