Přečtěte si oficiální popis

Univerzita aplikovaných věd v Seinäjoki je multidisciplinární institucí vysokoškolského vzdělávání a účinným aktérem ve vzdělávání a výzkumu, vývoji a inovacích (RDI) v regionu Jižní Ostrobothnia v západním Finsku.

Počet studentů na plný úvazek je 5000 a akademických a dalších pracovníků 380. Seinäjoki UAS má 19 bakalářských a 7 magisterských studijních programů. Třístupňové programy jsou zcela vyučovány v angličtině (mezinárodní obchod, ošetřovatelství a magisterský titul v oboru International Business Management). Také, dvojité studijní programy jsou dostupné v polích technologie a obchodu.

Seinäjoki UAS poskytuje vzdělávání zaměřené na vysokou odbornou kvalifikaci v následujících oblastech:

 • Kultura
 • Společenské vědy, obchod a administrativa
 • Technologie, komunikace a doprava
 • Přírodní zdroje a životní prostředí
 • Sociální služby, Zdraví a sport
 • Cestovní ruch, stravování a domácí služby

Ve vzdělávání av R

 • Řešení udržitelného stravování
 • Inteligentní a energeticky účinné systémy
 • Sociální péče a kreativní jednotlivci a komunity
 • Podnikání, nové obchodní koncepty a inovace služeb

Tyto oblasti odborných znalostí jsou vyvíjeny na základě regionálních a mezinárodních potřeb a našich silných stránek.

Internacionalizace je strategickým cílem Seinäjoki UAS

Máme asi 200 partnerských univerzit v 50 různých zemích po celém světě. Aktivní studentská a akademická mobilita, projekty VaVaI a mezinárodní konference jsou důležitou součástí našich mezinárodních aktivit.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Získáte celkový obraz o obchodní správě se zaměřením na mezinárodní operace firem a organizací. Získáte kompetence v plánování, řízení a rozvoji podnikání v globálním pro ... [+]

Máte zájem o studium mezinárodního managementu a marketingu ve Finsku? Finský vzdělávací systém je dobře známý svou vysokou kvalitou.

Absolvujte bakalářský titul na SeAMK , Seinäjoki SeAMK of Applied Sciences a připravte se na zajímavé úkoly v mezinárodním obchodě. Všechna studia jsou vedena v angličtině a možnosti výměny studentů jsou dostupné po celém světě. Můžete také profitovat z dvojího studia s našimi partnerskými institucemi v Německu, České republice, Maďarsku, Litvě, Rusku, Nizozemsku, Číně nebo Španělsku.

Škola podnikání a kultury má centrální polohu v Seinäjoki v areálu areálu Frami. V oblasti Frami se nachází také velké množství společností, které spolupracují se společností SeAMK . Díky tomu je tato oblast inspiračním studijním místem s technologickými řešeními a synergií z jiných vědních oborů v této oblasti.... [-]

Finsko Seinäjoki
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Sociální média