Přečtěte si oficiální popis

VAMK je moderní a mezinárodní University of Applied Sciences nacházejících se v Vaasa, Finsko. VAMK poskytuje vysokou úroveň teoretické a praktické vzdělávání orientované ve finštině a v angličtině, a to jak na bakalářské úrovni plný úvazek a částečný úvazek vzdělávání, jakož i profesionální úrovni magisterského studia.

Naše silné stránky jsou v oblasti energetických technologií a mezinárodního obchodu způsobilosti a v těchto oblastech jsme v úzké spolupráci s Vaasa kraje, energetice.

Mezi hlavní oblasti zájmu jsou špičkové technologie, mezinárodní obchod a zdravotní péče a sociálních služeb. VAMK má zvláštní zájem na kombinující tradiční podnikatelského ducha regionu s mezinárodní uvědomění, jazyky a kultury ve vzdělávání. Tam je silný důraz na internacionalizaci a instruktoři udržet vysokou úroveň vzdělání.

VAMK má rozsáhlou síť spolupráce s vysokými školami a dalšími vzdělávacími a výzkumnými institucemi v zahraničí, stejně jako ve Finsku. Personálu, programy a služby tým až poskytovat širokou škálu vzdělávacích alternativ, které nabízejí bezkonkurenční kombinaci kvalitního vzdělání v moderním a studentské přívětivé město Vaasa.

V současné době VAMK má 3300 studentů a zaměstnanců na plný úvazek více než 210 členů, stejně jako 50 na částečný úvazek nebo hostujících učitelů a profesorů. VAMK má dva školní areály, jeden v Palosaari - moře strana školního areálu, a jeden na Raastuvankatu přímo v srdci centra města. Oba areály jsou snadno dosažitelná a jen 1,5 kilometrů od sebe.

VAMK Ltd, University of Applied Sciences

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK Ltd, University of Applied Sciences je mezinárodní vysoká škola vzdělávat bakaláře of Business Administration, inženýrství a sociálních službách, stejně jako registrovaných zdravotních sester a veřejného zdraví sester ve finštině a v angličtině pro náročné potřeby pracovního života.

VAMK Ltd je ve vlastnictví města Vaasa, University of Vaasa, Regionální rady Ostrobothnia Ostrobothnia a obchodní komory.

Ve společnosti s ručením omezeným, což je nejvyšší rozhodovací pravomoc náleží valné hromady, kde akcionáři vykonávají svou pravomoc v souladu s hlasovacími právy jejich podílu. Představenstvo, který je v souladu se zákonem o společnosti s ručením omezeným, vidí do správy společnosti a příslušnou organizaci své činnosti. Rektor VAMK, ​​s podporou řídícího výboru, působí jako generální ředitel Oy VAMK Ab.

historie

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​University of Applied Sciences, zahájila svou činnost jako dočasný polytechnice dne 1. srpna 1996 a byla založena na pěti institucích: Vaasa Institute of Technology, Vaasa Commercial College, Vaasa College of hotelové a restaurační služby, Vaasa College of Health Care a Vaasa College v domácnostech a sociálních službách.

Brzy poté, co tyto instituce byly sloučeny do tří: Vaasa Institute of Technology, Vaasa Ústavu podnikové ekonomiky a cestovního ruchu a Vaasa Ústavu zdravotnictví a sociálních službách. Operace dostala trvalou licenci tvořit jednotný University of Applied Sciences.

Tyto instituce mají pozoruhodné individuální tradice před fúzí: obchodní vzdělání má historii více než 100 let v Vaasa. Odborníky na technologii v Vaasa bylo poskytnuto více než 150 let, zatímco školení odborníků v oblasti zdravotní péče byla poskytnuta na 25 let. Na rozdíl od Institute of Technology, další dva ústavy byly rozděleny do VAMK (s uvedením názvu Vaasa Polytechnic) a vysokých škol středního vzdělání v souvislosti se dostává trvalou licenci ke dni 1. srpna 1999.

Dnes VAMK má tři vzdělávacích škol, dvě jednotky pro studenty a administrativních služeb stejně jako jednotku pro aplikovaný výzkum a vývoj. Mezi silné stránky VAMK jsou multidisciplinární, vícejazyčné a mezinárodní vzdělání s dobrým odbornými znalostmi v oblasti špičkových technologií, mezinárodního obchodu a cestovního ruchu, stejně jako vysoce rozvinuté zdravotní péče a sociálních služeb v souladu s institucemi uznávaný vzdělávací historie.

Mise, vize a hodnoty

Vaasan ammattikorkeakoulu, University of Applied Sciences (VAMK) vychovává mezinárodní odborníci, aby sloužil obchodního a průmyslového života. VAMK je vícejazyčný a mezinárodní vysoká škola, která nabízí vzdělávání ve dvou jazycích, stejně jako výzkum, vývoj a inovační aktivity integrovány do výuky technologie, podnikové ekonomiky a zdravotní péče a sociálních služeb.

VAMK nabízí vzdělání v podobě specializace studií a studijních programů vedoucích k základním stupni a profesionální vysokoškolského stupňů. Nezbytnou součástí studia je spolupráce s pracovním životě.

Naší vizí je

být energický, atraktivní a mezinárodní vzdělávací a výzkumné komunity, která působí v úzké spolupráci s odbornou pracovní život v tomto regionu podporovat úspěch regionu.

Naším posláním je

trénovat zahraničních odborníků pro potřeby pracovního života Ostrobothnia tím, že nabízí studijní programy v oblasti technologií, Podniková ekonomika, zdravotnictví a sociálních služeb, a tím, že provádí výzkumné a vývojové práce úzce souvisí v těchto oblastech. Naše operace jsou vícejazyčné a mezinárodní.

Naše oblasti zájmu jsou

Technické know-how energetického průmyslu, zejména výroby elektrické energie, využití a přenosových technologií a informačních technologií se zaměřením na energetiku. Obchodní know-how z exportního průmyslu, zejména praktiky mezinárodního obchodu a logistiky. Základním základní know-how sociálních služeb a zdravotní péče a podpory zdraví obyvatelstva, pohodu a schopnost pracovat.

Náš profil

Profil VAMK klade důraz na mezinárodní spolupráci a regionální dopad. Naše studijní programy soustředit na školení odborníků s mezinárodními kompetencí potřebných jak pro průmysl a podnikatelského života, a my chceme být aktivní v rozvoji těchto kompetencí. Regionálního dopadu se provádí prostřednictvím vzdělání a výzkumu, které jsou založeny na potřebách pracovního života regionu. Životnost je prakticky integrováno do tréninku pomocí studentských střed pedagogických metod.

Naše hodnoty zahrnují

Orientace na zákazníka: Očekáváme, a znát potřeby a očekávání zákazníků, a my uspokojení těchto potřeb a očekávání prostřednictvím flexibilní, vysoce kvalitních operací. Udržitelný rozvoj: Přinášíme přidanou hodnotu západním Finsku tím, že rozvíjí naše operace vytrvale a inovativně a tím, že respektuje environmentální hodnoty. Orientovaná na budoucnost odbornost: Nabízíme pracovní život s odborníky a zajistit vlastní know-how a odborné znalosti prostřednictvím neustálého učení. Respekt: ​​Stavíme vzájemnou důvěru tím, že respektuje každého jako lidské bytosti, a my otevřeně dát pozitivní a konstruktivní zpětnou vazbu.

VAMK v kostce

Studenti

3250 (560 na částečný úvazek vzdělávání)

Zaměstnanci

212 (124 členů fakulty)

studijní programy

13 bakalářské tituly v denní studium 4 Professional magisterských Až 10 studijních programů v rozvolněné studium ročně

Obory

Technologie Podniková ekonomika Zdravotnictví a sociální služby Podnikové informační technologie

Doba studia

Full-time vzdělávání 210-240 ECTS (3,5-4 let) Rozvolněné studium 210-240 ECTS (3-5 let) Profesionální magisterských 60-90 ECTS (2-3 roky)

Mezinárodní činnost

350 Zahraniční studenti studijní 80 Příchozí výměnných studentů 180 Odchozí výměnných studentů

Kvalita výuky: 72% absolventů stupně výuky jako vysoce kompetentní

Závěrečné práce provedené na pracovní život: 75%

Studijní programy a kvalifikace udělil

Bakalářská -level:

International Business: Bachelor of Business Administration (v angličtině) Podniková ekonomika: Bachelor of Business Administration (ve finštině) Obchod Informační technologie: Bachelor of Business Administration (ve finštině)

Sociální služby: Bakalář sociálních služeb (ve finštině) Health Care: Bachelor of Health Care (ve finštině) Veřejné zdravotnictví: Bachelor of Health Care (ve finštině)

Energetické technologie: Bachelor of Engineering (ve finštině a částečně v angličtině) Informační technologie: Bachelor of Engineering (v angličtině a finštině) Inženýrské sítě: Bachelor of Engineering (ve finštině) Elektrotechnika: Bachelor of Engineering (ve finštině) Environmentální technologie (ve finštině) Strojové inženýrství: Bachelor of Engineering (ve finštině)

Master-level:

Projektový management: Master of Engineering (v angličtině) Konstrukce: Master of Engineering (ve finštině) Business Competence: Master of Business Administration (ve finštině) Rozvoj a řízení v rámci zdravotnictví a sociálních služeb: Master of Health Care / Public Health Care / sociálních službách (ve finštině)

Programy se vyučují na:
Angličtina
Finský

Tato škola dále nabízí:

BSc

VAMK University of Applied Sciences

Bachelor v mezinárodním obchodě (Bachelor of Business Administration BBA) poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné v různých náročných odborných a vedoucích poz ... [+]

Bakalář v mezinárodní obchod (Bakalář Business Administration BBA) poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné v různých náročných odborných a vedoucích pozicích. Angličtina je vyučovacím jazykem, program připravuje studenty k dosažení úspěchu v mezinárodním podnikatelském prostředí. Kromě výměny studentů a praktického výcviku v zahraničí, naši studenti mají také možnost studovat dvojí titul v jedné z našich čtyř partnerských univerzit v Německu, Polsku nebo ve Francii. Tyto studie zahrnují praktické úkoly prováděné na kraje, pracovního života.

Profesní profily

Odborník v obchodní ekonomii

mistři komunikace, informační technologie a matematiky a také vlastní připravenost podnikání má znalosti cizích jazyků a podpora podnikatelského ducha a je také flexibilní a univerzální je zaměstnán jako odborník v různých mezinárodních organizacích ve Finsku a v zahraničí v oblasti marketingu, zahraničního obchodu, spedice, dopravy a zvyku odbavení. Základní a odborné studie Společnost a podnikání Jazyky a komunikace Zpracování dat Matematiku a přírodní vědy Podniková ekonomika a právními normami marketing Economics Company Výzkum procesů Rozšířené odborných studií ... [-]
Finsko Vaasa
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VAMK University of Applied Sciences

Bakalář v oblasti informačních technologií (B.Sc. Informační technologie), má své kořeny v místní energetické související odvětví. Snažíme se produkují odborníky, kteří m ... [+]

Klíčové studijní výstupy

Dnes, Informační technologie (IT) rozptyluje do našeho pracovního života, stejně jako v našem každodenním životě, v mnoha ohledech. Tím se automaticky za následek rostoucí potřebu IT odborníků v moderní společnosti.

Na Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​Univerzita aplikovaných věd, B.Sc. Informační technologie (bakalářský informační technologie) má své kořeny v místní energetické související odvětví. Snažíme se produkují odborníky, kteří mohou pomoci velké mezinárodní společnosti a místní subjekty v jejich vývoji výrobků a technické aplikace související s IT.

Jako IT student, budete seznámeni s některými programovacích jazyků, jako je C a Java, stejně jako s některými základními technickými prostředky, například, aplikací IP, bezdrátové sítě, programování internetu a různých vestavěných systémů. Pokročilé odborné studie se zaměřují na internacionalizaci a týmovou práci na projektech, jako je naše robotika fotbalového mužstva a nový humanoidní robot týmu NAO.... [-]

Finsko Vaasa
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

VAMK Introduction Video 2015 - Training Tomorrow´s Professionals Today

Vaasan ammattikorkeakoulu
Adresa, 1. řádek
VAMK, University of Applied Sciences Wolffintie 30
65200 Vaasa, Finsko
Website
Telefonní číslo
+358 20 7663300