Graduate School of Engineering - ESIEA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ESIEA, Graduate School of Engineering, poskytuje inženýrské školení na vysoké úrovni a rozvíjí osobní schopnosti našich studentů a dává jim životní dovednosti, které jsou zásadní.

ESIEA si vybudovala reputaci na předávání znalostí, know-how a životních dovedností svým budoucím absolventům, což jim umožňuje rychle vstoupit na první pozici a rozvíjet svou kariéru v neustále se měnícím světě.

Naší ambicí je školit inženýry jako designéry, vývojáře, systémové a aplikační integrátory kombinací kurzů v oblasti IT, elektroniky a automatizovaných systémů.

Prostřednictvím vyučovaných kurzů, týmové práce na praktických projektech a humanitárních, kulturních nebo sportovních aktivit najdou naši studenti prostředky, jak stimulovat jejich kreativitu a rozvíjet chuť k inovacím, schopnost přizpůsobit se a smysl pro komunikaci. Široká škála možností, svoboda volby a blízkost stálých pedagogických a výzkumných pracovníků pomáhají studentům budovat jejich vlastní cesty, což z nich dělá jedinečné inženýry ESIEA.

Místa

Laval

Adresa, 1. řádek
Rue des Docteurs Calmette et Guérin,38
53000 Laval, Pays de la Loire, Francie

Ivry-sur-Seine

Adresa, 1. řádek
Avenue Maurice Thorez,74 bis
94200 Ivry-sur-Seine, Île-de-France, Francie

Île-de-France

Adresa, 1. řádek
Rue Vesale,9
75005 Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: