ISC Paris Business School

Úvod

Read the Official Description

ISC Paris School of Management

Společnost ISC Paris - Business School, která byla založena v roce 1963, se zavázala poskytovat podnikovým studentům vysoce kvalitní manažerské dovednosti potřebné pro provoz a výkon v globálním prostředí.

ISC Paris , akreditovaná od AACSB, je součástí vysoce selektivního francouzského náborového systému "Grandes Ecoles", který seskupuje vysokoškolské instituce, které působí mimo oblast univerzit. Ve Francii má pouze 50 řídících škol oprávnění provozovat program "Grande Ecole" s vedoucím v managementu a pouze 30 z nich je, stejně jako ISC Paris , členové prestižní Konference des Grandes Ecoles.

Většina našich programů je dvojjazyčná - angličtina / francouzština. Programy nabízené v angličtině:

  • Bakalář,
  • Master Grande Ecole,
  • Mistr vědy,
  • MBA.

Nachází se v Paříži, kde sídlí většina předních francouzských nadnárodních korporací, škola má prospěch z obchodní pověsti francouzského hlavního města, což je hlavní místo, kde se konají odborné fóra, konference a veletrhy. Z toho vyplývá, že studium na ISC Paris může otevřít dveře více kariérám v různých oblastech včetně těch, které se zabývají módou, financem, high-tech, pohostinstvím, informačními systémy, mezinárodním obchodem, luxusním zbožím, maloobchodní distribucí, technologií, .

S naší sítí více než 140 partnerských univerzit ve více než 50 zemích poskytujeme našim studentům neomezené možnosti kariéry, ale také je povzbuzujeme, abychom objevili rozmanitost kultur, abychom získali širší mezinárodní perspektivu.

Jsme si jisti, že pokud máte ambiciózní mezinárodní kariéru a chcete studovat v jednom z nejvíce fascinujících a dynamických měst na světě, je ISC Paris - Business School tím pravým místem pro vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Summer courses » Vidět Magistr » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Bakalář v mezinárodním obchodě

Campus forma Denní studium 1 - 3 let September 2019 Francie Paris

Tato specializace je určena studentům, kteří se chtějí ponořit do anglického učebního prostředí as ambicí zahájit svou mezinárodní kariéru. [+]

S rychlou globalizací podnikání musí společnosti rozšiřovat mezinárodní operace, aby zůstaly konkurenceschopné. Bakalářský studijní program v oboru Mezinárodní podnikání poskytuje základní dovednosti, postupy a specializaci pro studenty, kteří hledají budoucnost jako vedoucí pracovníci v oblasti mezinárodního obchodu.

Tříletý kurz s možností strávit 3. ročník v partnerské organizaci.

POSTUP PŘIJÍMÁNÍ

Aktuální doklad o zápisu nebo poslední získaný titulPrůkaz totožnosti nebo pas nebo povolení k pobytuZpráva o posledním hodnoceníDoklad o domácí adreseNE je vyžadován test angličtiny (bude hodnocen během rozhovoru Skype) [-]

Contact
Adresa destinace
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

Paris, Île-de-France, 75017 FR