ISC Paris Business School

Úvod

Read the Official Description

ISC Paris School of Management

Společnost ISC Paris - Business School, která byla založena v roce 1963, se zavázala poskytovat podnikovým studentům vysoce kvalitní manažerské dovednosti potřebné k provozování a výkonu v globálním prostředí.

ISC Paris je součástí vysoce selektivního francouzského náborového systému "Grandes Ecoles", který seskupuje vysokoškolské instituce, které působí mimo oblast univerzit. Ve Francii má pouze 50 řídících škol oprávnění provozovat program "Grande Ecole" s vedoucím v managementu a pouze 30 z nich je, stejně jako ISC Paris, členové prestižní Konference des Grandes Ecoles. Magisterský titul udělený ISC Paris je schválen francouzským ministerstvem školství. Po získání všech požadovaných národních osvědčení ve Francii připravujeme cestu k mezinárodnímu uznání a certifikaci.

Nachází se v Paříži, kde sídlí většina předních francouzských nadnárodních korporací, škola těží z obchodní pověsti francouzského hlavního města, což je hlavní místo, kde se konají odborné fóra, konference a veletrhy. Z toho vyplývá, že studium na ISC v Paříži může otevřít dveře více kariérám v různých oblastech včetně těch, které se zabývají módou, financem, high-tech, pohostinstvím, informačními systémy, mezinárodním obchodem, luxusním zbožím, maloobchodní distribucí, technologií, .

Všechny naše studijní programy v oboru Business and Management Studies s 20 předmětovými obory poskytují našim studentům přístup k neomezeným kompetencím, které je jistě podpoří v jejich pozdější kariéře. S naší sítí více než 160 partnerských univerzit ve více než 50 zemích poskytujeme nejenom neomezené pracovní příležitosti pro naše studenty, ale také jim povzbuzujeme, abychom objevili rozmanitost kultur, abychom získali širší mezinárodní perspektivu. Většina našich programů je dvojjazyčná - angličtina / francouzština. Více než 120 kurzů je nabízeno v angličtině.

Jsme si jisti, že pokud máte ambiciózní mezinárodní kariéru a chcete studovat v jednom z nejvíce fascinujících a dynamických měst na světě, je ISC Paris - Business School tím pravým místem pro vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Rok založení » Vidět Summer courses » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář V Oboru Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium 1 - 3 let September 2018 Francie Paris

Tato specializace je určena pro studenty, kteří chtějí ponořit se ve výukovém prostředí anglické a s ambicí na start své mezinárodní kariéru. [+]

S rychlou globalizací podnikání musí společnosti rozšiřovat mezinárodní operace, aby zůstaly konkurenceschopné. Bakalářský studijní program v oboru Mezinárodní podnikání poskytuje základní dovednosti, postupy a specializaci pro studenty, kteří hledají budoucnost jako vedoucí pracovníci v oblasti mezinárodního obchodu.

POSTUP PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ Aktuální doklad o přijetí nebo poslední získané průkazy o dosaženém stupni Záznam o posledním hodnocení Osobní pohovor

[-]

Contact
Adresa destinace
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

Paris, Ile-de-France, 75017 FR