Superior Institute Of Materials And Advance Mechanics - ISMANS

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Superior Institute of Materials and Advanced Mechanics - ISMANs , is positioned as a school of engineers training engineers in Mechanics & Structure Calculation, Engineers in Mechanical & Production Engineering, and Engineers in Materials. Naše strojírenská škola trénuje progresivní inženýry v národním a / nebo mezinárodním kontextu, což jim umožňuje podílet se na udržitelném a dlouhodobém rozvoji a inovacích hlavního odvětví dopravy.

Tým ISMANs podporuje rozvoj svých studentů individuálně i kolektivně, aby získal pozici provozního inženýra, která odpovídá potřebám společností. V souladu se svými akcemi ve prospěch integrace je škola odhodlána integrovat studenty bez ohledu na jejich situaci. Připojit se k naší technické škole znamená zajistit vstup do kampusu, který splňuje standardy přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením, přístup k personalizovaným zařízením a podporovat jeho přístup k podnikům.

Místa

Le Mans

Adresa, 1. řádek
Avenue Frédéric Auguste Bartholdi,44
72000 Le Mans, Pays de la Loire, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: