L’école de Condé

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

École de Condé je referenční vysokou školou pro design, ilustraci, fotografii, animované kino a restaurování dědictví. Jeho kurzy jsou registrovány na úrovni 6 a 7 National Directory of Professional Certification (RNCP).

Vyškolte vás, abyste se stali designéry na vysoké úrovni a profesionály v oblasti image, kteří jsou schopni předvídat hluboké společenské změny, zavázat se k transformaci světa, digitální revoluci a hlavním ekologickým problémům. Tvorba a design jsou silné páky pro vynalézání rozhodně nového světa.

Každý kampus je místem života, které praktikuje kolektivní inteligenci a podporuje ducha iniciativy. S námi můžete pěstovat své zkušenosti a sdílet je. Respekt a odhodlání každého v jeho vášni, s důvěrou, jsou zásadní.

Škola praktikuje vynalézavou, otevřenou, benevolentní a náročnou pedagogiku v kultuře překonávání sebe sama. Jeho cílem je být místem konvergence mezi akademickou a tvůrčí dokonalostí a adaptací na konkrétní situace.

Jsou součástí čtyř oborů designu: grafický design, architektura, interiér, produkt, móda, v oblasti digitální tvorby UX UI, fotografie ilustrací a komiksů, animace a obnova dědictví.

Jsou organizovány a podporovány spolupráce mezi studenty těchto různých kurzů, které umožňují každému zažít jejich doplňkovost.

Naše školicí kurzy vám umožní objevovat a rozvíjet váš kurz, jak procházíte studiem. Budete mít možnost vybudovat si svoji profesionální síť, která vám usnadní integraci do světa práce!

Ať už prostřednictvím partnerství, stáží nebo organizace několika obchodních fór, jsme vždy v úzkém kontaktu s profesionálním světem.

Síť sedmi kampusů ve Francii: Paříž, Lyon, Bordeaux, Nice, Nancy, Marseille a Toulouse, dva kampusy v Itálii s IAAD: Turín, Bologna a dva kampusy ve Španělsku Barcelona, Madrid podporuje mobilitu a otevírá se mezinárodním: Erasmus program, mezinárodní stáže a workshopy ...

Místa

Bordeaux

Adresa, 1. řádek
Rue de la Benauge,59
33100 Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium