Moda Domani Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut Moda Domani Institute pracuje jako inkubátor vášní, který kromě základního vzdělání rozvíjí schopnost každého studenta vyjádřit svou jedinečnou osobnost. Škola zahrnuje četné transformace, ke kterým dochází v obchodním světě a souvisejících odvětvích.

Naše škola umožňuje studentům rozvíjet své vášně postupným získáváním zkušeností, profesionality a otevřenosti. Naše výukové metody povzbuzují studenty, aby mysleli mimo krabici. Světy luxusu, módy a designu čelí novým trendům, hodnotám, kulturám, technologiím a komunikačním prostředkům. Naše metody výuky vystavují studenty světu a jeho kulturní rozmanitosti. Lekce, případové studie a projekty umožňují našim studentům upevnit jejich chápání značky, aktuálních trendů, módních trendů, sociokulturních změn a sil nabídky a poptávky. Nové světy luxusu, módy a designu jsou zralé pro nové obchodní iniciativy, rozvoj inovativních obchodních modelů a koncipování kulturních a uměleckých projektů. Přikládáme velký význam projektům a vyjádření iniciativy.

Místa

Île-de-France

Adresa, 1. řádek
Rue Saint-Marc,24
75002 Île-de-France, Francie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: