Studio M Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1990 profesionálních fotografů Studio M r apidly diverzifikovala své kurzy do oblastí umění, média, fotografie a zvuk a stal se jedním z francouzských premiéry škol pro umění, protože jeho velkého rozsahu odborných kurzů. Škola rychle rostla v průběhu několika let, a otevřel několik školní areály v předních francouzských univerzitních městech, včetně Lyonu v roce 2003 andToulouse v roce 2007. Dnes Studio M je mezinárodní skupina uměleckých škol po celém světě, včetně areálu v Ho Či Minově Městě ve Vietnamu. V roce 2011, Studio M zahájila novou mezinárodní školní areál v Montpellier s názvem Studio M Academy přivítat anglicky mluvící studenty z celého světa snaží se učit umění ve Francii. Cíle Kurzy, které Studio M nabídka mají konkrétní cíl: Poskytnout studentům profesionální a vysoce kvalitní školení, které z nich dělá atraktivní pro zaměstnavatele po ukončení studia, se nejvíce příslušnými znalostmi na základě jejich specializace. Domény Studio M se stala lídrem ve Francii ve výtvarném umění průmyslu a nabízí profesionální kurzy v následujících oblastech:

Arts Foundation kurz Vizuální komunikace Prostorová tvorba Produktový design FOTOGRAFIE Zvukový design

Kurzy na Studio M v umění, zvukový design, fotografie a média, dá našim studentům schopnost přinášet výjimečnou hodnotu pro kreativní řešení v souladu s jejich vlastní vnitřní-vášně být plně připraveni pracovat v profesionálním prostředí. stupňů Studio M chápe význam poskytování diplomy a tituly, které jsou mezinárodně uznávané a nabízí akreditované diplomy Evropská federace škol v následujících oblastech:

Bachelor of Arts - 3D animace Bakalář umění - Multimediální Bakalář umění - Design

Umění škola Studio M rovněž nabízí EX-studentům online zdroj je připojit k různým věrných partnerů a firem, kde se výměna pravidelně vyrobeny. (v současné době k dispozici pouze ve francouzštině)

Místa

Montpellier

Adresa, 1. řádek
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Montpellier, Occitanie, Francie

Lyon

Adresa, 1. řádek
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

Toulouse

Adresa, 1. řádek
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Toulouse, Occitanie, Francie

Ho Či Minovo Město

Adresa, 1. řádek
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Ho Či Minovo Město, Ho Či Minovo Město, Vietnam