All Nations University College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

All Nations University College (ANUC) byla založena Církve plného evangelia všem národům (ANFGC), Toronto, Kanada přes veškerou mezinárodní rozvojové agentury OSN (ANIDA) .....

Předek vize, Dr. Samuel Donkor zpochybnila africkou diasporu v Severní Americe podporovat rozvoj Afriky prostřednictvím investic do rozvoje lidských zdrojů prostřednictvím kvalitního vyššího vzdělávání.

Úkolem bylo vytvořit nový druh vedoucích k kontinentu s celostním vzdělávání, která klade důraz na akademické kvality, křesťanské hodnoty, disciplínu a etických hodnot v Christ středem prostředí.

Vláda Ghany ochotně přijali myšlenku v roce 1988, kdy Dr. Donkor usiloval o povolení pro všechny univerzity národů. Ale to nebylo až do roku 1996, kdy byl hlavní plán předložen národní akreditaci (NAB). Na radu NAB, univerzita byla založena v dubnu 1996 a následně získal pravomoc zřídit univerzitu do všech národů v květnu 1996.

Po letech příprav, univerzita otevřela své brány 37. průkopnické studenty 4. listopadu 2002 o obchodu a programy vysokoškoláka Computer Science. V současné době má 12 ANUC akreditované programy a více než 2500 studentů. Studijní programy jsou v těchto disciplínách:

ANUC

School of Business

 1. Business Administration v účetnictví
 2. Business Administration v bankovnictví financí
 3. Business Administration Podnikání
 4. Business Administration v řízení lidských zdrojů
 5. Business Administration v marketingu -

School of Engineering

 1. Bachelor of Engineering (Oil & Gas)
 2. Bachelor of Engineering (Biomedical)
 3. Bachelor of Engineering (Elektronika a komunikace)
 4. Bachelor of Engineering (Computer)
 5. Bakalář Engineering Science ((Hons)

Fakulta humanitních studií a věd

 1. Bachelor of Arts v biblických studií s Business Administration
 2. BSC. Ošetřovatelství
 3. Elektronika a komunikace Engineering
 4. Počítačová věda

Krátkodobých kurzů:

 • Manažerského rozhodování: Role Case vyučování a psaní v oboru vzdělávání managementu (trvání kurzu: Měsíc květen každého roku)

Vzhledem k vysoké akademické standardy univerzitních mnozí absolventi vynikají jak v oblasti práce a akademického světa. V důsledku toho ANUC přitahuje studenty z mnoha zemí, jako je Angola, Benin, Kamerun, Kanada, Čad, Kongo Brazaville, Demokratické republice Kongo, Gabon, Gambie, Ghana, Pobřeží slonoviny, Keňa, Libérie, Niger, Nigérie, Rumunsko, Rwanda, Jižní Súdán a Togo. University College přitahuje kvalifikované fakulty z celého světa a rozvíjet akademické vazby s předními univerzitami, jako je University of Western Ontario Ivey School of Business a SRM Indie.

Úřad pro přijetí a přijímací rady

Úřad Přijímací řízení je odpovědný za přijímání a zpracování žádostí o přijetí do University College a do zvláštních programů study.The Přijímací rada je odpovědná za přijímání uchazečů do University College a studijních programů. Přijímací rada se skládá z viceprezidenta pro akademické záležitosti, viceprezident studijní záležitosti, soudní kanceláře, Asst. Registrátor Přijímací & Recruitment, a příslušné vedoucí odboru. Přijímací Board předsedá místopředseda studijní záležitosti.

Přijímací rada obdrží seznam všech kandidátů, kteří splňují podmínky pro přijetí, jak je uvedeno v pravidlech. U každého kandidáta, bude správní rada rozhodne, zda přiznat. Kandidáti, kteří nesplňují požadavky pro přijetí budou přijati do programu Pre-University. All Nations University College si vyhrazuje právo odmítnout vstup do jakéhokoli studijního programu.

Každý student s celkovým vyšším než 15 let musí absolvovat intenzivní prazákladní Course.

ANUC

All Nations University nabídne tyto programy:

 • Bachelor of Engineering (ropy a zemního plynu)
 • Elektronika a komunikace Engineering
 • Bachelor of Engineering (Biomedical)
 • Bakalářská ofComputer Science (Hons)
 • Bachelor of Engineering (Computer)
 • Biblická studia s Business Administration
 • Bachelor of Business Administration v účetnictví
 • Bachelor of Business Administration v marketingu
 • Bachelor of Business Administration Podnikání
 • Bachelor of Business Administration v oblasti řízení lidských zdrojů
 • Bachelor of Business Administration v oblasti bankovnictví a financí
 • BSC Všeobecná sestra (Joint Doplňte program s Knust)

Diplomové programy:

Diplom v biblických studií s Business Administration

Místa

Koforidua

Adresa, 1. řádek
All Nations University College, Koforidua, Ghana
Koforidua, Východní region, Ghana

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: