Sunyani Technical University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Sunyani Polytechnic byl nyní převede na Sunyani Technická univerzita (STU) s předefinovat mandát poskytovat vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství, vědy a technologie na bázi disciplíny a odborného vzdělávání a přípravy, užitého umění a příbuzné obory. To je jasně stanoveno v zákoně o technických univerzit, 2016 Act 992 projížděl kolem parlamentu Republiky Ghany a souhlasil s prezidentem Ghany dne 31. srpna 2016.

Tento převod byl předložen instituci s jedinečnou příležitost přemístit sebe a povýšit technického a odborného vzdělávání a odborné přípravy jako klíčového poskytovatele vysoce kvalifikovaných kritických lidských zdrojů pro odvětví s cílem urychlit na vnitrostátní rozvoj. Vytvořila také jasné progrese a profesní dráhu a vývoj pro absolventy technických a odborných institucí v zemi. Dosud tyto absolventi byly absorbovány na půli cesty do hlavního proudu výzkum zaměřený tradiční vysokoškolské vzdělání, a tím i zkrácení praktické vzdělávání a odborné přípravy, které obdrželi.

V návaznosti na tento nový vývoj, STU předložilo několik jedinečně řemeslně 4-leté Bachelor of Technology programy pro příslušné národní orgány pro schvalování a akreditace, jak je požadováno. Tyto programy budou nabízeny kromě 2-leté Bachelor of Technology dobíjení absolventů HND a dalších kvalifikovaných osob. STU bude i nadále provozovat technik a jiné non-terciární listinné řemeslné programy, které již existují. Připravuje se rovněž usilovat o akreditaci pro provoz Master of Technology a doktor technických věd programů v forseable budoucnosti.

Sunyani101

Mission, Vission a základní hodnoty

VISION PROHLÁŠENÍ

Aby se stala centrem excelence pro poskytování kariérového zaměřené prakticky orientované střední úroveň pracovní síly školení pro sociálně-ekonomického rozvoje regionu a národ obecně.

POSLÁNÍ

Sunyani Polytechnic je veřejná instituce vyššího vzdělání, která se zavázala k poskytování kariérového zaměřené na vzdělávání a odborné přípravě na terciární úrovni s osobními zkušenostmi a rozvojem podnikání vyplnit prostředních potřeb na úrovni pracovních sil v zemi.

Naše základní hodnoty

  • EXCELLENCE
  • KOMPETENCE
  • KONKURENCESCHOPNOST
  • REAGOVAT
  • PROFESIONALITA
Sunyani102

Průmyslová Liaison

Studenti mají možnost lokalizovat stáží místa či organizace v blízkosti svých domovů. Ti, kteří nemají možnost se umístí do průmyslové jednotky pro styk. Aby se usnadnilo umístění studentů pro připevnění cvičení, lektory a styční důstojníci výzvědných pro umístění v cílené organizací a firem po celé zemi vyjednat umístění pro studenty. To je za předpokladu, že kancelář je oznámen nejméně čtyři měsíce před začátkem upevnění, pro nezbytná opatření vztahující se k průmyslovým přílohu, která zajistí, že výkon v průběhu účetního období bez překážek.

Posouzení

Celkové praktický vzdělávací program pro HND studenty láká celkem 4 úvěrového programu hours.Competency Based Training (CBT) II pro Inženýrské studenti vyžadují celkem šestnáct (16) hodin úvěru průmyslového připevnění zážitek pro čtvrtém semestru. Studenti pokračovat s tříměsíční (dvanáct týdnů) průmyslové přílohu, která láká dvouhodinové úvěr jako dobití ze šestnácti týdnů. Studenti sledují bakalářské programy technologických podstoupí celkem šestnáct (16) hodin úvěru průmyslového připevnění cvičení pro semester.Students napsat souhrnnou zprávu na konci jejich připevnění cvičení. Tato zpráva je deník list a důvěrná zpráva ze strany průmyslu jsou hodnoceny a třídí pro každého studenta.

Místa

Sunyani

Adresa, 1. řádek
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

Sunyani, Oblast Brong Ahafo, Ghana

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: