Read the Official Description

Prvotřídní vzdělávací poskytovatel světové třídy

Jako mezinárodní skupina pro vzdělávání jsme pevně v našem odhodlání poskytovat širokou škálu vysokoškolských a postgraduálních studijních programů studentské komunitě po celém světě prostřednictvím kampusových a smíšených vzdělávacích možností využívajících naše globální centra a autorizované zástupce.

Naše vzdělávací instituce nabízejí širokou škálu kariérně zaměřených bakalářských a postgraduálních programů v oboru lékařství, ošetřovatelství, farmacie, řízení podniků a informačních technologií.

Hlavním cílem skupiny TAU je zpřístupnit a zpřístupnit studentům na celém světě vzdělání světové úrovně. Studenti si mohou vybrat své znalosti v praktických studijních režimech, aniž by ohrožovali práci a čas pro rodinu.

Naše učební osnovy jsou přizpůsobeny a průběžně modernizovány, aby uspokojily rostoucí potřeby průmyslu a umožnily našim studentům mapovat si vlastní budoucnost v náročné profesionální krajině. Studijní pedagogika, soucitná a znalá fakulta, intelektuální rozmanitost, akademická přísnost, zdravý vztah mezi průmyslem a akademikem, stáže, dobrovolnické programy apod., Jsou součástí života studentů v Texila.

S nadšením pro dokonalost a inovace se skupina Texila American University zavázala k poslání pozitivního rozdílu v komunitách podporou myšlenkových vůdců. Když uspějí naši studenti, prospívají společnosti a země prosperují. Společně se snažme přeměnit náš svět na lepší místo.

Vize

  • Být uznávaným lídrem, který se zavázal k dokonalosti v oblasti vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a inovací, který splňuje aspirace globálního společenství

Mise

  • Redefinovat a revoluci mezinárodní vzdělání nabídnutím aktualizovaných, moderních a vynikajících školení v oblasti zdravotnictví, informací
  • Dodržovat nejvyšší standardy etiky, integrity a soucitné péče pro studenty a komunitu jako celek.
  • Chcete-li, aby se Texila American University pyšnila tím, že je nejvíce udržitelnou univerzitou na světě tím, že vytvoří, rozšiřuje a uplatňuje praktické znalosti v oblasti zdraví.
Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Live Campus Tour of Texila American University

Hear from our Students